Цілі Левів, здібності Дів та удача Терезів: докладний гороскоп на 18 січня

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНІВ ситуація підштовхує до експериментів у якійсь новій галузі. Зірки сприяють будь-яким задумам, пов’язаним із наукою, оздоровленням та енергетичними практиками.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ чіткі продумані дії та знання істиною мети допоможуть вирішити наявні проблеми та нададуть вибір для подальшого просування.

БЛИЗНЮКИ 

БЛИЗНЮКІВ краще зайнятися продуманою саморекламою та наполегливим оволодінням іноземних мов. Бажання пізнати все на власному досвіді збільшить витрати, зате подарує почуття повноти життя.

РАКИ

РАКИ, настає період, коли ваші дії матимуть великий резонанс у суспільстві. Друзі та друзі можуть відіграти помітну роль у питаннях вашої кар’єри.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ можна використовувати цей період для передачі досвіду своїм учням та підлеглим. Ставте перед собою глобальні цілі, тоді дрібніших буде легше досягти.

ДІВИ

У ДІВ сприятливий період для творчості, набуття нових здібностей. Зараз робота над іміджем принесе велику користь у майбутньому.

ТЕРЕЗИ

Для ТЕРЕЗІВ вдалими виявляться переїзд, покупки для дому, операції з нерухомістю. Дотримуйтесь внутрішнього бажання робити все краще, встигати більше.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ не хочеться зараз ризикувати: симпатію вселяють перевірені методи роботи, знайомі проекти. Вдалий час для переговорів із подальшою перспективою.

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ вимагатиме виходу накопичена енергія. Багато хто спрямує всі сили на творчість чи заробляння грошей: на цій хвилі справді можна багато чого досягти.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, не виключені події на роботі, здатні перевернути все з ніг на голову. Добре було б скористатися вашими великими зв’язками та досвідом оточуючих.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ настає час зустрічей зі старими партнерами. Навколишні можуть відчути на собі вашу схильність до суперечок та суперництва.

РИБИ

РИБИ налаштовані на серйозну роботу, самовираження та пошук себе. Дохід безпосередньо може бути пов’язаний із спілкуванням, письменницькою діяльністю.