fbpx
Перейти до вмісту

Цілі Терезів, перешкоди Козорогів та зв’язки Скорпіонів: докладний гороскоп на 5 січня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ зараз здатні добитися всього, чого захочуть. Чітке дотримання своїх принципів допоможе досягти максимального успіху!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – знаходячись у духовному пошуку, можете навіть вирушити в далекі краї. Отримуючи підтримку, не забудьте і самі допомогти тим, хто цього потребує.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ — у відносинах з близькими з’явиться можливість позбутися деяких проблем, непорозуміння. Дуже допоможе здатність гармонійно спілкуватися.

РАКИ

РАКАМ день сприятливий для звернення до людей, яких щось залежить, а події можуть вплинути на весь рік! У сім’ї слід правильно розподілити відповідальність.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — шкідливість оточуючих може зіпсувати настрій. Тому культивуйте у собі стан внутрішньої незалежності, гідності та впевненості!

ДІВИ

ДІВИ зроблять необхідні кроки для встановлення міцних контактів з партнерами, товаришами по службі та начальством. Велике значення набудуть стосунки з коханими.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, ви поставите для себе важливу мету і досягнете її. Є можливість грошового прибутку, нової роботи, але для цього доведеться подолати страх перед невідомим.

СКОРПІОНИ

Сприятливий час для налагодження зв’язків: можна вийти на спонсорів. Добре йде справа у тих, кому подобається писати, малювати, співати.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, постарайтеся звільнитися від того, що вам явно не корисно: це можуть бути нездорові стосунки або шкідливі звички. Так більше шансів утриматись на праведному шляху.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ у тому, що перешкоди об’єктивного характеру можуть вас спантеличити. Деякі сили спостерігають у тому, як ви проявляєте себе у такі моменти.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ треба жити тут і зараз, не плануючи далекого майбутнього. Вчіться радіти життю, розвивайте творчі здібності.

РИБИ

РИБИ будьте уважні під час виконання доручень: велика можливість спотворення інформації. У професійній сфері є проблеми, але й можливостей поки що не бракує.