fbpx

ЦИХ 3-ОХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ЧЕКАЄ ВІЗЕННЯ У ЛИСТОПАДІ 2021

У листопаді 2021 року у деяких Знаків Зодіаку відкриється канал везіння. Цьому сприятимуть гармонійні планетарні зв’язки планет.

Гороскоп передбачає Стрільцям, Козорогам і Близнюкам, що в них почнеться в листопаді канал везіння

СТРІЛЬЦІ

На початку місяця чекайте довгоочікуваних звісток здалеку. Вас можуть запросити за кордон, на вечірку для обраних, до адміністрації або на знімальний майданчик.

Відкрити канал везіння вам можуть допомогти друзі, з якими ви багато спілкуватиметеся, передзвонюватиметеся і переписуватиметеся. Не виключено, що ви поїдете до них у гості або вони прийдуть до вас.

Ви можете займатися винахідництвом та отримувати за це гранти. Ваш канал везіння також може відкрити фріланс, тому ви сміливо можете вирушати у вільне плавання.

У середині місяця можуть виповнитися ваші надії щодо сімейного життя. Рідні прислухатимуться до ваших ідей та допомагатимуть вам у здійсненні планів. Успіх може принести кінна або морська прогулянка.

Також вам буде везти у всьому, що стосується купівлі-продажу та оренди житла. В останні дні місяця ви зможете влаштувати романтичну вечірку у себе вдома.

КОЗОРОГИ

У перших числах листопада у вас відкриється канал везіння у всьому, що пов’язано з фінансовою сферою. Навколишні не розумітимуть, звідки у вас беруться гроші.

Ви відкриєте нові ресурси для творчості. Ви зможете займатися іноземними мовами, складати детективні історії, заробляти живописом або музикою. У вас добре вдаватиметься режисура, театральна гра, візаж та програмування.

У коханні на вас чекає багато романтики та красивих освідчень у коханні. У середині місяця ви зможете потрапити до ради директорів, отримати запрошення до богемної компанії або зайнятися астрологією.

В останніх числах листопада ви зможете знайти лікаря, який допоможе вам позбутися чогось хронічного.

БЛИЗНЮКИ

Гороскоп передбачає, що в листопаді 2021 у вас відкриється канал везіння, і багато ваших бажань здійсняться. Ви отримуватимете багато радості від творчих планів, занять театральним мистецтвом та романтичних стосунків.

Ви зможете грати та вигравати на біржі, робити ставки та отримувати призи. Також ви будете вигравати у спортивних змаганнях, ходити ресторанами, нічними клубами та іншими розважальними закладами.

Вам даруватимуть подарунки та запрошуватимуть у цікаві проекти. Ви досягнете компліментів, визнання та слави. Везенню сприятимуть успішне складання тестів, переклади, видання книг, свідоцтва, атестати, дипломи, ваші вчителі чи популярні знайомі.

Ви можете взяти участь у дебатах або отримати запрошення знятись у серіалі. В цей час ви можете виграти судовий процес. Радість принесуть заняття керамікою, скульптурою та інша художня творчість. У цей час ви зможете домогтися розташування та взаємності від будь-якої людини, навіть дуже впливової.

У середині листопада сумлінне виконання службових обов’язків допоможе вам досягти успіху на роботі. Якщо ви придбали акції, вони підуть нагору в цей час. Якщо з керівництвом у вас були проблеми, то зараз вийде знайти компроміс.

Related Post

Що чекає нас в липні 2021? Гороскоп від професійного астрологаЩо чекає нас в липні 2021? Гороскоп від професійного астролога

У липні ми будемо натхненно трудитися і зі смаком відпочивати, пізнавати себе і намагатися проникнути в думки оточуючих, застосовувати різні підходи до досягнення своїх цілей і привносити побут в творчість

Гороскоп КОХАННЯ на 15 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 15 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Овнам сьогодні небеса рекомендують зайнятися придбанням (або отриманням в дар) братів наших менших на радість дітям. Адже маленький друг їх так обрадує! Тільки зірки не рекомендують

Подарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопадаПодарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ Більшості ОВНІВ хочеться сьогодні затишку та тепла, простих людських радостей. Частину дня добре б присвятити батькам. Також цей час підходить для написання