fbpx

Цим 3 знакам зодіаку пощастить у коханні у жовтні 2023 року

У жовтні 2023 року на шляху всіх закоханих буде чимало перешкод: численні аспекти Марса, Венери та Ліліт, що вишикувалися в лінію протягом усього місяця, можуть працювати разом, так що для романтики цей місяць не виглядає ідеальним. Але здається, три знаки Зодіаку готові прийняти виклик!

Вони не тільки подолають перешкоди між мрією про любов і реальність, але й знайдуть винахідливі способи впоратися з перешкодами. Враховуючи, що попереду з’єднання Венери з Ліліт та протистояння із Сатурном, і все це протягом одного й того ж тижня, слід знати, що все буде непросто. Але є Молодий місяць у Терезах, Сонці та Меркурій у цьому врівноважувальному знаку, і це підштовхне нас у правильному напрямку.

Отже, весь цей місяць присвячений прийняттю правильного рішення у потрібний час, а це вимагатиме таланту… і проникливості. Якщо ми правильно розіграємо свої карти, цього місяця ми зможемо пережити велике кохання та напрочуд романтичні моменти. Це означає, що потрібно не просто слідувати своєму серцю. Важливо використати свій мозок. Ось це найцікавіше. Використання голови прийняття рішень є ключовим моментом. Ось три знаки зодіаку, яким жовтень 2023 року принесе максимум користі: кохання, життя та романтика.

ОВЕН

У жовтні 2023 року ви відчуєте, що важкі часи вашого життя мають закінчитися, і знаєте що? Ви заслуговуєте за це величезної поваги, тому що не багато знаків зодіаку можуть самостійно привести себе в стан позитиву, як ви. А оскільки ви можете відтворити себе і свою долю, вам вдасться залучити у своє життя того, хто кине виклик обставинам.

Ви можете думати, що любов пройшла повз вас, але ви поняття не маєте, що на вас чекає, і це тому, що ви добре працюєте з енергією Венери та Ліліт. Будьте у пошуках нового любовного інтересу у вашому житті. Спойлер: це зовсім не та людина, про яку ви зараз подумали.

СКОРПІОН

На вашому боці енергія Ліліт – як козир у рукаві, тому, коли ця містична точка робитиме аспекти до інших планет у жовтні 2023 року, ви зможете використати його на свою користь. Венера допоможе вам рухатися з витонченістю в цей час, і ви виявите, що ваша здатність приймати правильне рішення на висоті і особливо добре працює у вашому особистому житті.

Ви відчуваєте жовтневу енергію, як інші не відчувають. Вам подобається темна сторона речей, і вас збуджує партнер, якому подобається те саме. Наближається день народження, і ви відчуваєте, що у вас є сили. Ви використовуєте цю силу, щоб приваблювати та спокушати. Зараз ви у своїй стихії та побачите незвичайний приклад своєї сили під час Повного місяця 28 жовтня 2023 року.

СТРІЛЕЦЬ

Одна з причин, через яку цей місяць такий гарний для вас, полягає в тому, що ви відчуваєте захід сонця року, і він змушує вас почуватися … як вдома.

Народжені в другій половині осені, ви почуваєтеся набагато комфортніше в такі місяці, як жовтень і листопад, і саме цього місяця ви дізнаєтеся, хто ви і де знаходитесь у своєму романтичному житті.

You cannot copy content of this page