fbpx

День Святого Валентина. Найбажаніші подарунки для всіх знаків Зодіаку, згідно зі зірками

У День усіх влюблених особливо дуже хочеться порадувати коханих подарунками, про які вони давно мріяли.

У День Святого Валентина 14 лютого ми намагаємося провести годину з коханими людьми та, щоб ще раз довести свою любов, порадувати їх незабутніми сюрпризами. Щоб не потрапити з ними в халепу, краще знати, який подарунок точно порадує кожного представника зодіакального гороскопу.

Що подарувати Овнові

Овні люблять несподівані сюрпризи та всілякі авантюри. Для них на 14 лютого можна організувати заміську подорож чи поїхати у місце, де ви раніше ніколи не були.

Що подарувати Тельцю

Телець радіє всім подарункам, якщо впевнений у тому, що їх вручають щиро. Тому подарунок для цього знака безпосередньо залежить від ваших можливостей.

Що подарувати Близнюкам

Близнюки люблять неординарні подарунки. 14 лютого їх можна побалувати модною книгою, гарним вином, квитками на цікавий захід чи просто цікавою бесідою.

Що подарувати Раку

Раки особливо сильно цінують увагу та турботу спорідненої душі та з задоволенням приймають подарунки, які підкреслюють особливе до них ставлення.

Що подарувати Леву

Леви любителі розкоші та дорогих подарунків. При виборі подарунків для них звертайте увагу на вартість і, звичайно ж, на особисті вподобання.

Що подарувати Діві

Дів можна вразити подарунком у вигляді написаної особисто для них пісні чи вірша. Порадує їх і відеоролик з історією ваших стосунків.

Що подарувати Терезам

Терези порадуються не банальним елегантним аксесуарам, оригінальним духам, якісній косметиці та добре організованій та розпланованій культурній програмі.

Що подарувати Скорпіону

Скорпіони будуть у захопленні від романтичного вечора, організованого у незвичайному місці. Не менше їх порадує романтична вечеря у дорогому ресторані чи розкішному готелі.

Що подарувати Стрільцю

Стрільці любителі полоскотати нерви. Вони люблять екстрим і тому порадіють подарунку у вигляді стрибка з парашютом, квиток на американські гірки чи автомобільні перегони.

Що подарувати Козерогові

Козероги віддають перевагу практичним подарункам, яким завжди знайдеться застосування. Серед них може бути дизайнерська сумка чи зручний шкіряний гаманець.

Що подарувати Водолію

Водолії люблять усі незвичайні. Якщо зберетеся дарувати парфуми, то вибирайте лімітовану серію, якщо сумку або взуття, то зупините вибір на виробах від неординарних дизайнерів.

Що подарувати Рибам

Риби будуть раді подарункам, які говорять про близькість та особливу душевність стосунків. Вибір за вами, звичайно, з урахуванням переваг представників знаку.

You cannot copy content of this page