fbpx

Детальний ТАРО-ПРОГНОЗ для всіх знаків зодіаку на 2023 рік

Дуже детальний гороскоп на кожну сферу життя, кохання, фінанси та головна порада на рік від карт таро допоможуть провести цей рік з максимальною користю для вас.

Овни

Важливі події нового 2023 для Овна (карта таро Король жезлів у прямому положенні)
2023-го у Овнів відбудуться важливі зміни. Король жезлів вказує на успіх у всіх сферах життя. Для жінок новий рік обіцяє зміни в особистих стосунках. Можливо, це буде вдалий шлюб. На чоловіків чекає успіх у кар’єрі. Карта таро особливо вподобає тим, хто займає керівні посади. Можливе просування кар’єрними сходами або здобуття впливових покровителів.

Гроші (карта таро Суд у прямому положенні)
Матеріальне становище Овнів у 2023 році безпосередньо залежить від правильності їхніх дій у галузі фінансів. Зміни у цій сфері будуть кардинальними. Зміни можуть відбутися як і позитивну, і у негативний бік. Не варто вчиняти ризикованих угод. Слід ретельно все зважити перед здійсненням великих вкладень та покупок.

Здоров’я (карта таро Трійка жезлів у прямому положенні)
Щодо здоров’я Овнам можна не хвилюватись. Згідно з розкладом, у новому році серйозних проблем у цій сфері не передбачається.
2023-го Овнів захоплять нові захоплення, пов’язані з екстремальними видами спорту. Багато хто почне відвідувати рухливі заняття, наприклад, танці. Їм буде цікаво все: від спокійної йоги до екстремальних захоплень. Наприклад, Овни можуть здивувати всіх і записатися на тренування зі скелелазіння. У всіх нових видах спорту чекає успіх.

Кохання (карта таро Блазень у перевернутому положенні)
Щодо відносин, то тут у Овнів буде не все так гладко. Бурхливе особисте життя заведе багатьох у тупикову ситуацію. Їм важко розібратися у своїх любовних хитросплетіннях, які вони самі й створять. Можливо, у новому році старі стосунки зживуть себе. Розрив виявиться болючим. Ймовірно, він супроводжуватиметься криками та скандалами, що призведе до великих душевних переживань. Бажано бути дуже обережними при з’ясуванні стосунків.

Порада на новий 2023 для Овна (карта таро Сонце в прямому положенні)
Для Овнів 2023 пройде під знаком сонця, як у переносному значенні, так і в прямому. На представників знака чекає успіх у справах та нових починаннях. Карти таро рекомендують завжди мислити позитивно та зберігати внутрішню рівновагу та спокій, щоб уникнути негативу в деяких сферах життя. Спробуйте насолоджуватись усіма позитивними моментами, які піднесе доля.

Тельці

Важливі події 2023 року для Тельцов (карта таро Світ у перевернутому положенні)
У житті Тельців 2023-го відбудуться масштабні зміни. За своєю натурою представники цього знаку консервативні та пасивні, але в новому році їм доведеться залишити улюблений світ і почати рух до чергових висот. Ймовірно, що стосункам, які є в житті Тельців зараз, настане логічний кінець.

Гроші (карта таро Сімка кубків у прямому положенні)
Незважаючи на те, що Тельці уособлюють стихію землі та відповідально ставляться до фінансів, ймовірно, багато хто не зможе помножити свої доходи 2023-го. Однак, згідно з розкладом таро, у грошовій сфері поки що немає визначеності.
Позитивні зміни залежать від самої людини.

Здоров’я (карта таро Колесо Фортуни у прямому положенні)
Зі здоров’ям у Тельців 2023-го все в повному порядку. Карта таро Колесо Фортуни каже, що всі справи в цій сфері будуть успішними, проблеми зі здоров’ям вирішаться благополучно. Звичайно, слід уникати перевантажень і не ризикувати життям без вагомих причин. Рекомендується ретельно підготуватися перед тим, як почати загартуватися або сісти на жорстку дієту.

Кохання (карта таро Верховна жриця в перевернутому положенні)
Що стосується особистих стосунків, то Тельцям настав час внести ясність до списку бажань. Карти таро вказують на необхідність віддавати партнерові більше тепла та кохання. Не треба докладно розбирати кожний невдалий вчинок, здійснений другою половинкою, і висувати претензії.

Порада для Тельців на 2023 рік (карта таро Туз жезлів у перевернутому положенні)
Новий рік не принесе Тельцям глобальних змін. Цей час буде присвячено підготовці ґрунту для майбутніх звершень. Представникам знака доведеться багато чого усвідомити та зрозуміти, щоб розвиватися далі.

Близнюки 

Важливі події 2023 для Близнюків (карта таро Імператриця у прямому положенні)
У новому році Близнюки можуть повністю довіритися долі та плисти за течією. На них чекає великий успіх і процвітання у всіх сферах життя. Розклад карт таро говорить про плідний розвиток та зростання духовної сили. Щастя представникам повітряної стихії прийде як у ділових, так і особистих відносинах.

Гроші (карта таро Сімка жезлів у прямому положенні)
У Близнюків буде дуже багато можливостей заробити 2023-го. Їхній успіх у справах принесе їм значний дохід, але представники повітряної стихії можуть легко відмовитися від вигідних пропозицій, що стане необачним рішенням.

Здоров’я (карта таро Путівник у перевернутому положенні)
А ось зі здоров’ям у Близнюків складатиметься не так вдало. Хронічні захворювання та психологічні травми, про які вони не замислювалися довгий час, звернуть на себе увагу. Розбиратися з ними буде досить складно.

Кохання (карта таро Трійка мечів у перевернутому положенні)
Загальна енергетика 2023 позитивна. Особисте життя Близнюків піде в гору, як і їхні успіхи у кар’єрі та фінансах. Однак події, що бурхливо розвиваються, поставлять у ступор повітряний знак.

Порада для Близнюків на 2023 рік (карта таро Диявол у перевернутому положенні)
У новому році близнюкам не варто бути серйозними, вони не повинні відмовляти собі в задоволеннях і інколи піддаватися спокусам.

Раки

Важливі події року для Раків (карта таро Світ у прямому положенні)
Розклад карт таро показав, що Раків у 2023-му році чекає маса знайомств, які сприятливо позначаться на їхніх справах. Усі починання, заплановані цей період, увінчаються успіхом.

Гроші (карта таро Дев’ятка кубків у перевернутому положенні)
Раки завжди дбайливо та відповідально ставляться до свого фінансового добробуту. Боятися втратити накопичені кошти 2023-го не варто. Рік не дасть великих матеріальних втрат. Таро-прогноз – 2023: що чекає на всі знаки зодіаку в Новому році
У цій сфері все даватиметься Ракам легко, але не можна просто пливти за течією і чекати, що гроші впадуть з неба. Якщо представники цього знаку зодіаку хочуть підвищити рівень доходу, то вони мають докласти більше зусиль.

Здоров’я (карта таро Суд у перевернутому положенні)
Зі здоров’ям у Раків теж все складеться благополучно, але при появі нездужань варто звернутися до лікаря і не запускати хворобу.

Кохання (карта таро Закохані в перевернутому положенні)
Любовні стосунки вийдуть для Раків на перший план. Це досить сприйнятливий знак, і всі любовні невдачі змушують його дуже засмучуватися. Розклад таро показав, що багато Раків по-новому подивляться на свої поточні відносини.

Порада на 2023 рік для Раків (карта таро Двійка кубків у перевернутому положенні)
У новому році Ракам слід робити рішучі кроки на шляху своєї мрії. Варто закінчити стосунки, що зжили себе, і впевнено йти далі, незважаючи ні на що. Звичайно, Раки через свої закладені природою побоювання можуть сумніватися у своєму виборі, але приводів для хвилювань не передбачається. Усі прийняті 2023-го рішення доля гідно оцінить. Потрібно не соромитися і йти до мети!

Леви

Важливі події року для Львова (карта таро Шістка мечів у прямому положенні)
Левам треба приготуватися до того, що звичний спосіб життя зруйнують глобальні зміни. Потрібно подбати про документи та перевірити термін дії закордонного паспорта. Згідно з розкладом карт таро, 2023-й принесе тривалі поїздки та масштабні переїзди. Можливо, Левам доведеться поміняти місто проживання чи навіть країну.

Гроші (карта таро Король пентаклей у перевернутому положенні)
У фінансовому плані пощастить переважно чоловікам-Левам. Для жінок, згідно з розкладом, у матеріальній сфері 2023-й виявиться не найблагополучнішим. Новий рік – це час, щоб розкрити весь потенціал. Необхідно подумати про те, як реалізуватися в кар’єрі, а не стояти на місці.

Здоров’я (карта таро Шістка кубків у перевернутому положенні)
Тема здоров’я стане однією з найбільш хвилюючих для Львова 2023-го. Хвилювати їх може загострення хронічних захворювань, а також знову виникнуть хвороби, якими людина страждала у дитинстві.

Любов (карта таро Сімка кубків у перевернутому положенні)
У новому році Львів захлисне рутина. Їхні стосунки не будуть наповнені колишньою пристрастю. У зв’язку з цим народженим під стихією вогню потрібно розібратися в собі і зрозуміти, чого вони справді хочуть. Енергія Водяного Кролика придушуватиме їх вибуховий потенціал, яким так славляться Леви, тому необхідно взяти себе в руки і брати бика за роги. Таро-прогноз – 2023: що чекає на всі знаки зодіаку в Новому році Левам у 2023-му треба позитивніше мислити і вірити в те, що все вирішиться благополучно, знайти спосіб знову повірити у власні сили. Представникам цього знака не треба опускати руки та пускати справи на самоплив. Слід зібратися з силами та знайти способи запалити внутрішній вогонь.

Діви

Важливі події 2023 року для Діви (карта таро Імператор у перевернутому положенні)
Дів у 2023-му очікують зміни у фундаментальних сферах. Розклад таро показав, що багато представників цього знаку змінять роботу чи місце проживання. Можливою причиною таких глобальних коректив стане рішення начальства чи інших людей, чия думка для Дів особливо важлива.

Гроші (карта таро Трійка пентаклів у перевернутому положенні)
Фінансова сфера змусить Дев зануритися. Народженим під заступництвом земної стихії належить подолати кризу своєї цінності. Їм здасться недостатнім дохід, яким вони мають. Таро-прогноз — 2023: що чекає на всі знаки зодіаку в Новому році Здаватиметься, що праця Дів на роботі недостатньо цінують. Виправити ситуацію підвладно лише їм самим. Слід серйозно зайнятися підвищенням рівня кваліфікації.

Здоров’я (карта таро Королева кубків у перевернутому положенні)
Причиною проблем зі здоров’ям стане надмірна емоційність знака. Істеричність і нервозність зіграють злий жарт із фізичним станом Дів. Жінки, оголивши свої негативні риси, ризикують негативно вплинути на здоров’я свого партнера, та й у них виникнуть причини звернутися до лікаря.

Любов (карта таро Блазень у прямому положенні)
Багато Дів знайдуть у 2023-му особисте щастя. Самотні представники знаку зодіаку зустрінуть нове кохання. Час сприятливий для одруження та народження дітей. Для того, щоб отримати щастя, Дівам не можна сидіти на місці. Важливо розширювати горизонти та не боятися робити перший крок. Саме це допоможе у коханні. Не варто боятися відмови з боку людини, що сподобалася, і зітхати про те, що жінкам цього знака зодіаку судилося померти старими дівами, тому що вони недостатньо гарні собою. Доля в новому році благоволіє для того, щоб народжені під стихією землі здобули другу половинку та особисте щастя.

Порада на 2023 рік для Дів (карта таро Смерть у прямому положенні)
Багато подій, які трапляться у житті Дів у 2023-му, дратуватимуть їх. Негативні емоції погано відіб’ються на всіх сферах життя. Важливо знайти вихід і позбутися неприємних почуттів. Якщо Діви вірять у те, що можуть більше, потрібно йти шляхом розвитку, почати будувати нове життя. Якщо Діви вірять у те, що можуть більше, потрібно йти шляхом розвитку, почати будувати нове життя. Дівам треба не затягувати і сміливо закінчувати старе. Нові сфери діяльності лише сприятливо позначаться на їхній долі.

Терези

Важливі події року для Терезів (карта таро Сонце у прямому положенні)
Новий 2023 принесе Терезам масу позитивних емоцій. Рік буде сприятливий для налагодження особистих стосунків та створення сім’ї. Щоб налагодити особисті взаємини, нерішучим від природи Терезам необхідно вийти із зони комфорту, перестати закриватися в собі і соромитися. Хвилюватися в новому році нема про що, всі питання вирішаться в позитивному ключі.

Гроші (карта таро Вісімка кубків у перевернутому положенні)
У фінансовому плані, у Терезів у новому році все вирішиться благополучно. Однак золотих гір 2023-й їм не принесе. Не варто рвати жили і займатися тим, що не до вподоби. Немає необхідності кардинально змінювати життя, тому що до такого повороту Терези поки не готові. Все закладено у природі знака. Ваги за своєю натурою бояться ризикувати і змінюватися. У новому році їм слід прислухатися до інтуїції та менше йти на ризик.

Здоров’я (карта таро Ієрофант у перевернутому значенні)
Терезам потрібно уважніше поставитися до свого здоров’я 2023-го. У новому році високий ризик, що у них виникнуть проблеми із судинами, суглобами та головним мозком, спричинені віковими змінами. Ці проблеми виявляться досить серйозними.

Любов (карта таро Сімка пентаклей у прямому положенні)
Тим представникам знака, які вже набули пари, слід змінити ставлення до партнера, бути м’якшим і лояльнішим. Сварки та скандали не приведуть ні до чого доброго. Це той час, коли зміни не принесуть користі. Треба відпустити образи і дати другій половинці шанс виправити те, що не подобається Терезам.

Скорпіони 

Важлива подія року для Скорпіонів (карта таро Дев’ятка мечів у перевернутому положенні)
У Скорпіонів у новому році очікуються зміни на краще. Варто забути про той стрес, який вони відчували до цього. Починається світла смуга, тож треба відкинути негативні думки та продовжувати жити далі.

Гроші (карта таро Трійка кубків у перевернутому положенні)
Щодо фінансів, у Скорпіона все теж буде благополучно. Але все ж таки існує ризик втратити гроші в новому році, якщо витрачати величезну частину доходів на розкішні речі та швидкоплинні захоплення, які не принесуть нічого, крім матеріальних втрат.

Здоров’я (карта таро Смерть у перевернутому положенні)
Можливо, розклад карт таро на здоров’я здасться Скорпіонам лякаючим, але варто боятися, якщо представники знака до всього ставляться надмірно безтурботно. Великі проблеми 2023-го чекають на тих, хто любить ризикувати. Усі, хто наважується на необачні вчинки, гірко поплатяться. Можливі серйозні травми.

Кохання (карта таро Десятка жезлів у прямому положенні)
Скорпіонам настав час зібратися і почати роботу над взаємовідносинами. Безтурботне ставлення до партнера лише відштовхне другу половинку. Позитивні емоції необхідно ділити з другою половинкою, не вдаватися до пориву і виходити за межі розумного. Звичайно, Скорпіонам захочеться вдаритися у всі тяжкі, але варто стримувати себе.

Порада на 2023 рік для Скорпіонів (карта таро Туз кубків у прямому положенні)
Згідно з розкладом карт таро, Скорпіонам у новому 2023 році важливо серйозніше ставитися до життя, не піддаватися сильним неконтрольованим емоціям. Це стосується не лише фінансового марнотратства, а й легковажного ставлення до людей. Безтурботність спричинить великі втрати, особливо в особистій сфері. Скорпіонам потрібно переглянути підхід до ситуацій, що відбуваються. Слід розбиратися з труднощами, що виникають, пояснювати свої невдоволення другій половинці і обов’язково давати другий або навіть третій шанс.

Стрільці

Важливі події 2023 для Стрільців (карта таро Туз жезлів у прямому положенні)
Перед Стрільцями 2023-го відкриються величезні перспективи. Новий рік сприятливий для духовного розвитку та реалізації масштабних проектів.

.У 2023-му у представників знаку зодіаку розпочнеться новий життєвий етап. Потужний енергетичний потенціал Стрільців допоможе подолати всі перешкоди на шляху. Не треба лякатися труднощів. Чорна смуга зміниться білою. Час сприятливий для реалізації будь-яких планів, навіть зухвалих. Настав момент розкрити весь свій потенціал. Стрільці нарешті зрозуміють, чого хочуть досягти, і зроблять кроки для досягнення мети.

Будь-яка робота буде для них успішною 2023-го. Головне — вірити у себе. Можливі кар’єрні зміни на краще. Згідно з розкладом таро, Стрільців чекає успішний перехід від ситуації застою до бурхливого розвитку.

Гроші (карта таро П’ятірка пентаклей у прямому положенні)
У фінансовій ситуації Стрільці мають ризик, що виникнуть проблеми. Можливо, з’являться незаплановані витрати, але вони будуть пов’язані з труднощами, що раптово з’явилися. Вихід ситуації у вищих сил ще не написаний, тому треба сміливо робити кроки для досягнення мети. Просто загальний напрямок такий, що у Стрільців можуть виникнути зміни негативного характеру, але представники вогняного знаку легко їх подолають.

Здоров’я (карта таро Паж кубків у прямому положенні)
По здоров’ю у Стрільців у новому році все складеться сприятливо. Приділити увагу варто психологічному стану та тим хворобам, які турбують зараз.

У новому році народженим під стихією вогню варто позбутися шкідливих звичок та перейти на здорове харчування. Також потрібно звернути увагу на профілактику різних захворювань та знизити інтелектуальну напругу, інакше можливі негативні наслідки у функціонуванні нервової системи.

Кохання (карта таро Десятка кубків у прямому положенні)
Усі думки Стрільців у новому році будуть спрямовані на сімейні стосунки. Народжені під стихією вогню у 2023 році трохи заспокояться та почнуть проводити більше часу у домашньому колі.

Саме рідні та близькі 2023-го наповнять Стрільців позитивною енергією та підтримають їхні починання. Цілий рік у сімейних представників знака триватиме медовий місяць, а також можливе поповнення в сім’ї. Тим, хто зараз перебуває у пошуку, судилося в новому році зустріти нареченого і навіть отримати пропозицію руки та серця.

Порада на 2023 рік для Стрільців (карта таро Вісімка жезлів у перевернутому положенні)
Новий 2023 стане для Стрільців часом, коли вони нарешті позбудуться негативних думок і відновлять сили перед черговими звершеннями. Цей час буде наповнений творчістю та натхненням. Варто вдатися до позитивних емоцій.

Потрібно проводити більше часу на природі. Стрільцям необхідно позитивно мислити у новому році та приділити час здобуттю знань, можливо, пройти курси підвищення кваліфікації. Новий рік є сприятливим для того, щоб будувати глобальні плани. Також доля благоволитиме серйозним починанням Стрільців, наприклад, можна сміливо братися за будівництво будинку, влаштовувати ремонт або просто облаштувати сімейне гніздечко.

Козороги

Важливі події 2023 року у Козерогів (карта таро Колесо Фортуни у прямому положенні)
Козерогів 2023-го чекають позитивні зміни. Успіх не залишить їх до кінця року. Варто виявити особливу увагу, щоб не пропустити унікальну можливість для розвитку кар’єри та самореалізації.

Гроші (карта таро Трійка жезлів у прямому положенні)
Згідно з розкладом карт таро, старанна праця принесе Козерогам матеріальний добробут. Доля надасть їм великі можливості самореалізації.

У новому році Козероги отримають пропозицію щодо роботи в закордонній компанії, але залишати будинок їм не доведеться. Представникам знаку зодіаку нададуть можливість віддалено співпрацювати. Потрібно погоджуватися, не замислюючись, бо такий шанс може випасти лише раз у житті. На новій роботі народжені під стихією землі отримають колосальний досвід та збільшать свій матеріальний стан.

У 2023 році Козерогів також очікують відрядження та подорожі. Якщо вони мають свій бізнес, то, ймовірно, матиме шанс вивести його на міжнародний ринок.

Здоров’я (карта таро Королева жезлів у прямому положенні)
У плані здоров’я у Козерогів все буде сприятливо, проте варто з особливою відповідальністю поставитися до нездужань, джерело яких криється в галузі шлунково-кишкового тракту та репродуктивної системи. Якщо виникають занепокоєння у цих органах, необхідно пройти курс лікування під наглядом фахівця. Згідно з розкладом карт таро, у Козерогів 2023-го підвищиться ризик появи запальних захворювань. Народженим під цим знаком слід зміцнювати імунітет.

Кохання (карта таро Сонце у прямому положенні)
Козерогів 2023-го чекає на особисте щастя. Відносини з другою половинкою наповняться взаємністю та гармонією. Козеріг та його супутник чи супутниця почнуть розуміти одне одного з півслова.

Якщо Козероги поки що не зустріли свого судженого, то саме час явити себе світу і дозволити собі сяяти. Цей час сприятливий для того, щоб нарешті перестати соромитися і зробити крок назустріч тому, хто давно подобається. Усі мрії, що стосуються особистих стосунків, обов’язково здійсняться у новому році. Ймовірно, укладені 2023-го спілки триватимуть дуже довго. Козероги проживуть зі своїми другими половинками все життя.

Порада на 2023 рік для Козерогів (карта таро Дев’ятка мечів у перевернутому положенні)
У новому році Козероги повинні перестати думати про погане і не піддаватися внутрішнім страхам, тузі та почуттю провини. Чорна смуга для них закінчилася. Слід бути більш рішучими і наполегливими, не здаватися перед перешкодами. Козерогам потрібно здорово дивитися на речі та не піддаватися негативним емоціям. Усі починання у новому році стануть успішними. Варто лише повірити у себе.

Водолії 

Важливі події 2023 року у Водоліїв (карта таро Сімка кубків у перевернутому положенні)
Фортуна обдарує представників повітряного знаку неймовірним успіхом у справах. Водоліям слід відпустити негативні емоції та рухатися далі до поставленої мети. Усі страхи виявляться марними. Події, які відбудуться у Водоліїв у новому році, принесуть лише користь та допоможуть у реалізації їх масштабних задумів.

Гроші (карта таро Вісімка мечів у перевернутому положенні)
У фінансовому плані Водоліїв очікують успіх та успіх. Усі складнощі, врешті-решт, покращать їхній фінансовий стан. Можливо, на представників повітряного знака чекає розрив поточних трудових домовленостей. Засмучуватись не слід, оскільки цей крок зробить їх вільними для інших не менш вигідних пропозицій.

За розкладом, Водолії 2023-го знайдуть нові способи заробити. Змінивши професію або почавши реалізовувати нові проекти, вони зможуть збільшити свій матеріальний добробут. Представникам цього знака необхідно взяти себе в руки та використати всі можливості, що надасть їм доля.

Здоров’я (карта таро Двійка кубків у перевернутому положенні)
Проблеми зі здоров’ям у народжених під заступництвом стихії повітря, ймовірно, виникнуть через їх переживання щодо особистого життя. Проблеми виникнуть, якщо Водолії почнуть прагнути побудувати ідеальні взаємини, спираючись лише на ілюзії та не враховуючи настрою другої половинки.

Допомогти уникнути складнощів зі здоров’ям, народженим під стихією повітря, допоможе робота над власним внутрішнім станом. Слід пам’ятати, що партнер не телепат і потрібно чітко промовляти йому свої бажання. Інакше виникла проблема у зоні репродуктивної системи погіршиться.

Кохання (карта таро Повішений у прямому положенні)
В особистому житті 2023-го у Водоліїв змін не настане. Розклад карт таро говорить, що в новому році їм доведеться стати дорослішими і опрацювати кармічні завдання, щоб налагодити зв’язок із партнером. Не варто змушувати партнера і маніпулювати його почуттями, щоб досягти бажаних дій. Налагодити особисте життя силою не вдасться. Все вже вирішено згори. Вплинути на ситуацію можуть лише самі Водолії. Їм необхідно переглянути своє ставлення до другої половинки та працювати над собою.

Порада на 2023 рік для Водоліїв (карта таро Світ у перевернутому положенні)
У новому році Водолії мають рухатися вперед до поставлених цілей, відганяючи від себе негативні думки та страхи. Відповідно до розкладу карт таро, все складеться благополучно. Водоліям у 2023-му треба більше подорожувати, виходити у світ та спілкуватися з людьми. Нові зв’язки допоможуть у реалізації задуманого. На представників знака чекає багато руху та маса світлих ідей.

Риби

Важливі події 2023 року у Риб (карта таро Ієрофант у перевернутому положенні)
Новий 2023 принесе Рибам серйозні зміни. Все може вийти з-під контролю. Згідно з картами таро, зміни давно назрівали, але момент їх реалізації настав лише зараз. Представникам цього знака у новому році доведеться зіткнутися із труднощами. Можливо, вони мають піти з поточного місця роботи або розлучитися з другою половинкою.

Рибам також необхідно уважно придивитися до оточення, можливо, серед близьких людей з’явився недоброзичливець, який здатний нашкодити. Саме ця людина може стати причиною неприємностей та заплямувати репутацію представників водного знаку. Варто виявити обережність та не довіряти секрети малознайомим людям.

Гроші (карта таро Сімка мечів у перевернутому положенні)
Фінансових проблем у Риб у новому році не станеться. Ситуація із грошима буде стабільною. Представникам знака варто уважно ставитися до угод, що укладаються. Існує ризик бути ошуканими.

Здоров’я (карта таро Імператриця у прямому положенні)
Новий 2023 стане сприятливим часом для того, щоб Риби задумалися про поповнення в сім’ї і про поліпшення фізичної форми. Згідно з розкладом таро, здоров’я Риб протягом року лише міцнітиме. Бажано частіше відпочивати і дбати про свій психологічний стан.
Рибам також необхідно приділити увагу правильному харчуванню та позбутися шкідливих звичок.

Любов (карта таро Лицар мечів у прямому положенні)
У особистому житті Риби можуть зіштовхнутися із зовнішніми загрозами. Щоб уникнути необачних вчинків, їм доведеться довіряти партнеру та не піддаватися емоціям у кризових ситуаціях. Не треба слухати нічиїх порад щодо особистого життя, можливо, хтось просто заздрить і бажає навмисне посварити Риб із їхньою другою половинкою. Народженим під водною стихією не варто вчиняти рішучих дій у новому 2023-му році та форсувати події у цій сфері. Поспіх здатний призвести до необачних вчинків і згодом до розчарування.

Рибам необхідно стримати егоїзм. Щоб зберегти гармонію у відносинах, важливо знаходити спільну мову з партнером. У кризовій ситуації не треба шукати винних, треба сісти та все спокійно обговорити.

Порада на 2023 рік для Риб (карта таро Колесниця у перевернутому положенні)
У Риб у 2023 році багато може піти не за планом. Не варто зациклюватись на проблемах. Найкраще взяти себе в руки і не поспішати з ухваленням рішень. Рибам доведеться відкласти грандіозні задуми. Новий 2023 не підходить для кардинальної зміни життя. Потрібно сконцентруватися на збереженні тих цінностей та досягнень, які вони вже нажили.

2023-го Риб чекає безліч випробувань, тому їм варто почекати час, щоб потім показати всі свої здібності і досягти нових висот.

You cannot copy content of this page