fbpx

Діяльність Левів, поради Дів та шанси Риб: докладний гороскоп з 27 лютого по 5 березня

Астрологи визначили, що чекає на знаки зодіаку цього тижня.

ОВНИ, на роботі не поспішайте з критикою: у цей період її не оцінять, якою б справедливою вона не була. Рекомендується більше спілкуватись, використовувати особисті зв’язки.

Для ТЕЛЬЦІВ не складе особливих труднощів відновити або розвинути хороші відносини з потрібними людьми. Щоправда, у міру того, як ви рухаєтеся у вибраному напрямку, на вашому шляху з’являються нові перешкоди.

БЛИЗНЮКИ, у професійній сфері ви будете щасливими та невразливими. Сприятливий час засвоєння нових знань, підвищення майстерності, кар’єрного зростання.

РАКІВ можуть відправити у невелике відрядження, або ви самі вирішите здійснити якусь поїздку. Обставини запропонують вам використовувати усі ваші особливі навички та таланти.

ЛЕВИ здатні серйозно просунутися у вибраному напрямку, чи то робота, навчання чи творчість. На деяких, щоправда, чекають непорозуміння через зайву суєту.

ДІВАМ у професійній сфері необхідно дотримуватись правил, пристосовуватися до існуючих порядків. Не завадить порада, допомога колег.

ТЕРЕЗАМ на думку спаде думка про відкриття власної справи. Багато справ пов’язане із творчістю та спільною діяльністю. У сім’ї належить пом’якшувати непорозуміння, що виникають.

СКОРПІОНИ, цей період підходить для зближення з приємними людьми та вирішення давніх конфліктів. Загалом це сприятливий час для учнів, письменників, художників, артистів.

У СТРІЛЬЦІВ робота обіцяє бути досить напруженою, але цікавою. Чим послідовнішим ви будете у своїх діях, тим швидше вас порадує результат.

КОЗОРОГИ, ваші аналітичні здібності на висоті, і це дуже до речі: доведеться багато спілкуватися з людьми з різних питань. Частину турбот рекомендується розподілити між оточуючими.

ВОДОЛІЇВ чекає якась нова інформація. Не чекайте, поки ситуація сама вирішиться на вашу користь: беріться до справи, не відкладаючи.

У РИБ з’явиться шанс проявити себе якимсь незвичайним чином. Незвичайна активність – відмінна риса цього періоду. Вас приваблюють різні ідеї.

You cannot copy content of this page