fbpx

Для 3-ох знаків зодіаку відкритий канал щастя в ці 5 днів

Представники цих сузір’їв будуть купатися в морі успіху і удачі

Астрологи назвали знаки зодіаку, яких буквально накриє хвилею удачі в першу половину жовтня. Представники 3 сузір’їв будуть купатися в морі успіху і удачі, а зірки пророкують їм казкове везіння.

Труднощі, нарешті, закінчаться, і життя завирує водоспадом з позитивних емоцій.

Терези

Терези випробують на собі силу змін, які торкнуться кожної сфери їх життя. Навіть якщо зміни будуть здаватися негативними, вони знайдуть позитивний характер в подальшому.

Астрологи кажуть, що зірки несуть щастя для представників цього знака. Для одиноких Терезів жовтня несе доленосні зустрічі, а ті, хто давно перебуває в пошуку роботи, зможуть зустріти впливових людей, які допоможуть заробити.

Козорог

У жовтні Козороги будуть відчувати, наскільки сильно розвивається їх інтуїція. Вони можуть здивуватися своїм думкам і ідеям. Фахівці по зірках рекомендують обзавестися талісманами фіолетового кольору або виконаними з каменю “тигрове око”.

Шосте почуття допоможе представникам цього сузір’я уникнути проблем і складнощів. Цей період стане ідеальним для активування сил в різних сферах життя.

Риби

Стануть щасливчиками в жовтні Риби. При цьому позитивні зміни будуть мати накопичувальний характер. Все, що буде зроблено зараз, стане фундаментом для подальших сприятливих подій.

Жовтень допоможе Рибам зробити заділ на позитивні зміни на кілька років вперед. Астрологи рекомендують забути про страхи і сумніви, настав час проявити рішучість.

You cannot copy content of this page