fbpx

Для 3 знаків зодіаку тиждень 24 вересня — 1 жовтня 2023 року буде білою смугою

Мрійте по-великому! Енергія цього тижня ідеально підходить для того, щоб дати крила уяві та втілити у життя ваші бажання. Дізнайтеся, хто із знаків Зодіаку отримає найбільшу вигоду від цього тижня. Хоча це не означає, що у космосі нічого не залишилося для решти! На цьому тижні ретроградний Юпітер у Тельці є головним беніфіціаром астрологічних впливів.

Бажаючим оновлення варто підготуватися до Повного місяця в Овні 29 вересня 2023 року. Оскільки енергія Овна спрямована на те, щоб почати життя з чистого аркуша і йти вперед сміливо і переконано, не витрачайте цю силу на прості бажання та прагнення.

Зі щитом або на щиті! Декому з нас буде корисно скоригувати свій раціон цього тижня відповідно до фаз Місяця. У міру того, як Місяць наближається до повного місяця, побалуйте себе багатшою на поживні речовини їжею. Потім очистіть організм дітокс-дієтою після повного місяця 29 числа.

Рак

Енергія цього тижня закликає вас бути більш терплячими. Особливо якщо ви причаїли на когось образу. Зірки зараз на вашому боці, так що бережіть себе та своє емоційне здоров’я, не витрачайте сили на помсту та розбирання, і ви дістанетеся до мети без проблем.

Цього тижня вашими астрологічними благодійниками стануть Церера у Скорпіоні та Хірон у Овні. Незважаючи на те, що між ними напруженість, вони нададуть вам людей і обставини, показавши, що існує безліч способів досягти одного і того ж позитивного результату.

Хірон також нагадає вам, що не можна дозволяти помилкам занурювати вас у спіраль занепокоєння. Ви знаходитесь на межі підвищення рівня, тому ці випробування та усвідомлення зараз на вашу користь.

Засвітіть жовту свічку цього тижня, бажано в повний місяць 29 вересня або за один-два дні до цього. Потім висловіть свою подяку за прекрасні уроки, які життя не втомлюється надавати, щоб ви ставали сильнішими та мудрішими.

Скорпіон

Звільніть собі шлях уперед, і ваші зусилля не пропадуть даремно. Марс у Терезах та Північний Вузол у Овні цього тижня будуть на вашому боці.

Ви можете почуватися не у своїй тарілці з цими благодійниками, особливо тому, що один знаходиться у вашій сліпій зоні, а інший — у тій ексцентричній ділянці неба, яку ви до кінця не розумієте, але вони тут для вас.

Найдивніші люди та обставини в цей час прикрашатимуть ваш шлях, показуючи вам, наскільки розмаїтість прекрасна і необхідна для зростання та трансформації. У цей час ви навчаєтесь у людей та обставин.

Якщо у вас є бажання, проведіть на цьому тижні медитацію візуалізації, тримаючи в руках кварцовий камінь. Він допоможе найбільш гармонійно уявити ваше життя після того, як задумане здійсниться.

Козеріг

Зверніть увагу до своїх фінансів. У цій галузі вашого життя розквітає енергія, і ви зможете скористатися нею. Чи це буде за рахунок інвестицій або розумних заощаджень, залежить від вас.

Просто переконайтеся, що ви зважили на помилки, які зробили в минулому, оскільки ретроградний Юпітер перевірить, як ви засвоїли урок. Початок тижня буде найбільш вдалим: транзитний Місяць проходитиме через Водолій, а потім Сонце у Терезах освітлюватиме шлях уперед.

Майте на увазі, що Плутон все ще знаходиться у вашому знаку, тому участь у тіньових угодах призведе до катастроф. Дотримуйтесь прозорих та чесних варіантів.

Декому з вас буде корисно провести час зі своїми братами та сестрами цього тижня. У цих розмовах та пригодах на вас чекають життєві уроки. Якщо ваші брати і сестри мають дітей, спілкування з ними принесе взаємну радість.

You cannot copy content of this page