fbpx

Для цих 5 знаків Зодіаку 2024 стане роком справжнього кохання

Астрологи вважають, що головною тенденцією 2024 року буде прагнення свободи та незалежності адже Плутон переміститься на знак волелюбного Водолія. Цей вплив неспроможна обійти стороною відносини. Які знаки Зодіаку виграють від цього?

Як Юпітер та Плутон змінять сферу відносин у 2024 році

Юпітер, космічний гігант, відомий своєю здатністю принести удачу, достаток і добробут у будь-яку сферу вашого життя, до якої він торкається, переходить у 2024 році до Близнюків. Хоча Юпітер може бути не так відомий своїми романтичними темами, як Венера, коли Юпітер стосується вашого серця, він прагне лише розширення.

У той час як Юпітер прагне розширити романтичне життя, Плутон, володар підземного світу, проведе більшу частину 2024 року у Водолії. Плутон у Козерозі зустрів безліч перепон, які не дозволяли змінити підхід до романтичних відносин.

Тепер, коли Плутон переходить у Водолія, стосунки стають зовсім іншими. Він вносить необхідність неприйняття та незалежності, не на шкоду кохання, а таким чином, щоб підтримка один одного допомагала кожному партнерові ставати сильнішими.

2024 рік – це час, щоб забути все, що вам розповідали про стосунки і про те, які етапи ви повинні пройти, і натомість слідувати істинному заклику вашого серця. Визнати, що кохання – найпотужніша сила у світі, але важливо не тільки те, що ви відчуваєте з партнером, але насамперед те, що знаходиться всередині вас.

Ось 5 знаків Зодіаку, які мають найбільші шанси скористатися змінами, які несуть планети.

1. Стрілець

Багато хто не знає, що вам потрібні серйозні стосунки; просто вони мають виглядати зовсім інакше, ніж для інших. Вам потрібні стосунки, в яких щиро шанують вашу справжню природу.

2024 стане роком, коли ви перестанете шукати зовнішнє схвалення вашого вибору, і замість цього вибиратимете того, хто щиро спілкується з вашою душею. Це не тільки допоможе створити більш здорові та динамічні відносини, а й збільшить вашу впевненість та задоволеність.

Насправді, ви обрали шлях, який відрізняється від інших, не тому, що боялися зобов’язань, а тому, що глибоко всередині ви знали, що це не зовсім те, що потрібно. Коли ви станете більш щирими до себе цього року, ви створите свій власний рецепт стосунків вашої мрії.

І це нормально, якщо ваш варіант відрізнятиметься від інших. Зрештою, ви хочете, щоб ваше кохання теж виглядало по-іншому.

2. Водолій

Легко сказати, що вам ніхто не потрібний або що вам все подобається, як воно є. Але при цьому ви часто жертвуєте важливою частиною себе. Ви готуєтеся залишити фазу вашого життя, яка значною мірою була про внутрішнє зцілення та повне прийняття власної сили. А тепер, з наближенням 2024 року, ви зрозумієте, що настав час навчитися робити це в справжньому партнерстві.

Вам більше не доведеться турбуватися про втрату себе, просто тому, що коли ви знайшли себе, все інше стало неможливим. Хоча нормально і природно турбуватися про втрату своєї ідентичності чи незалежності після того, як ви так уперто працювали над поверненням себе після минулих стосунків, ви більше не є тим, ким були.

Ви змінились. Дозвольте собі відкритися для отримання того, що принесе вам Всесвіт у 2024 році. Це може включати шлюб або іншу пропозицію.

Хоча вам довелося навчитися захищатися і зберігати свою безпеку, ви повинні пам’ятати, що вам не потрібно захищатися від любові. Зараз ви переходите у фазу навчання через кохання, де вас спрямують на здобуття, а не на боротьбу. Довіряйте собі, своєму партнерові та любові, яку ви створили, щоб повністю відчути дивовижне зростання та переживання, які обіцяє 2024 рік.

3. Риби

Ви зробили величезну роботу, і тепер, у 2024 році, у вас є можливість застосувати все це на практиці. Ніхто не любить так, як ви, Риби, саме тому кажуть, що вас завжди пам’ятатимуть. Важливою частиною вашого унікального кохання є те, що ви також багато часу присвятили любові до інших так, як завжди хотіли, щоб вас любили.

Тепер, у 2024 році, настав час бути коханими, дізнатися про свою власну цінність і дозволити собі отримувати любов, на яку ви так заслуговуєте.

Зірки вишиковуються в 2024 році, щоб допомогти вам використовувати всю самоорганізацію та зцілення, які ви досягли, і створити відносини, не схожі на все, в чому ви коли-небудь були раніше.

Минули часи, коли ви повністю віддавали себе комусь. Як вічні романтики Зодіаку, ви застосовуватимете те, що зрозуміли про романтичні стосунки за всі попередні роки. Хоча ви можете нервувати через зміни в житті, слід пам’ятати, що саме це має статися, щоб створити спілку, про яку ви завжди мріяли.

4. Рак

Ви пережили непрості часи в романтичному плані, але у 2024 році все починає змінюватись на краще. Багато Раки в 2023 році або пережили розрив / розставання, або повністю переоцінили свої побажання, що стосуються любові. Це було складно і важко, і було багато моментів, коли ви питали себе, невже вам судилося залишитися на самоті. Тепер ви нарешті знайшли голос і зрозуміли справжній поклик любові.

Ви гідні мати союз, у якому вас підтримують незалежно від того, що ви робите. У здорових стосунках вам ніколи не доведеться доводити свою відданість чи примушувати себе жертвувати чимось заради партнера.

В останні роки вам доводилося відмовлятися від своїх бажань заради збереження стосунків. На щастя, незважаючи на всі труднощі та спокуси, ви зробили необхідні вибори для свого зростання та розвитку. Тепер, з приходом 2024 року, на вас чекають позитивні зміни.

Пам’ятайте, що людина, призначена для тебе, може на перший погляд здаватися зовсім невідповідним, тому відкиньте всі уявлення про ідеал. Серце не дбає ні про що, крім кохання, яке можна розділити, і для вас настав час створювати свої правила кохання.

5. Терези

Можливо, вам довелося лікувати свої серцеві рани в останні роки, але тепер, коли ви це зробили, у вас з’явився достатній внутрішній спокій, щоб почати ставити собі питання, чого ви хочете від життя. Це вже призвело до того, що ви почали виходити із зони комфорту.

Хоча ви є знаком зодіаку, який представляє партнерство, це не означає, що це відносини легко для вас. Тепер ви знаєте, що ваші потреби важливі так само, як і потреби вашого партнера.

Замість того, щоб відчувати, що вся робота зі створення здорових відносин лежить тільки на вас, ви зможете зробити так, щоб ваш партнер також зробив свій внесок у цю роботу.

Жодні стосунки не можуть вижити, якщо щастя однієї людини залежить від іншої. І жодне відношення не зробить вас щасливим, якщо ви цього не зробили самі. Відношення може тільки додати та збільшити те, що ви побудували для себе.

Тепер, коли ви починаєте фокусуватися на собі і поважати свої внутрішні бажання, зможете зустріти того, хто відповідає вашим потребам і допоможе зміцнити любов, яка призначена для вас, і ніколи не змусить вас боротися за її отримання.

You cannot copy content of this page