fbpx

Для цих знаків зодіаку липень 2023 року буде Білою смугою.

У липні 2023 року особисті планети сформують багато гармонійних аспектів, тому представники деяких Знаків Зодіаку цього місяця увійдуть у білу смугу. Отже, кому у липні 2023 року посміхнеться успіх?

ОВНИ

Липень 2023 стане для вас білою смугою. Початок місяця сприятливий для угод з нерухомістю, готельного або ресторанного бізнесу. У вас з’явиться можливість зробити ремонт або купити нові меблі. Якщо фінансові труднощі таки виникнуть, вам матеріально допоможуть батьки чи інші родичі.

Загалом, це сприятливий момент для того, щоб розширити житлоплощу. Не виключено переїзду на нове місце проживання чи поява нового члена сім’ї. Ці події можуть статися зненацька, як грім серед ясного неба.

У середині місяця можливі далекі поїздки, пробудження інтересу до релігії, езотерики та окультних практик. Можливі контакти з іноземцями. Також не виключена еміграція.

У липні 2023 року умови вашого життя покращаться, у сім’ї встановиться сприятливий психологічний клімат. Також у цей час ви можете займатися якоюсь творчістю, не виходячи з дому. Кінець місяця особливо сприятливий для особистого життя.

КОЗЕРІГИ

У липні 2023 року на вас чекає біла смуга. На початку місяця чекайте на покращення на особистому фронті. У багатьох представників вашого знака на цей час з’явиться можливість зустріти свою другу половинку. На вас чекають нові знайомства, романтичні знайомства, флірт та розваги. Це сприятливий час для відпочинку та відпусток.

У цей час ви можете отримати пропозицію руки та серця та офіційно зареєструвати ваші стосунки або вивести їх на новий рівень. Також це сприятливий час для бізнесу та пошуку нових партнерів чи клієнтів. Успішною виявиться будь-яка робота на публіці, участь у конкурсах та спортивних змаганнях.

Можливі бізнес-поїздки, успішні ділові зустрічі, укладання вигідних контрактів. Зараз ви можете придбати нових шанувальників або набути несподіваної популярності. Середина липня 2023 року сприятлива для складання будь-яких іспитів та тестів, захисту проектів чи дисертації.

У цей час буде багато зустрічей із партнерами з бізнесу чи навчання, а також із шанувальниками та коханими людьми. Не виключена спільна поїздка з одруженим партнером або до одруженого партнера. Також ви можете отримати вигідну ділову пропозицію. Наприкінці місяця ви можете зустріти нового коханця, який переверне ваше життя.

ЛЕВИ

У липні 2023 року ви потрапите до білої смуги. У цей час ви зможете досягти будь-яких цілей, але особливо тих, які ви тримали в таємниці від оточуючих. Це буде пов’язано зі славою, успіхом та популярністю. У цей час ви можете захопитися окультними знаннями і досягти бажаного на цій ниві.

Також у вас може з’явитися можливість працювати на самоті. Наприклад, писати книги, музику або картини, і досягти цього успіху. Не виключена будь-яка підпільна чи розшукова діяльність.

У цей час ви можете займатися духовними практиками, психологією чи благодійністю. Якщо ви знаходилися в будь-якій ізоляції: у полоні, лікарні чи в’язниці, ви зможете повернутися до нормального життя. Також можлива зміна місця проживання за власним бажанням.

У середині місяця можливі таємні зв’язки інтимного характеру, і навіть поява нелегальних джерел доходу. Наприкінці липня 2023 року у вас з’явиться можливість проявитись у будь-якій сфері життя за вашим бажанням. Ви станете харизматичнішими і привабливішими, а також зможете успішно втілити всі свої проекти.

You cannot copy content of this page