fbpx

Дні сили у березні 2024 року для всіх знаків зодіаку

Настає довгоочікувана весна. Настав час дізнатися, які дні березня будуть сприятливими. Згідно з прогнозом, найбільш потужна творча енергетика допомагатиме нам у чотири дні.

Дні сили у березні 2024 року

Чотири дні сили — це не багато, але важлива не лише кількість, а ще й якість. 10 і 11 березня — найважливіші дні, оскільки вони визначатимуть подальший розвиток всього місяця, адже в ці дні Меркурій і Венера знову набудуть чинності, ніж завершать несприятливий період, що розпочався в середині лютого.

3 березня — дзеркальна дата

Перший день сили буде дзеркальною датою. Це духовний день, який відкриє нам нові двері в новий світ. Трійка допоможе нам зрозуміти, де ми зараз знаходимося, куди нам краще рухатися далі і як дивитися на все, що відбувається навколо. Цього дня Всесвіт значною мірою посилить наше з вами шосте почуття як індивідуальне, так і колективне.

10 березня — перехід Меркурія на Знак Овна

10 березня — найважливіший і сприятливий день місяця. Меркурій цього дня знову стане творчим, повернувши собі більшу частину своєї сили. Це буде чудовий день для покупок, спілкування, подорожей. Все це буде актуальним і для наступних днів березня, але саме 10 числа абсолютно точно не варто сидіти на місці, бути на самоті і байдикувати, перебуваючи в зневірі.

11 березня — Венера переходить у Знак Риб

Відразу за Меркурієм свою силу знову набуде Венера, але це не просто буде день повернення до ладу цієї планети, а день її стрімкого зльоту після тривалого перебування в деструктивному для неї Знаку Овна. Цього дня на нас чекатиме наснагу, повернення фізичних та духовних сил. Ми піднесемося духом і станемо більш продуктивними, життєлюбними та світлими.

20 березня — рівнодення

Рівноденство завжди було і буде днем сили, особливо якщо йдеться про весняний день рівності Місяця та Сонця. 20 березня – дуже збалансований, приємний та комфортний день з погляду енергетики. Намагайтеся провести цей час із сім’єю, займаючись улюбленими справами та творячи добро.

You cannot copy content of this page