fbpx

Дні сили у грудні 2023 року для кожного знаку зодіаку

Настає останній місяць 2023 року. Настав час дізнатися, які дні цього місяця будуть найсприятливішими. Забігаючи трохи вперед, хотілося б відзначити, що їх буде достатньо.

Дні сили у грудні 2023 року

1 грудня — перехід Меркурія на Знак Козерога

Це досить сприятливий день, оскільки Меркурій обносить свою енергетику переходом зі Стрільця до Козерога. У цьому Земному Знакі він почувається дуже добре, тому на всіх нас чекає дуже і дуже продуктивний період, в який варто братися за найскладніші та енерговитратні справи, робочі проекти. Можна змінювати роботу та виявляти підвищену активність.

5 грудня — порятунок Нептуна від ретроградності

5 грудня Нептун розпочинає фазу прямого руху. Це дуже сприятливий день, коли всім нам буде набагато простіше зробити над собою зусилля для того, щоб подолати згубні звички. Не бійтеся ставити собі ультиматуми, давати обіцянки. Якщо й намагатися стати краще в якийсь із днів, то точно цього.

10 грудня — Венера в протистоянні з Юпітером

Опозиція цих двох планет надзвичайно потужно синергує. Це чудова нагода для того, щоб почати займатися спортом, та й просто проявити фізичну активність — піти погуляти, відвідати басейн, вийти з дому. Цього дня найбільш фізично активних людей чекають сприятливі зміни у багатьох інших сферах життя. Це день гарного настрою.

12 грудня — дзеркальна дата

12.12 — дуже важливий духовний день, коли особливої сили набудуть люди, які займатимуться духовними практиками. Світом почне правити число Три, тому можна молитися, проводити різноманітні ритуали, обряди залучення любові, добра, удачі.

21 грудня — протистояння Венери з Ураном

Знову Венера в опозиції, але цього дня не з Юпітером, а з Ураном. Це буде день важливих змін у світогляді. Прислухайтеся до інтуїції 21 числа. Венера та Уран дадуть вам сили на будь-які нові починання. Найголовніше — боротися зі зневірою і не дозволяти нікому вчити вас життю.

30 грудня — завершення ретроградної фази Юпітера

Найбільша планета подарує нам невеликий подарунок на початок 2024 року. Юпітер Почне рухатись у прямому напрямку, що зробить нас з вами більш усвідомленими, натхненими, сильними духом. 30 числа буде корисно загадувати бажання і думати про майбутнє.

You cannot copy content of this page