fbpx

Дні сили у січні 2022 року: найпотужніший час для виконання бажань

Дні сили у січні 2022 року

Днями сили є ті дні, в які нам супроводжує удача і в які ми відчуваємо себе краще, ніж звичайно. Причиною можуть бути різні події. Експерти розповіли, які сприятливі дні на нас чекають у перший місяць року.

У перелічені нижче дні корисно займатися тими справами, які приносять вам радість.

1 січня – дзеркальна дата

01.01 — це важливий день, коли багатьом з нас посміхнеться успіх у нових справах. Перший день року корисно проводити у справах, тому не варто відволікатися на щось негативне. Якщо якась справа не приносить вам задоволення, не займайтеся цим у перший день 2022 року.

2 січня – перехід Меркурія на Знак Водолія

2 січня планета опиниться в одинадцятому будинку гороскопу, де пробуде до 25 січня. Цей день та наступні три тижні стануть сприятливими для роботи, покупок, спілкування, закладу нових знайомств. Присвятіть цей день романтиці та спільним справам.

3 і 4 січня – максимум потоку Квадрантіди

Квадрантиди будуть активні з початку року, але на 3 і 4 січня випаде пік їх активності. Цей зорепад має дуже потужну енергію. З астрологічного погляду третій та четвертий дні року стануть дуже сприятливими для початку будь-яких важливих справ, вирішення накопичених завдань.

18 січня – закінчення ретроградного руху Урану

18 числа різко зникне негативна енергія, яка накопичувалася у нас довгий час. Починаючи саме з цього дня багатьом з нас вдасться забути минуле і подивитися на майбутнє. Уран допоможе очиститись від страхів, комплексів. Цей день буде насичений приємними випадками.

24 січня – день переходу Марса на Знак Козорога

24 січня планета перейде до Знаку Козорога, де пробуде до 5 березня. Фінансова сфера процвітатиме, оскільки перебування Марса в десятому будинку гороскопу створює відмінні умови для роботи, прийняття важливих рішень. Багатьом з нас вдасться вийти із зони комфорту та почати діяти.

29 січня – закінчення ретроградного руху Венери

У цей день Венера розпочне свій прямий рух, через що ми наситимось енергією та позитивом. Ця планета дасть нам сильний позитивний імпульс. Багато людей стануть у рази продуктивнішими, причому не тільки 29 числа, але й протягом усіх одинадцяти місяців року, що залишилися.

30 січня – спадний Місяць в Козорозі

30 січня Місяць перебуватиме у перигеї щодо Землі. Це означає, що його відстань до нас скоротиться до мінімальної. Це суттєво підніме силу нічного світила. Якщо врахувати, що в цей день спадаючий Місяць перебуватиме в дружньому для нього сузір’ї Козорозі, можна зробити висновок про те, що день виявиться дуже продуктивним.

Related Post

Відкрито коридор бажань: 3-и знаки Зодіаку з головою накриють подарунки від зірок до 8 серпняВідкрито коридор бажань: 3-и знаки Зодіаку з головою накриють подарунки від зірок до 8 серпня

Ці знаки зодіаку зможуть прийти до довгоочікуваного успіху Для трьох знаків Зодіаку до кінця тижня, 8 серпня, відкриється коридор бажань, завдяки якому зірки встануть на бік представників цих сузір’їв. Ці

3 знаки зодіаку будуть дуже вдачливими з 14 грудня3 знаки зодіаку будуть дуже вдачливими з 14 грудня

Представники цих сузір’їв зможуть зійти на пік удачі найближчим часом Астрологи назвали знаки зодіаку, які зійдуть на пік успіху після 14 грудня. Представників трьох сузір’їв знесе з ніг могутній потік