fbpx

Дні сили у травні 2022 року для кожного знаку зодіаку

Дні сили – це найкращі і сприятливі дні. Усього в травні їх буде чотири, що на три менше, ніж у випадку з небезпечними днями, але не потрібно падати духом і думати, що травень — час проблем і негараздів. Все зовсім навпаки.

Астрологи відзначають, що травень буде часом появи нової надії та можливостей для зміни долі, переходу від чорної смуги до світлої. Сказати спасибі варто відразу трьом важливим транзитам планет – Марса, Венери і Юпітера. На жаль, Юпітер перейде в знак Овна в день початку ретроградного руху Меркурія, тому позитивний ефект від цієї події ми побачимо лише в довгостроковій перспективі.

Що стосується переходу Марса і Венери в Знаки Овна і Тельця відповідно, то тут все набагато приємніше, адже в ці дні ніщо не заважатиме цим планетам порадувати нас чимось хорошим і світлим.

4 травня — пік активності зорепада Ета-Акваріди
Перший дуже яскравий і позитивний день травня випадає на 4 число. Цього ж дня буде пік зорепада Ета-Акваріди. Цей потік вкрай інтенсивний. Пікове значення падаючих зірок у хвилину наближатиметься до 70. Це ідеальний час для планування справ на майбутнє. 5 травня теж можна приймати важливі рішення, але краще робити це гранично обережно, вдумливо. Цей період виявиться дуже сприятливим для спілкування і прояву доброти. Хороші слова і вчинки подарують вам багато удачі. Також можна спробувати вибачитися за помилки минулого. велика ймовірність того, що люди вас пробачать і зрозуміють.

5 травня — дзеркальна дата 05.05
Дзеркальна дата травня – це дуже яскравий день, що запам’ятовується. Успіх чекатиме нас практично в кожній справі — ніщо щось нове або, навпаки, незакінчене. Цього дня експерти в області біоенергетики та номерології радять буде однакову кількість часу приділити справам, роботі, любові, спілкуванню та самоті.

Надмірності вкрай негативно впливатимуть на продуктивність та настрій. У відносинах з людьми важливо буде прагнути до взаєморучки. Успіх піде за тими з нас, хто не стане намагатися ставити себе вище інших. Все тому, що світом правитиме П’ятірка — число симетрії та рівності.

24 травня — день переходу Марса в Знак Овна
24 травня— один з ключових днів травня. Нарешті, Марс увійде в свій улюблений Знак Зодіаку, де пробуде до 4 липня. В Овні ця планета наповнюється творчою енергією, тому що взаємодія її з цим Знаком і стихією Вогню в цілому просто чудова. Гармонійний настрій та енергетика Марса зроблять нас продуктивнішими.

Такий транзит підвищить мотивацію більшості людей, а це означає, що багатьом вдасться подолати труднощі і вивести свій успіх у справах і роботі на новий, раніше недосяжний рівень. 24 травня і в наступні кілька тижнів можна буде відкривати новий бізнес, шукати нову роботу і додаткові джерела заробітку.

28 травня — день переходу Венери в Знак Тельця
Другий важливий перехід здійснить Венера, але вже в Знак Тельця, в якому вона почувається просто чудово. У більшості людей цього дня і до 22 червня в цілому буде більше енергії і творчого натхнення. Венера в Тільці допоможе нам у подоланні труднощів. Особливо це стосується самого дня переходу. 28 мая багатьом людям Всесвіт відкриє істину. Слідкуйте за своїм внутрішнім голосом. Він вас точно не обдурить.

You cannot copy content of this page