fbpx

Дні сили в липні 2021 року

Дні сили – це дні, коли нічні світила перебувають в дуже сприятливому становищі. Експерти розповіли, які астрологічні події будуть найважливішими й найбільш позитивними.

22 липня – перехід Венери в Знак Діви і її опозиція з Юпітером

Венера в цей день переходить в Знак Діви. Це не найкраще її положення на нічному небі, але в цілому такий перехід цілюще позначиться на нашій енергетиці.

Це буде сприятливий день, тому що у Леві Венера себе відчувала набагато гірше. Вона немов скине кайдани та допоможе те ж саме зробити й нам з вами. Протистояння Венери з Юпітером – також вкрай вдалий аспект. Ці дві події будуть взаємодоповнюючими та вельми своєчасними.

25 липня – Меркурій в протистоянні з Плутоном

Дві найбільш віддалені одне від одного планети вступлять в протистояння 25 липня. Це означає, що вони розташуються по різні боки від Землі. Це дуже доброчинно позначиться на нашій удачі у сферах, за які відповідають ці планети: в спілкуванні, фінансах і роботі.

Така подія буває нечасто, тому можна сказати, що це один з кращих днів для роботи й фінансової активності за все літо, не кажучи вже про липень.

28 липня – Зміна Знаків Юпітера і Меркурія

28 липня Юпітер переходить в Знак Водолія. Починається нова ера в історії цієї планети, а значить, і в нашій з вами історії теж. У Козорізі енергетика Юпітера була ще більше важкою, ніж зазвичай, але 28 липня вона стане легшою і менш «вузькоспрямованою».

Наша свідомість в цей день почне звільнення від забобонів. Сам же день можна вважати сприятливим для нових справ і нових знайомств.

Меркурій 28 числа зробить перехід в Знак Лева.

Це теж буде сприятливою подією, бо 28 липня підвищиться наша впевненість в собі. Планета допоможе зрозуміти, чого ми хочемо від життя насправді. Можна буде відправлятися в далекі поїздки, знайомитися з новими людьми.

Яким би сприятливим не був той чи інший день, часом у нас просто не вистачає ні на що часу. Щоб все встигати, ви можете скористатися спеціальними практиками, медитаціями та обрядами. Вони не збільшать число годин у добі, але зате допоможуть більше цінувати свій час.

You cannot copy content of this page