fbpx

Дні сили в жовтні 2021 року

Дні сили в жовтні 2021 року

Дні сили – це час, коли немає нічого неможливого. Це дні великої удачі і нових можливостей. Обов’язково запам’ятайте ті дати, про які піде мова далі, щоб активізувати всі свої внутрішні ресурси в ці дні.

В цілому жовтень можна назвати дуже сприятливим місяцем, оскільки протягом цих днів від ретроградності позбудуться цілих чотири планети, три з яких далекі. Це означає, що удача буде повертатися до нас по наростаючій, а кінець жовтня і зовсім стане часом перемог і гарного настрою.

Але, не дивлячись на те, що кінець року вже близький, деякі планети встигнуть розгорнутися і почати зворотний рух. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею про ретро планети 2021 року, аби зрозуміти, що вас чекає в майбутньому.

6 жовтня – позбавлення Плутона від ретроградності

Першою планетою, яка почне прямий рух, стане найдальша з них – Плутон. Цей день стане часом нових знайомств, розквіту романтики і любові, спілкування. Знаходити спільну мову з людьми буде набагато простіше, причому цей ефект триватиме кілька місяців.

10 жовтня – дзеркальна дата

10.10 – відмінний день для того, щоб братися за щось нове і займатися плануванням справ на майбутнє. В цей день буде правити світом число 1, тому все буде виходити у тих, хто не боїться просити про допомогу і надавати її оточуючим. Велика удача чекає відповідальних особистостей, які нічого не відкладають на потім.

11 жовтня – позбавлення Сатурна від ретроградності

У цей день багато сімейних розбіжності підуть на другий план. Також знизиться ймовірність дрібних проблем в бізнесі і на роботі. 11 жовтня корисно буде починати нові справи, а також займатися вирішенням проблем, якими варто було зайнятися давним-давно.

Сатурн позбавить багатьох з нас від ліні, страхів, невпевненості. Набагато простіше стане знаходити спільну мову з колегами та родичами.

Найсприятливіші зміни торкнуться Близнюків, Терезів, Водоліїв, Риб, Раків і Скорпіонів.

18 жовтня – кінець ретроградного Меркурія і ретроградного Юпітера

18 числа відразу дві планети почнуть рух в правильному напрямку. Меркурій і Юпітер зроблять 18 жовтня найсприятливішим днем ​​цього місяця. Юпітер зробить багатьох людей добрішими, щедрими і поступливими. Також велика планета поверне нам творче натхнення і сили.

Меркурію ж вдасться зупинити потік пліток і брехні, який він же і запустив в кінці вересня. У цей день правда відкриється багатьом людям, зробивши їх життя простіше і приємніше.

21 жовтня – максимум потоку Оріоніди

Оріоніди – потік, який сформований уламками комети Галлея. Радіант потоку знаходиться в сузір’ї Оріона. Це день, коли можуть виповнитися ваші найзаповітніші мрії. Намагайтеся в цей день вірити в чудеса і загадувати бажання на падаючі зірки.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 19 травня для всіх знаківГороскоп КОХАННЯ на 19 травня для всіх знаків

Овен 21.03 – 20.04 Бережіть себе. Сьогодні ці два слова – головне правило вашого дня. Ваш коханий чоловік може вам допомогти в цьому благородному занятті, але краще для нього –

Гороскоп на 25 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 25 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 25 грудня 2020 Овен Постарайтеся на даний день запланувати справи, до яких у вас давно руки не доходили. Зараз ви зможете зробити набагато більше, ніж здається. Гороскоп на

Чим відрізняються жінки Леви від чоловіків ЛевівЧим відрізняються жінки Леви від чоловіків Левів

Сьогодні у нас на черзі Леви і їх відмінності. Насправді чоловіки й панянки цього знака в плані характеру і вчинків одне від одного майже нічим не відрізняються. Це як раз