fbpx

Дохід Раків, емоції Львів та переживання Риб: докладний гороскоп з 31 жовтня по 6 листопада

Астрологи передбачили, які зміни прийдуть у життя знаків зодіаку цього тижня.

ОВНАМ нові пропозиції рекомендується вивчити з усіх боків, обираючи ті, що принесуть найбільшу користь. Вдало проходять поїздки, що особливо здійснюються в компанії друзів.

Для ТЕЛЬЦІВ плідною цього тижня виявиться інтелектуальна робота та турбота про потомство. У професійній сфері нещодавно ви, можливо, щось упустили, вчинивши не найоптимальнішим чином.

У БЛИЗНЮКІВ з’являється бажання активно включатися в нові справи, будувати плани, впроваджувати нові методи. Наступного року робота цих днів принесе свої плоди.

У РАКІВ потрібний час для набуття фінансової незалежності та пошуку нових джерел доходу. Успішними будуть справи, які потребують активної позиції.

ЛЕВАМ рекомендується передавати свій досвід, але робити це делікатніше, ніж ви звикли. Перспективне спілкування з іногородніми та іноземними особами. Для деяких це дні підвищеної емоційної вразливості.

ДІВИ за бажання здатні досить точно спрогнозувати розвиток подій. Декому корисно повернутися до подій минулого, переосмислити те, що з ними тоді сталося.

ТЕРЕЗАМ пора подумати про навчання, підвищення кваліфікації. Ваші ідеї потрібно підкріпити знаннями і обов’язково відточити теорію на практиці Відповідний час для прийняття відповідальних фінансових рішень.

У СКОРПІОНІВ спостерігається підвищена емоційність і поспішність у справах: захоплюючись чимось одним, ви втрачаєте загальне бачення ситуації. На роботі можуть виявитись якісь факти, що стримують прогрес.

У СТРІЛЬЦІ можливі конфлікти на роботі. Більше спілкуйтеся, не тримайте каменю за пазухою. Цей час можна успішно використати для того, щоб розширити коло знайомств.

КОЗЕРІГИ цього тижня матимуть можливість зав’язати корисні знайомства. Багато хто готовий відмовитися від своїх особистих інтересів заради збереження якихось стосунків.

У ВОДОЛІЇВ загостриться інтерес до всього нового, невідомого. У фінансових питаннях можуть відбутися різні “накладки” та несподівані зміни. Шукайте компромісні рішення.

РИБАМ належить взяти керівну роль. Контакти з новими людьми обіцяють найрізноманітніші переживання, і не всі будуть приємними. Не відкидайте допомогу оточуючих.

You cannot copy content of this page