fbpx

Докладний гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня для кожного знаку зодіаку

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього тижня

ОВНИ

ОВНАМ надійде цікава пропозиція від родичів або знайомих. Подумайте перед тим, як давати свою згоду на участь у довгострокових проектах. І не соромтеся просувати свої особисті ідеї.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, успіх чекає зайнятих на керівних посадах та всіх, хто прагне зайняти подібне становище. Не втрачайте почуття гумору, якщо оточуючі навчатимуть вас життя. Гарний час для бізнесу, пов’язаного із предметами мистецтва.

У БЛИЗНЮКІВ хороший період для інтенсивної роботи, освоєння нових просторів. Декому доведеться перенести незручності, пов’язані з поїздками, для когось, навпаки, — переміщення у просторі внесуть у життя приємну різноманітність.

РАКИ

РАКИ матимуть можливість ближче познайомитися з потрібними людьми. Співпраця з ними дасть вам багато корисної інформації. Дослухайтеся всіх пропозицій: можуть з’явитися нові джерела заробітку.

ЛЕВИ

ЛЕВИ, успіх можуть принести громадські заходи. Когось захопить перспектива опанувати нові знання: постарайтеся застосувати отримані дані на практиці якомога раніше.

ДІВИ

ДІВИ, поставтеся уважно до ділових пропозицій, але врахуйте, що вони можуть мати на увазі великі фінансові вкладення. Зірки радять ретельно продумати план дій.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ з’явиться шанс зміцнити матеріальне становище, вирішити питання, пов’язані з придбанням майна. Для успішного розвитку низки проектів корисно уважніше прислухатися до думки фахівців.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, обставини у житті зараз складаються таким чином, що без змін не обійтись. Витрат буде більше, ніж передбачалося. У той же час, зірки передбачають отримання прибутку.

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІ енергія знайде застосування і у професійній сфері, і в колі сім’ї. Використовуйте свої здібності якомога повніше. Також цей період підходить для осмислення досягнутого.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ настав час вибирати, на що витратити свої сили цієї весни. Особливий успіх чекає у бізнесі, пов’язаному з мистецтвом та розвагами. В особистому житті постарайтеся розібратися у справжніх намірах одне одного.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ період пов’язаний з отриманням та переробкою інформації. Варто бути готовими до того, що на досягнення мети може піти більше часу, ніж ви розраховували, зате результати перевершать усі очікування.

РИБИ

РИБ професійні проблеми змусять поставитися до роботи серйозніше. Участь у колективних заходах обіцяє принести широку популярність. Період ідеально підходить для розвитку сімейного життя.

You cannot copy content of this page