fbpx

Думки Овнів, минуле Раків і поїздки Дів: детальний гороскоп на 24 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВЕН

ОВНАМ – добре працювати з рослинами і мінералами. Якщо вас долають неприємні думки, можете попрацювати з енергією вогню, це очистить вас від небажаного впливу. У підготовлених людей сьогодні може відбутися пробудження екстрасенсорних здібностей.

ТЕЛЕЦЬ

ТЕЛЬЦІ – показана добра компанія, нове цікаве захоплення або старе улюблене хобі. Не чиніть опір також бажанням змінити що-небудь в своєму житті, наповнити його новим змістом.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – намагаючись вирішити свої особисті завдання, здатні створити навколо себе напружену обстановку. Краще сьогодні зосередитися на тому, що об’єднує вас з іншими людьми. Добре разом вчитися чогось новому, особливо, здобувати навички управління власним станом.

РАК

РАКАМ – день несе інформацію про минуле і пропонує переглянути плани на майбутнє. Думайте тільки про хороше: задумане може швидко втілитися в життя. Непоганий час для культурних і спортивних заходів.

ЛЕВ

У ЛЕВІВ – багато сил і часу може піти на організацію зустрічей, спілкування з родичами. Добре використовувати цей час для наведення порядку, ремонту, рукоділля. Ви могли б з успіхом покерувати сьогодні іншими людьми.

ДІВА

ДІВИ – зможуть зробити вдалі придбання. Вельми успішними і цікавими обіцяють бути поїздки, особливо в правильно підібраній компанії. Більше уваги слід приділити дітям і батькам.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, варто бути уважнішими до себе, своїх відчуттів. Особисті цілі реалізуються за умови особливого настрою: Ваші наміри має бути непорушним! Так чи інакше, зараз вам знадобляться всі ваші різнобічні здібності.

СКОРПІОН

СКОРПІОНАМ – рекомендується провести чистку житла молитвами. Добре викидати непотрібні речі, робити вологе прибирання будинку. Можливо, слід більше уваги приділити партнеру по шлюбу або тим, хто займає ваші думки.

СТРІЛЕЦЬ

СТРІЛЬЦЯМ – Прекрасний час для тих, хто розуміє толк в активних розвагах. Не бійтеся експериментів: шукайте нові, нестандартні способи взаємодії зі Світом. Вечір ідеально підходить для реалізації занедбаних справ.

КОЗОРІГ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що цей день буде залучати до подій поза їхньою волею. Сприятливий день як для комерції і будівництва, так і для менш практичних, але не менш важливих справ: духовних практик, спілкування з близькими.

ВОДОЛІЙ

ВОДОЛІЇ – якщо ви зараз не в кращому настрої – краще не починайте нових справ. Сьогодні слід проявляти вибірковість в спілкуванні, планувати тільки дійсно важливі зустрічі, не розтрачувати енергію даремно. Робіть те, що виходить добре і при цьому приносить задоволення.

РИБИ

РИБАМ – добре брати участь в колективних заняттях, психологічних тренінгах. Продуктивною виявиться діяльність в інформаційній сфері. У спілкуванні з близькими, якщо ви готові до творчості, ваші відносини вийдуть на новий рівень.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні не намагайтеся навчити чого б то не було вашого коханого, навряд чи у вас це вийде. Ось бажання до того, щоб продовжувати займатися даним видом

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 13 грудня 2020 Овен До кінця дня ви опинитеся дуже далеко від тієї точки, до якої планували прийти, але, можливо, це набагато кращий варіант. Може бути, це просто

Гороскоп КОХАННЯ на 17 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 17 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні у вашому особистому житті станеться щось таке, про що ви довго не зможете або не захочете забути. Гарні чи будуть ваші спогади, або погані, невідомо,