fbpx
Перейти до вмісту

Думки Овнів, особисте Тельців та успіхи Левів: докладний гороскоп на 6 січня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНИ

ОВНАМ можуть отримати пропозицію, яка направить їхні думки в новому напрямку. Ви здатні здивувати оточуючих невластивими вам діями. Хтось вас підтримає, хтось засудить, але головне, щоб ви самі знали, чого бажаєте!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – у сім’ї та особистих справах можливі несподівані обставини. Не найкращий період для придбання домашнього майна: краще зараз, навпаки, позбутися того, що перевантажує простір.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ — відчують приплив енергії та впевненість у правомірності своїх домагань. Доля винагородить тих, хто здатний виступити проти думки більшості, обстоюючи власні переконання. День сприяє як кропіткій роботі, так і ризикованим підприємствам.

РАКИ

РАКАМ – використовуйте цей період для інтенсивного навчання, надайте таку можливість тим, хто залежить від вас матеріально. Дуже сприятливо набувати знання про можливості людської психіки, способи впливати на своє самопочуття.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — зовнішні обставини підштовхуватимуть до активнішого прояву у громадському житті. Ваші успіхи можуть стати хорошим стимулом для партерів, а подорож надасть матеріал для роздумів про життя.

ДІВИ

У ДІВ — у розпорядження можливе надходження великої суми грошей. Дехто порадіє змінам на роботі. На особистих справах сприятливо позначиться чуйність до настроїв партнера.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, будуть винагороджені за свою завзятість і терпіння. Можливо, з’являться однодумці, які можуть розділити ваші погляди. Корисні фізичні вправи та будь-які практики, що ведуть до поповнення енергетичних запасів організму.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — мають усі якості, необхідні для лідера, і зараз це особливо помітно. Може бути можливість заробити непогані гроші. Через підвищену спрагу спілкування рутинна робота даватиметься насилу.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ — повільно, але правильно йде в гору кар’єра. Здається, все розвивається за планом, але намагайтеся не проґавити з поля зору жодної дрібниці. Чи не беріть роботу додому: залиште вечірній час для особистих справ!

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що зможуть благополучно вирішити всі питання, вдавшись до допомоги оточуючих. Не рекомендується перенапружуватися, уникайте переохолодження. Можливі вдалі ділові поїздки та дрібні, але приємні придбання.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – гарний час для зміни роботи. Також добре будувати плани про нову роботу — пошук потрібного місця можна розпочинати вже зараз. Намагайтеся, щоб зобов’язання, прийняті раніше, не обмежували вашу свободу дій.

РИБИ

РИБИ – налаштовані на романтичний, піднесений лад. День незвичайних, несподіваних звісток та хвилюючих зізнань. Постарайтеся вкластися в строк з виконанням обіцянки — від цього залежатиме ваш подальший успіх.