fbpx
Перейти до вмісту

Думки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 14 грудня

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2021 року

Овен

Навколишніх хлібом не годуйте – дай вплинути на вашу думку. Бог із ними, нехай впливають, може, що корисне підкажуть…

Телець

Сьогодні ви будете здатні на справді блискучі імпровізації. Чим менше ви будете дбати про те, як би більш вдало висловитися, тим краще у вас буде виходити.

Близнюки

Ви збираєтеся казку зробити буллю? Так дійте, у вас вийде. Тільки оберіть хорошу казку, нестрашну.

Рак

Сьогодні вам вдасться визначити баланс між спокоєм і високим ступенем активності. Ви добре працюєте як соло, так і у компанії з іншими. Це ідеальний момент для масованої реорганізації всього сущого.

Лев

Сьогодні бажання отримати щось не докладаючи до цього зусиль може задовольнитись, але це позбавить вас деяких перспективних можливостей. Подумайте, чи така цінна для вас халява.

Діва

Намагайтеся переконатися в тому, що ви не втрачаєте одного з найкращих шансів у своєму житті, і лише потім починайте діяти. Якщо не можете розібратися зараз – краще почекати до завтра.

Терези

Погляд із боку може перетворити думку на дуже складну геометричну фігуру. Воно, загалом, і на краще, бо точка занадто мала для серйозного погляду життя.

Скорпіон

Сьогодні у вашому розпорядженні виявляться ресурси настільки великі, що проблемою буде знайти їм застосування. Однак, краще постаратися зараз, бо ймовірність того, що вони (ресурси) чекатимуть свого часу скільки завгодно, невелика.

Стрілець

Якщо ви шахрай, то це ваш день. Люди сьогодні віритимуть будь-якому вашому слову. Однак цей день закінчиться, якщо що – поб’ють завтра.

Козоріг

Не давайте волі своїй уяві сьогодні, інакше це може обернутися навколопараноїдальним станом організму. Вам буде дуже корисно суспільство веселої, але дуже раціональної людини.

Водолій

Сьогодні ви, можливо, зіткнетеся з необхідністю відчайдушно чинити опір. Це заняття забере у вас масу сил і часу, зате загартує для наступних битв.

Риби

Спогади – штука, безумовно, приємна, проте набагато більше користі та задоволення можна отримати, якщо дивитися вперед.