fbpx

Думки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 14 грудня

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2021 року

Овен

Навколишніх хлібом не годуйте – дай вплинути на вашу думку. Бог із ними, нехай впливають, може, що корисне підкажуть…

Телець

Сьогодні ви будете здатні на справді блискучі імпровізації. Чим менше ви будете дбати про те, як би більш вдало висловитися, тим краще у вас буде виходити.

Близнюки

Ви збираєтеся казку зробити буллю? Так дійте, у вас вийде. Тільки оберіть хорошу казку, нестрашну.

Рак

Сьогодні вам вдасться визначити баланс між спокоєм і високим ступенем активності. Ви добре працюєте як соло, так і у компанії з іншими. Це ідеальний момент для масованої реорганізації всього сущого.

Лев

Сьогодні бажання отримати щось не докладаючи до цього зусиль може задовольнитись, але це позбавить вас деяких перспективних можливостей. Подумайте, чи така цінна для вас халява.

Діва

Намагайтеся переконатися в тому, що ви не втрачаєте одного з найкращих шансів у своєму житті, і лише потім починайте діяти. Якщо не можете розібратися зараз – краще почекати до завтра.

Терези

Погляд із боку може перетворити думку на дуже складну геометричну фігуру. Воно, загалом, і на краще, бо точка занадто мала для серйозного погляду життя.

Скорпіон

Сьогодні у вашому розпорядженні виявляться ресурси настільки великі, що проблемою буде знайти їм застосування. Однак, краще постаратися зараз, бо ймовірність того, що вони (ресурси) чекатимуть свого часу скільки завгодно, невелика.

Стрілець

Якщо ви шахрай, то це ваш день. Люди сьогодні віритимуть будь-якому вашому слову. Однак цей день закінчиться, якщо що – поб’ють завтра.

Козоріг

Не давайте волі своїй уяві сьогодні, інакше це може обернутися навколопараноїдальним станом організму. Вам буде дуже корисно суспільство веселої, але дуже раціональної людини.

Водолій

Сьогодні ви, можливо, зіткнетеся з необхідністю відчайдушно чинити опір. Це заняття забере у вас масу сил і часу, зате загартує для наступних битв.

Риби

Спогади – штука, безумовно, приємна, проте набагато більше користі та задоволення можна отримати, якщо дивитися вперед.

Related Post

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 вересня 2020 Овен Зараз забудьте слово «хочу», висуньте на перший план слово «треба». Якщо не станете лінуватися, результат виявиться гідним. День підходить для досягнення домовленостей. Хоча якщо

Гороскоп на 18 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 18 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 18.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 18 листопада 2021 року Овен День активної боротьби, відстоювання своїх принципів, самозахисту. Посилиться протиставлення себе навколишньому світу. Перша половина

Аспект відносин: 2 знаки Зодіаку зловлять удачу після 13 липняАспект відносин: 2 знаки Зодіаку зловлять удачу після 13 липня

13 липня Венера з’єднається з Марсом. За твердженнями астрологів, цей аспект подарує 2 знакам Зодіаку максимальну кількість удачі і любові, нових можливостей, пригод в романтиці, також можливе отримання подарунків, в