fbpx

Два знаки зодіаку, для яких березень буде досить напруженим

Випробування почнуться ще в кінці лютого, адже їх головний тригер — сезон Риб.

Сезон Риб традиційно триває з 19 лютого до 20 березня, приносячи мрійливу й мудру енергію Нептуна в наші життя. Цей місяць сприяє саморефлексії, завершенню циклів і певній гнучкості в своїй повсякденній діяльності. Окрім того, цьогорічний сезон Риб має досить впливовий транзит: 7 березня у цей же знак вперше за 29 років переходить Сатурн, планета структури, дисципліни та кордонів. У цьому знаку Сатурн приєднається до Нептуна, вперше з 1840 року, та пробуде там до 2026 року. З одного боку, Риби пом’якшуватимуть зазвичай жорстку природу холодної планети, однак Сатурн приноситиме певні випробування та перевірки в ті сектори вашого гороскопу, де розташований знак Риб.

Астрологи вважають, що ця подвійна енергія Риб спричинить певні випробування для двох знаків зодіаку. Однак не варто перейматися: це лише перевірки на міцність, котрі можуть привести вас до великих успіхів.

Гороскоп для Близнюків

Цього сезону під пильним поглядом планет буде ваше робоче життя, котре й отримає низку перевірок. Сонце в Рибах знаходиться у вашому 10-му домі, кар’єри та репутації, що спонукатиме вас проаналізувати ці сфери життя на їх відповідність вашим бажанням і очікуванням.

Астрологи радять проаналізувати ваші повсякденні цілі та довгострокові бажання, а також розглянути, як перші впливають на другі. Це також чудовий час, щоб подумати, чи готові ви взяти на себе більше обов’язків і рухатися вгору кар’єрною драбиною. Фокусуючись на робочих питаннях, не забувайте також про баланс життя й кар’єри, щоб не завершити місяць вигоранням.

Гороскоп для Дів

Позаяк Діви в гороскопі розташовуються чітко навпроти Риб, уникнути випробувань на цій опозиційній осі практично неможливо. Оскільки Риби керують вашим сьомим домом стосунків (романтичних, ділових і будь-яких інших), а пізніше сюди ж прийде Сатурн, напруга буде саме в цій сфері вашого життя.

При цьому, зміни та випробування за участі Сатурна підштовхуватимуть вас до певних зобов’язань і більшої серйозності, тож врешті ви можете перейти на новий рівень у всіх ваших стосунках. Можливо, ви зробите серйозний крок вперед зі своїм партнером, наприклад, вирішите з’їхатися чи освідчитися, а будь-яка з подібних дій — це те ще випробування та перевірка. Астрологи наполегливо радять уникати конфронтацій і сварок.

You cannot copy content of this page