fbpx
Цей день Гороскоп Дзеркальна дата 04.04: можна досягти успіху, якщо правильно загадати бажання цього дня

Дзеркальна дата 04.04: можна досягти успіху, якщо правильно загадати бажання цього дня

Дзеркальна дата 04.04: як досягти успіху і як правильно загадувати бажання цього дня.

4 квітня — день сили, коли світом правитиме число Чотири. Нумерологи розповіли, як це позначиться на нашій удачі, настрої, сьогодення та майбутнє. Також експерти поділилися порадами про те, як потрібно загадувати цього вівторка бажання.

04.04 стане дуже спокійним, спокійним днем. Наші з вами думки та свідомість стануть яснішими, світлішими. Четвірка — це число гармонії, адже в ньому міститься сила чотирьох основних стихій: Вогню, Повітря, Води та Землі.

Це буде чудовий день для багатозадачності. Можна сміливо братися за різні справи, причому робити щось одночасно. Наша увага буде загострена, тож вирішення звичних завдань прискориться, а їхня ефективність зросте. Головне — не лінуватися цього дня.

Четвірка дуже любить, коли люди відпочивають. Само собою, у вівторок мало хто релаксує, але після того, як ви виконаєте всі заплановані вами завдання, варто розслабитися. Не прогулятися, не піти до спортзалу чи басейну, а саме розслабитися. Вечір цього дня добрий для спокійного проведення часу вдома, для духовних практик.

За бажання 4 квітня можна буде зайнятися шопінгом, але, знову ж таки, не потрібно ходити кудись. Візьміть телефон і замовте щось в інтернеті. Порадуйте себе обновками, підніміть собі настрій.

Також у цей день корисно знайомитиметься з новими людьми, причому як живою, так і в інтернеті. Загалом спілкування має приносити нам з вами більше позитиву та приємних емоцій. Можна ходити на побачення та фліртувати, але вечір краще залишити вільним для самих себе та особистих справ. Дуже сприятливо на кармі позначиться допомога нашим близьким та друзям. Намагайтеся не відвертатися від тих, кому потрібна ваша підтримка.

Як загадувати правильно бажання 04.04

Найголовніше правило – не залишати загадані вами бажання просто повітрям чи чорнилом на папері. Зробіть кожне із нових бажань метою. По-перше, це має бути щось дійсно здійсненне. Не треба загадувати «світ у всьому світі» чи «хочу розбагатіти», «стати зіркою» тощо. Спустіться на землю і загадайте щось приземлене, звичайне.

Ви можете загадати навіть кілька бажань, але відразу постарайтеся приступити до їх реалізації. Якщо ви поки що не готові це зробити, значить вам краще зосередитися на чомусь іншому.

Related Post

Два знаки Зодіаку озолотяться в квітніДва знаки Зодіаку озолотяться в квітні

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, на яких у квітні чекає дуже хороший фінансовий прибуток. Вони будуть купатися грошах, що принесе їм величезне задоволення. Терези Вас може відвідати геніальна ідея, яка

Скорпіонам — романтика, Дівам — зміни. Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 рокуСкорпіонам — романтика, Дівам — зміни. Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них

Ранковий гороскоп на 11 вересня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 11 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 10 ВЕРЕСНЯ Овен Не варто приступати до реалізації нових проектів, втім, роботу над старими, розпочатими час тому, теж краще відкласти – толку від роботи все одно не буде,