fbpx

Економія як стиль життя. Найскупіші знаки зодіаку, на думку астрологів

Експерти розповіли, які знаки не лише можуть, а й люблять багато працювати.

Відповідальне ставлення до грошей — це чудовий навичка, оскільки необачні витрати зазвичай призводять до неприємних наслідків. Проте є тонка грань між розумним заощаджувачем і абсолютним скрягою, який ніколи не лишає чайові і уникає свят, щоб не купувати нікому подарунки. Астрологи вважають, що схильність до надмірної перманентної економії є у цих трьох знаків зодіаку

Заощадливі Тельці – Цей знак зодіаку обожнює розкішні речі, вишукану їжу та дорогі активності, тож досить дивною може видатися його поява серед головних скнарів. Однак любов до розкоші не означає, що Тельці хочуть і готові за неї платити. Цей знак зодіаку буде шукати будь-які методи, щоб зекономити: від торгу та акцій, до маніпуляцій, які змусять когось іншого сплатити рахунок.

Крім того, сама навіть думка про пусті витрати викликає холодний піт у Тельців, тож цей знак годинами чи навіть днями зважує всі за і проти, порівнює десятки варіантів, читає сотні відгуків перед будь-якою покупкою: чи то нова машина чи блокнот.

Економні Скорпіоні – Не варто чекати, що представники цього знаку витрачають хоч частину своєї зарплати на вас — це вже ні. Скорпіони люблять проводити годину наодинці, а тому у переважній більшості не готові витрачати кошти на групові активності, які їм не дуже цікаві. Тож не ображайтесь, якщо Скорпіон відхилити запрошення на вечірку в модному барі, груповий відпочинок на вихідних чи зустріч у дорогому ресторані: проблема не у вас, а в їхньому небажанні витрачати гроші на щось, що не приноситиме їм радість.

Однак не варто думати, що Скорпіони не вміють витрачати гроші і не любити розкіш, адже представники цього знаку досить легко прощаються з великими сумами, якщо витрачають їх на собі та на те, що їх захоплює.

Практичні Козероги – Цей знак вважається найбільш працьовитим, тож не дивно, що Козероги не хочуть витрачати кошти, що даються їм наполегливим трудом. Козероги відчувають задоволення та почуття безпеки, коли мають чималу фінансову подушку, тож вони не витрачатимуть її ні на беззмістовні розваги, ні на інших людей.

Практичний розум Козерогів також часом виливається в те, що вони дарують практичні подарунки із розряду «тобі це треба і ти б це все одно купивши», а на вечірки приходять із порожніми руками, бо не вважають запошення достатнім приводом для витрачання своїх ресурсів.

You cannot copy content of this page