fbpx

Емоції Близнюків, ризики Львів та романтика Риб: докладний гороскоп на 24 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня

Деякі ОВНИ зараз так розраховують на сторонню допомогу, що перестали докладати зусиль самі. Візьміть відповідальність за те, що відбувається на себе! Доходи пов’язані з торгівлею, будівництвом, взаємодією з іноземними партнерами.

ТЕЛЬЦЯМ належить нести відповідальність за всю сім’ю чи когось із друзів. Через суперечності у поглядах буде складно дійти компромісу, постарайтеся пояснити близьким, що всі ваші старання спрямовані на покращення майбутнього.

У БЛИЗНЮКІВ зростає здатність надавати уявний вплив на людей і події. Намагайтеся контролювати свої емоції, щоб не завдати шкоди оточуючим. Змінюється ставлення до грошей: комусь захочеться взяти під контроль свої витрати, щоб отримати можливість зробити велике придбання.

РАКАМ супроводжує удача, якщо працюють у сфері реклами та інших контактів із громадськістю. Можливо, доведеться виявити твердість, обстоюючи особисті інтереси. Заняття улюбленою справою максимально повно виявить ваші здібності.

ЛЕВИ, чим швидше ви прийметеся за вирішення своїх проблем, тим швидше все владнається. Продуманий ризик може дати хід кар’єрі, підвищити рівень доходів. Вечір сприяє обговоренню майбутнього сім’ї, спільним діям.

У ДЕВ можливе деяке безладдя в поточних справах. Побутові проблеми, зміни в особистих відносинах можуть оволодіти вашою увагою повністю. Нова мета викликає бажання піти на якісь курси або знайти персонального вчителя.

У ТЕРЕЗІВ зростає популярність у колі друзів та клієнтів. Період відкриває великі можливості для просування як у улюбленій справі, так і проектах, пов’язаних з досягненням матеріального благополуччя.

У СКОРПІОНІВ хороший період для планування, прийняття нових зобов’язань. У роботі може з’явитися більше самостійності, зростає бажання спробувати себе у ролі лідера. Особисте життя могло б прикрасити спільну поїздку, маленький сюрприз.

СТРІЛЬЦІВ бажання змін може підштовхнути до експериментів. Ваша думка в цей період сильно відрізняється від загальноприйнятого, і не варто підганяти себе під якийсь стандарт: дійте сміливіше!

КОЗЕРІГИ згуртують навколо себе цікавих їм людей. Цей період ідеально підходить для відпочинку у різноманітних компаніях, відвідування виставок та концертів, особистої творчості. Ви маєте все для того, щоб просунутися в потрібному напрямку.

ВОДОЛІЇ легко опанують нові навички. Вдалими обіцяє бути робота в колективі та контакти з новими партнерами. Правильно спілкуючись з оточуючими, ви досягнете більшого, ніж розраховуючи лише на себе.

РИБ — сприятливий час для романтичних пригод. Зірки прихильно дивляться на ваші сьогоднішні придбання. Багато залежить від оточуючих людей, від гармонійності ваших стосунків.

You cannot copy content of this page