Енергія Дів, цілі Козорогів та удача Риб: докладний гороскоп на 22 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв у цей день

ОВНИ

ОВНИ відчують у собі сили вирішити всі проблеми, що накопичилися за кілька попередніх днів. Потенційно день сповнений подій та різноманітних пригод.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ важливо не кидати розпочате, а навпаки, підключати всілякі резерви. Якщо виникне бажання поділитися з кимось своїми планами, зробіть це.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ прагнуть успіху і вже готові попрацювати у законний вихідний, щоб досягти свого. Ваша сила та натиск будуть як притягувати людей.

РАКИ

РАКИ в цей час можуть дізнатися багато цікавого про можливості людського розуму та тіла. Внутрішні зміни обов’язково вплинуть на зовнішні обставини.

ЛЕВИ

ЛЕВИ разом із друзями насолодяться мистецтвом та речами більш приземленими, але не менш приємними. Потурання власним слабкостям може коштувати пристойних грошей.

ДІВИ

ДІВИ відчують приплив енергії. Відмінний день для самовираження у творчості та поїздок. Розташування планет передбачає підвищений інтерес до нових знань.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ захочеться трохи змінити імідж або побалувати себе косметичними процедурами. Один із головних принципів цього дня — не сидіти склавши руки.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, знайдіть мирне застосування своїм організаторським здібностям, і день пройде більш гармонійно. Вечір чудово підходить для зустрічей із друзями.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, надайте допомогу тим, хто її потребує. В особистій сфері це період усамітнення, можна присвятити його приємним речам.

КОЗОРОГИ

КОЗЕРІГИ, використовуйте цей день для того, щоб краще визначитися з цілями. Вибираючи союзників та партнерів, не занижуйте планку: ви можете значно покращити своє становище.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ активізується здатність схоплювати все “на льоту”, так що навчитися чогось нового вони зможуть без особливих зусиль.

РИБИ

РИБИ вдало продемонструють свої таланти оточуючим. Сховатися від сторонніх очей було б зараз щонайменше нерозумно. Тепер можете наполягати на тому, що хочете.