fbpx

Ентузіазм Овнів, союзники Терезів та авторитет Раків: докладний гороскоп з 27 червня по 3 липня

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього тижня

ОВЕН.

Сприятливими є будь-які контакти, особливо спрямовані на залагодження грошово-фінансових справ. Вам зараз супроводжують винахідливість та ентузіазм, які потрібно повніше використовувати. Хороші дні для планування майбутніх подій та залучення до своїх проектів нових людей. Різниця у поглядах на виховання дітей може спричинити непорозуміння цього періоду. Звільніть час для спілкування з рідними та близькими.

ТЕЛЕЦЬ.

Дуже можливий поворот у долі, що сприяє кар’єрному зростанню. Доречно скористатися особистими зв’язками. Вдалий час для обміну ідеями, зустрічей із однодумцями реально усвідомити причини, які заважають жити повним життям. Можете розраховувати на розуміння вашої позиції, особливо якщо ваша мова буде підкріплена прикладами життя. Молитви та візуалізації набувають у цей період особливої ​​сили.

БЛИЗНЮКИ.

Настає час, коли від планів треба переходити до дій. Підтримка близьких допоможе максимально використати цей час. Гарний час для ділового відрядження та освоєння нових приміщень; у професійній діяльності до речі припадуть додаткові витрати на зовнішній вигляд. Час сприяє тим Близнюкам, хто займається літературною діяльністю та будь-якою іншою роботою з текстами. Можливі успішні покупки, пов’язані з придбанням спортивного спорядження, продуктів для відпочинку.

РАК.

Ваша працездатність підвищить ваш авторитет, але хапатися зараз відразу за кілька справ небажано. Можете розраховувати на допомогу знайомих у виконанні задуманого, успішно проходять контакти з людьми, чиєю думкою ви цінуєте. Сприятливий час для подорожей, поїздок, укладання спілок, проведення виставок та презентацій. Можливі позитивні зміни у відносинах із родичами, приємні витрати.

ЛЕВ.

Для вас період ознаменований загостренням інтуїції і сприятливий як для зустрічей з діловими партнерами, так і для романтичних побачень. Будь-яка співпраця обіцяє бути легкою та корисною, вдалі зв’язки з іногородніми та зарубіжними партнерами. Щоправда, оточуючі можуть бути спантеличені вашою мінливістю у деяких питаннях. Величезну користь ви отримаєте з інформації, отриманої з книг. Навіть незнайомі люди можуть повідомити щось дуже цінне. Однак самі уникайте поширювати неперевірені чутки, особливо негативні.

ДІВА.

Час нових перспектив і можливостей, як в особистому житті, так і в робочому середовищі. У когось з’явиться смак вивчення іноземних мов і нових комп’ютерних програм. Багато хто з успіхом спробує себе в якійсь новій ролі. Будьте уважні: можна зіткнутися з ненадійністю оточуючих, шахрайством. Перешкоди цього періоду є тимчасовими, але вимагають від вас особливої ​​витримки. Поставтеся з розумінням до почуттів близьких людей: їм може здатися, що ви рухаєтеся не в тому напрямку. Але нехай це не вплине на ваші плани!

ТЕРЕЗИ.

Необхідно більш обачно підійти до фінансових питань, у тому числі — до операцій з чужими грошима. Складаючи угоди, докладно обговорюйте кожен пункт. Якщо ви не встигаєте зробити все самі – залучіть інших людей. Вміння приходити до компромісів допоможе вам отримати цінного союзника. Можливе повернення боргу. Багато хто буде винагороджений за наполегливість та терпіння у спілкуванні зі старшими родичами. Вечори цього тижня ідеально підходить для зустрічей із друзями та прогулянок на свіжому повітрі.

СКОРПІОН.

Варто направити свої сили на професійну реалізацію, вихід нових людей. Успіх чекає у посередницьких справах. Було б корисно відмовитися від проторених доріг: у цьому випадку є шанс знайти своє, більш вдале вирішення проблеми. Вільний час добре зайняти творчістю. Зокрема — музикою, танцями та будь-якого роду твором. Можлива ситуація протистояння з домашніми: постарайтеся знайти спільні інтереси і, спираючись на них, створити нові відносини.

СТРІЛЕЦЬ.

Настав період обіцяє бути непростим, але цікавим. На вас чекають цікаві пропозиції, за бажання — зміни на особистому фронті. Багато хто вирішить змінити умови життя чи роботи. Гарний час для укладання шлюбів. Але ваша вимогливість може поставити вас у скрутне становище. Загалом тиждень пройде під знаком пошуку гармонії з навколишнім світом; рекомендується більше спілкуватися з природою, грати з дітьми, доглядати тварин. Без постійного енергетичного підживлення багато цілей можуть залишитися нереалізованими. Тож подумайте про те, щоб привести в систему заняття спортом!

КОЗЕРІГ.

Може виникнути ситуація пошуку свого місця у житті, справи, якими по-справжньому хотілося б займатися. Деякі підійдуть до розуміння того, що їм потрібно. Стане в нагоді вміння протистояти стороннім впливам і рухатися вперед, мудро огинаючи перешкоди. Одночасно робіть ставку на нові знання та перспективи. Розташування зірок обіцяє як випробування, так і подарунки, можуть проявитися приховані досі факти та можливості. Допомога фахівців, родичів та друзів була б дуже доречною.

ВОДОЛІЙ.

Добре розпочинати ремонт та будівництво, дбати про особистий транспорт. Скористайтеся будь-якою можливістю навчитися чогось нового, зокрема удосконалити навички роботи з технікою. Складнощі, які виникнуть у цей період, надихнуть вас на професійне зростання. А основна профілактика здоров’я в цей період не звертати уваги на критику. Вода, особливо колодязна і джерельна, має зараз цілющі властивості.

РИБИ.

Навколо вас прозвучить багато цікавого, і важливо правильно оцінити, що з цього варто взяти до уваги. Для вас це період не тільки підвищеної сприйнятливості, а й зростання сили, тому вам буде легко керувати собою, людьми та подіями дня. У багатьох накопичилося безліч справ, деякі з яких більше не можуть чекати. Тож доведеться зайнятися ними впритул. Підходящий час для великих покупок, облаштування земельних ділянок. Добре піддаються лікуванню шкірних захворювань, рекомендується робота з травами.

You cannot copy content of this page