fbpx

Фінальні уроки року — прогноз Таро на грудень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Відкриємо карти. На горизонті трішки рефлексії, крапелька тривожності і підготовка до періоду споглядання — все класикою останнього місяця року.

Незабаром настане той місяць, який з нетерпінням чекає кожен з нас. І хоч реклами коли з тим самим фургончиком та тихою мантрою «Свято до нас приходить» у наших нових реаліях вже немає, новорічний настрій ніхто не скасовував. Розповідаємо, яким буде ваш грудень за прогнозами Таро, і на що варто звернути увагу, коли візьметеся до підбиття підсумків. Підказка — будьте трошки лояльнішим до себе.

Овни

Карта Таро: Страх (5 мечів)

Ваш грудень пройде у супроводі всепоглинаючої тривожності. Ви можете перебільшувати її, заплющувати очі і вдавати, що нічого не відбувається, але від реальності не втечеш. У вас з’явиться безліч сумнівів з приводу своєї цінності та море комплексів, але пригальмуйте — чи впізнаєте ви себе в такому амплуа?

Отож. Візьміть себе в руки і залиште негатив позаду. Навіщо собі вставляти палиці в колеса? Запишіться на йогу або сходи на бокс, як тільки помітите, що знову поринаєте у самобичування.

Тельці

Карта Таро: Верховна Жриця (Старший Аркан)

Радійте, Тельці! Настає ваш найулюбленіший період спокою та споглядання. Цього місяця прийміть позицію спостерігача і приготуйтеся приймати подарунки долі. Не залишайте поза увагою нові знайомства і не бійтеся робити крок назустріч змінам – за всіма прогнозами вони будуть тобі на руку.

А ще дослухайтеся своєї інтуїції, але ніяк не до страхів. Ваш внутрішній голос не обдурить і допоможе стати на правильний курс. Головне, не поспішайте і просто дозвольте прекрасному нарешті трапитися.

Близнюки

Карта Таро: Лицар Чаш

Близнюки, на старт, увага, марш! У грудні вам необхідно проявити себе за по повній програмі, так що максимально задійте свою природну чарівність, харизму та ораторські навички, щоб швидше дістатися до мети. Поділіться своїми ідеями з оточуючими, щоб вони знаходили підказку, яка допоможе рухатися трішки швидше та успішніше.

Найімовірніше, перший зимовий місяць здасться надто чуттєвим та емоційним, тому не забувайте прислухатися до своєї інтуїції. А ще приємна новина — наприкінці грудня на вас чекає зустріч із цікавою людиною. Можливо, це ваша доля?

Раки

Карта Таро: Придушення (10 жезлів)

Прислухатися до себе весь місяць – головне завдання для Раків. Не варто намагатися придушувати свої почуття і емоційні пориви, інакше одного разу ви просто зірветеся в зовсім невідповідний момент. Якщо вам щось не подобається, то сміливо говоріть про це. Тільки пам’ятайте, що робити це потрібно обережно.

У грудні не забувайте про те, що себе обов’язково потрібно балувати, тому гарний одяг чи поїздка на вихідні до сусіднього міста стануть чудовою ідеєю, яка підніме настрій.

Леви

Карта Таро: Корольова Чаш

Для вас настає мегатеплий і суперчуттєвий місяць. Ви нарешті здобудете ту підтримку, яку мріяли довгий час. Чудовим чином поряд з вами виявляться саме ті люди, в яких ви знайдете свій відбиток. Дуже важливо прийняти це та навчитися чути, що до тебе хочуть донести.

У грудні постарайтеся трохи зменшити градус напруженості і дозвольте собі трохи розслабитися перед наступаючими святами. Займіться улюбленим хобі або запишіться на цікаві курси – це 100% піде вам на користь.

Діви

Карта Таро: Праця (3 дисків)

Дівам у грудні доведеться здорово попрацювати і, на жаль, відпочинок поки що залишиться тільки в мріях. На якомусь етапі може здатися, що ви ось-ось вигорите. У такому темпі це зовсім не дивно. Саме тому займіться плануванням і трохи впорядкуйте свій день.

Рухайтеся поступово, послідовно та постійно. Не зупиняйтеся, але при цьому не мучте себе. Така напруженість торкнеться як професійної діяльності, а й змін у особистому житті. Їх заплановано чимало, тож будьте напоготові.

Терези

Карта Таро: Багатство (10 дисків)

У Терезів на порядку денному видніється фінансове питання. Можливо, ваш нерви лоскотатиме нестабільний дохід, та ще й плюс до всього витрати, без яких не проходить жоден метушні грудень. Але не поспішайте засмучуватися. Візьміть себе в руки та сядьте за розподіл коштів.

Можливо, ви маєте фінансову подушку? Загляньте у неї, а потім обов’язково вкладіть те, що запозичили. У майбутньому ситуація обіцяє стати більш стабільною та спокійною, тож ваше завдання просто пережити цей непростий період.

Скорпіони

Карта Таро: Еон (Старший Аркан)

Скорпіони, радійте! У грудні вам нарешті настане довгоочікуваний час приємних змін. Тільки не загубіться в них і раз-по-раз запитайте себе: «Що я хочу насправді?», «Що мені приносить справжню насолоду?». Інакше в такому ритмі є всі шанси втратити своє «Я».

Перед вами відкриються нові горизонти і якщо ви давно замислювалася про те, щоб присвятити себе навчанню або взятися за додаткову освіту, то це ваш шанс! Беріть “бика за роги” і вирушайте до невідомих берегів — вас там уже зачекалися.

Стрільці

Карта Таро: Щастя

Грудень — ваш місяць. Здається, що ви зможете буквально дістати до Сонця. За планами у вас величезна кількість уваги, нові знайомства, приємні подарунки і безперервний потік компліментів.

І це, до речі, лише мала частина списку всіх приємностей, які чекають на вас в грудні. Якихось особливо важливих змін на горизонті не простежується, тож зірки наполегливо радять відпустити всі турботи і просто насолоджуватися моментом.

Козороги

Карта Таро: Заборона (5 жезлів)

Назвати грудень-2023 простим місяцем у вас, на жаль, не вийде. Вас час від часу мучитимуть думки про те, що оточуючі ніби ополчилися проти кожної вашої частинки, а Фортуна здала ваші позиції і на віки вічні пішла в небуття. Напруга щоразу розпалюватиме тривожність і ставитиме життя на паузу.

Однак зірки радять не боятися глухого кута і пасток. Озирніться, шукайте альтернативні шляхи — так, їх мало, але вони таки є! Перетворіть напругу на своє «паливо» і позмагайтеся з ним. Тоді ви матимете всі шанси відкрити нові горизонти і нарешті знайти своє місце під сонцем.

Водолії

Карта Таро: Рівнавага (Старший Аркан)

У грудні вам доведеться ухвалити не одне важливе рішення. Головне в цій справі — дотримуватись балансу, діяти впевнено, чітко, справедливо та послідовно. Не бійтеся брати відповідальність за свої дії і будьте готові пожинати плоди, навіть якщо вони виявляться зовсім не солодкими.

Все-таки помилки – це наш головний вчитель та двигун. Будьте готові до змін у особистому житті. Не забувайте про те, чого ви дійсно хочете і що приносить вам справжню насолоду.

Риби

Карта Таро: Принц мечів

Риби, ваш грудень буде наповнений величезною кількістю інформації. Одного разу може здатися, що їй немає кінця і краю, але насправді все зовсім не так. Досить просто структурувати все, що ви дізнаєтеся, і навчитися працювати з ідеями. Тільки «додумуванням» займатися не варто.

Постійно нагадуйте собі, що повітряні замки — це зло, яке просто забирає ваш час. Можливо, спочатку такі реалії здорово збиватимуть вас з наміченого шляху. Але ви не опускай руки і ґрунтуйтеся на фактах. Так ви не пропустите нічого важливого і намацаєте якийсь ґрунт під ногами.

You cannot copy content of this page