fbpx

Фінансовий гороскоп на березень 2024 року для кожного знака зодіака

На початку березня Венера, планета фінансів, знаходиться у Водолії. Уран, управитель Водолія, знаходиться у знаку Тельця. Така конфігурація планет пропонує нам замислитись про майбутнє, тому основною темою першої половини березня будуть планування та інвестиції. Люди замислюватимуться про те, як розподілити бюджет, щоб закрити кредит або накопичити на велику покупку (автомобіль, дачу, будинок, квартиру). Покупки будуть корисні або зі зростанням вартості на перспективу. А ось на подорож – витрати на емоції – раціональна Венера навряд чи погодиться.

Доходи

Багатьох зацікавлять інвестиційні вкладення, і на це варто звернути увагу, але не в перші числа березня: Венера в напруженому аспекті з Ураном не дасть прийняти мудре і правильне фінансове рішення.

У другій половині березня виростуть у доходах ті, хто довіряє своїй інтуїції: вони зможуть опинитися в потрібний час і в потрібному місці, познайомитися з людиною, з якою пізніше зможуть укласти велику угоду, або вчасно підійти до начальника з проханням про підвищення.

Довіряйте своїй чуйці, менше слухайте голос розуму, і тоді ви кратно виростете у доходах

Витрати

З 12 березня Венера переходить на знак Риб, а це означає, що логіка та розум у фінансових операціях нас покинуть. Правити бал будуть емоції та спонтанні необдумані покупки. Витратити всі заощадження на подорож до Антарктиди, щоб привітатися з пінгвінами? Легко! І чим ближче до кінця березня, тим більше виникатимуть такі бажання.

У 20-х числах березня захочеться всім показати свій статус: купити телефон останньої моделі, найдорожчий годинник, найдорожчі прикраси, сумку, взуття, одяг… І все для того, щоб показати, що ви не гірші за тих блогерів, які ведуть розкішне життя .

Ті люди, хто потурає своїм бажанням та примхам, можуть сильно розтратитись у цей час. Перш ніж ухвалити рішення про витрати, зачекайте добу-дві. Якщо бажання не пропаде, тоді ця покупка справді вам потрібна.

Календар порад

1-3 березня

Венера у Водолії у напруженому аспекті з Ураном. Краще не здійснювати фінансові операції, оскільки така конфігурація приносить операціям форс-мажорні обставини, непередбачені причини для розірвання угод та домовленостей.

7–9 березня

Марс у Водолії у напруженому аспекті з Ураном. Краще не розпочинати нові справи, нові проекти – може нічого не вийти. Невдалі дні для покупки автомобіля.

10 березня

Молодий місяць в Рибах. Є всі шанси витратити всі свої заощадження на дивні придбання. У кращому випадку це може бути покупка подорожі. Краще цього дня взагалі нічого не купувати.

12 березня

Венера перетворюється на знак Риб. Збільшується можливість імпульсивних, спонтанних покупок. Гроші витікають крізь пальці, рекомендується мати фінансову подушку.

20–24 березня

Венера в аспекті з Сатурном та Юпітером. Гарний час для подання заяв до суду, звернень до держустанов, подання прохань про підвищення посади або зарплати.

25 березня

Повня у Терезах. Період для ексцентричних придбань. Прокидається бажання пустити пилюку в очі, показати свої досягнення за допомогою дорогих покупок.

  • Сприятливі дні для покупок та угод: 5, 6, 8, 13, 14, 15, 19, 28, 30 березня
  • Дні, коли краще утриматися від придбань та угод: 1, 3, 4, 9, 16, 17, 21, 23, 25, 26 березня

Що принесе березень кожному знаку зодіаку?

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овнам перша половина березня принесе ідеї, які виявляться прибутковими надалі. Намагайтеся їх реалізувати відразу ж, не відкладайте на потім. Другу половину місяця продовжуйте працювати, не чекайте, що гроші прийдуть до вас, поки ви лежите на дивані (а така спокуса в думках буде). Цілком можливий гарний прибуток за підсумками березня, але й витратите ви чимало.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тільцям березень обіцяє дуже добрі перспективи, особливо у другій половині місяця. Перша половина березня не сприяє фінансовим угодам: нічого великого рухомого і нерухомого не купуйте, не вкладайте в інвестиції. Проте після 12-го числа можна сміливо керувати своїми фінансами, зайнятися новими проектами, вкласти гроші в інвестиційну діяльність.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам березень несе величезну кількість роботи. Ви будете працювати в поті чола, будуть переробки та затримки, але це окупиться у вигляді бонусів та премій. А старанно працювати ви будете тому, що на початку місяця зробите велику покупку, і, щоб закрити кредит за неї, доведеться поорати. Натомість придбанням ви будете задоволені. Так, не відкладайте його на інший місяць.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам конкретно щастить у березні: гроші приходять до вас легко та з різних джерел. Постарайтеся жити в подяці до того, що відбувається у вашому житті, адже все обернеться найкращим для вас чином. Березень – добрий місяць для того, щоб почати виявлятися. Тож витрачайте гроші на рекламу, розвивайте особистий бренд. А тим, хто працює в наймі, порада: частіше хвалиться перед колегами своїми досягненнями.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У Львова може не залагодитися перша половина березня: то клієнти не йдуть, то начальство не вподобає. Відсутність коштів може спонукати вас взяти кредит або оформити розстрочку, щоб придбати те, що ви хочете. Подумайте дві доби, перш ніж здійснювати такі операції, адже ви можете потім із важким серцем виплачувати позикові кошти. Натомість закрити кредити у березні саме те.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам перший місяць весни принесе більше витрат, ніж доходів, тож на другу половину березня краще взяти заслужену відпустку. Якщо у графіку відпусток березень значиться як робочий місяць, то рекомендується вибиратися кудись на вихідні. Вивчіть місцеві бази відпочинку та заміські готелі. Рекомендується кілька вихідних провести далеко від усіх, у тому числі сім’ї. Відпочиньте на самоті, слухаючи хорошу музику, насолоджуючись прогулянками.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам у березні варто провести чекап організму: здати аналізи, пройти обстеження. Зниження рівня енергії може негативно позначитися на працездатності. Щоб не хворіти весь березень, займіться профілактичними заходами. І найважливіше – не нервуйте, щоб не захворіти. Частина коштів може піти і на ремонт та ремонт майна.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

У Скорпіонів березень – час знімати вершки. Якщо ви продуктивно працювали, отримаєте бонуси, премії та інші виплати. Швидше за все, вони будуть одноразовими. Самозайнятим та підприємцям у плані доходів щастить більше: ви справді зможете легко заробити гроші. Але ключове слово таки «заробити». Не лінуйтеся, і зможете вкотре вирости в доходах.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям березень принесе більше витрат, ніж доходів. Ви раптом вирішите, що ви чудово знаєтеся на вкладеннях, і левову частку своїх коштів пустите на різні інвестиції та «відмінні пропозиції» друзів. Будьте уважні, інтуїція може підвести вас. І тільки в двадцятих числах березня вам дійсно відкриється можливість успішно вкластися.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги, на вас чекають поїздки, переміщення, які не розорять вас, а навпаки, ви зможете заробити. Виїжджайте на конференції, спілкуйтеся у своєму оточенні, будьте помітні, і це окупиться вже у другій половині березня. Укладайте угоди, зводьте один з одним потрібних людей – за це ви можете отримати свою копійчину. Якщо хочете придбати автомобіль, то березень – вдалий для цього час.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям березень рекомендує розпоряджатися своїми засобами на власний розсуд. Якщо ви втомилися, вирушайте в подорож або пройдіть курс масажу. Якщо ви сповнені сил, то працюйте та отримаєте прибуток. У березні вам можна зайнятися інвестиціями. Подумайте, куди хочете вкласти кошти, щоби йшли накопичення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам друга половина місяця обіцяє прибуток, а ось перша – суцільні витрати, причому не на себе, а на потреби сім’ї. Починаючи з середини березня вам це набридне, і ви почнете виконувати свої бажання. Але для цього потрібно добре попрацювати, щоби реалізувати власні мрії. Прийде бути активними, ініціативними – саме в такому стані прийде необхідна вам сума.

You cannot copy content of this page