fbpx

Фінансовий гороскоп на два тижні перед Новим роком для кожного знаку зодіаку

З 19 грудня починається період ретроградності Венери (триватиме до кінця січня наступного року), а це означає, що всі фінансові операції проходять із проблемами, угоди порушуються та зриваються, покупки наводять на жаль, будь-яке рухоме майно може втрачати у вартості.

У цей період краще мати план Б: зберігайте всі чеки про досконалі покупки, щоб у разі чого товар можна було повернути. Зазвичай куплене на ретроградній Венері перестає подобатися, і річ хочеться здати в магазин, коли проходить період ретроградності. Тому переконайтеся, що придбання можна буде повернути до кінця січня, а якщо покупка велика, краще її відкласти.

У плані покупок взагалі період невдалий, оскільки Плутон має властивість псувати речі, деформувати, рвати. Тому грудень для шопінгу не найкращий місяць (втім, як і січень 2022 року). Але якщо потрібно щось придбати терміново, то орієнтуйтесь на сприятливі дні, наведені нижче.

Вдалі дні для шопінгу, коли куплена річ прослужить довше і радуватиме: 24, 25, 30 грудня

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни у грудні йдуть ва-банк: все чи нічого. Якщо на роботі вам перекривають доходи (затримують зарплату, не підвищують, знижують премії), настав час з цієї роботи йти. Самозайнятим та підприємцям зірки рекомендують усі кошти вкласти у кар’єру, у справу, а не витрачати бездумно.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельцям можна у грудні розраховувати на збільшення доходів, щоправда, це може бути разовий захід. Тим не менш, ці кошти краще відкласти на щось приємне – на подорож або круту покупку. Грудень переверне уявлення Тельців про гроші, багатьом подарує можливість відкрити свою справу, зайнятися бізнесом. У грудні кидатися в це не варто, але наперед скласти план, пройти навчання не завадить.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам не варто брати кредити у грудні, навпаки, краще закривати або повністю або частково погашати. Кредитну картку теж тримайте подалі від себе, інакше в пориві всіх подарувати подарунки можете піти в серйозний мінус. Вам також важливо розібратися з податковою, перевірити наявність заборгованостей та штрафів.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам взагалі не варто позичати, брати в борг, підписувати угоди, вступати в партнерство. Краще не сподіватися на чоловіка, а лише на себе. Грудень може вийти вам у мінус, якщо не станете підраховувати бюджет, виходячи із найгіршого сценарію. Сподівайтеся на себе і не схибайте, тоді і гроші вас не покинуть.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам грудень радить звернути увагу на самопочуття. Намагайтеся не переробляти та одягайтеся за погодою. Неуважність до здоров’я може вилитися у кругленьку суму лікування. Загалом перший місяць зими до вас поблажливий, але не щедрий: пам’ятайте про синицю в руках.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви цього місяця витрачають на свої хотілки, і це правильно: щаслива Діва – багата Діва. Витрачайте із задоволенням, вам ще прийде. Місяць хороший для аналізу бізнес-інвестицій, інвестицій у стартапи, підприємництво. Порада від зірок: не заощаджуйте на собі та на дітях, це може заблокувати фінансовий потік.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези цього місяця можуть трохи просісти в грошах через побутові неприємності та домашні турботи. Будьте готові розщедритися на ремонт побутової техніки, але краще працювати на випередження – купити нову техніку і не чекати, доки зламається стара. У грудні підтримайте фінансово батьків.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони матимуть шанс за допомогою корисних знайомств отримати бажане. Чим більше ви спілкуєтеся, переміщаєтеся, кажете, тим більше збільшуються ваші фінанси. Працюйте з мисленням, проходьте курси. Машину купувати не рекомендується, а ось продавати можна.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці у грудні просто переможці: і увага їм, і гроші, і почесті. Відпочивайте на лаврах, не позбавляйте себе цієї насолоди.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козорогов у грудні чекає на прорив у фінансах, особливо тих, хто старанно працював і не соромився пишатися собою. Не бійтеся інвестувати у цінні папери – подумайте про своє майбутнє. Ті, хто народжений 14–17 січня (будь-якого року), готуйтеся до потужних змін, які змінять ваші доходи.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії у грудні можуть послабити хватку та трохи перепочити. Ви надто багато працювали цього року, настав час і взяти паузу, насолодитися наступаючими святами. Усіх грошей не заробиш, а на відпочинок ви вже заробили. Якщо, незважаючи на ваші зусилля, коштів все одно не вистачає, то настав час звернутися до фахівця, щоб з’ясувати, а чи на своєму ви місці. Нехай грудень вам стане відправною точкою на шляху до вашого призначення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам варто переглянути свої плани: найімовірніше, що грудень їх сильно змінить. Не засмучуйтесь, якщо щось йде не за планом. Просто це не ваш план, і швидше за все великих вкладень він вам не принесе. Зате вистрілять ті проекти, які реально можуть принести великі гроші. Самостійно рішення не ухвалюйте, запитайте думку двох друзів, вислухайте їх і лише тоді вирішуйте, як бути.

Related Post

“На терезах долі”: 2 знаки Зодіаку очікують запаморочливі зміни в ці 5 днів“На терезах долі”: 2 знаки Зодіаку очікують запаморочливі зміни в ці 5 днів

Представники цих сузір’їв стануть на кармічний шлях, де будь-який їхній крок буде вирішальним Астрологи назвали знаки зодіаку, життя яких незабаром зробить крутий віраж. Представники двох сузір’їв отримають підказки від Всесвіту,

Гороскоп КОХАННЯ на 12 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 12 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Ні в якому разі не відмовляйте сьогодні вашому коханому в допомозі. В іншому випадку, можете злетіти з того високого п’єдесталу, на якому стоїте серед інших близьких

Гороскоп КОХАННЯ на 6 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 6 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам варто задуматися про те, як вам краще називати вашого коханого. Не варто обмежуватися парою-трійкою ніжних прізвиськ або однією-двома модифікаціями імені. Будьте винахідливі і ніжні