fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп на два тижні перед Новим роком для кожного знаку зодіаку

  • від

З 19 грудня починається період ретроградності Венери (триватиме до кінця січня наступного року), а це означає, що всі фінансові операції проходять із проблемами, угоди порушуються та зриваються, покупки наводять на жаль, будь-яке рухоме майно може втрачати у вартості.

У цей період краще мати план Б: зберігайте всі чеки про досконалі покупки, щоб у разі чого товар можна було повернути. Зазвичай куплене на ретроградній Венері перестає подобатися, і річ хочеться здати в магазин, коли проходить період ретроградності. Тому переконайтеся, що придбання можна буде повернути до кінця січня, а якщо покупка велика, краще її відкласти.

У плані покупок взагалі період невдалий, оскільки Плутон має властивість псувати речі, деформувати, рвати. Тому грудень для шопінгу не найкращий місяць (втім, як і січень 2022 року). Але якщо потрібно щось придбати терміново, то орієнтуйтесь на сприятливі дні, наведені нижче.

Вдалі дні для шопінгу, коли куплена річ прослужить довше і радуватиме: 24, 25, 30 грудня

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни у грудні йдуть ва-банк: все чи нічого. Якщо на роботі вам перекривають доходи (затримують зарплату, не підвищують, знижують премії), настав час з цієї роботи йти. Самозайнятим та підприємцям зірки рекомендують усі кошти вкласти у кар’єру, у справу, а не витрачати бездумно.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельцям можна у грудні розраховувати на збільшення доходів, щоправда, це може бути разовий захід. Тим не менш, ці кошти краще відкласти на щось приємне – на подорож або круту покупку. Грудень переверне уявлення Тельців про гроші, багатьом подарує можливість відкрити свою справу, зайнятися бізнесом. У грудні кидатися в це не варто, але наперед скласти план, пройти навчання не завадить.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам не варто брати кредити у грудні, навпаки, краще закривати або повністю або частково погашати. Кредитну картку теж тримайте подалі від себе, інакше в пориві всіх подарувати подарунки можете піти в серйозний мінус. Вам також важливо розібратися з податковою, перевірити наявність заборгованостей та штрафів.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам взагалі не варто позичати, брати в борг, підписувати угоди, вступати в партнерство. Краще не сподіватися на чоловіка, а лише на себе. Грудень може вийти вам у мінус, якщо не станете підраховувати бюджет, виходячи із найгіршого сценарію. Сподівайтеся на себе і не схибайте, тоді і гроші вас не покинуть.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам грудень радить звернути увагу на самопочуття. Намагайтеся не переробляти та одягайтеся за погодою. Неуважність до здоров’я може вилитися у кругленьку суму лікування. Загалом перший місяць зими до вас поблажливий, але не щедрий: пам’ятайте про синицю в руках.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви цього місяця витрачають на свої хотілки, і це правильно: щаслива Діва – багата Діва. Витрачайте із задоволенням, вам ще прийде. Місяць хороший для аналізу бізнес-інвестицій, інвестицій у стартапи, підприємництво. Порада від зірок: не заощаджуйте на собі та на дітях, це може заблокувати фінансовий потік.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези цього місяця можуть трохи просісти в грошах через побутові неприємності та домашні турботи. Будьте готові розщедритися на ремонт побутової техніки, але краще працювати на випередження – купити нову техніку і не чекати, доки зламається стара. У грудні підтримайте фінансово батьків.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони матимуть шанс за допомогою корисних знайомств отримати бажане. Чим більше ви спілкуєтеся, переміщаєтеся, кажете, тим більше збільшуються ваші фінанси. Працюйте з мисленням, проходьте курси. Машину купувати не рекомендується, а ось продавати можна.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці у грудні просто переможці: і увага їм, і гроші, і почесті. Відпочивайте на лаврах, не позбавляйте себе цієї насолоди.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козорогов у грудні чекає на прорив у фінансах, особливо тих, хто старанно працював і не соромився пишатися собою. Не бійтеся інвестувати у цінні папери – подумайте про своє майбутнє. Ті, хто народжений 14–17 січня (будь-якого року), готуйтеся до потужних змін, які змінять ваші доходи.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії у грудні можуть послабити хватку та трохи перепочити. Ви надто багато працювали цього року, настав час і взяти паузу, насолодитися наступаючими святами. Усіх грошей не заробиш, а на відпочинок ви вже заробили. Якщо, незважаючи на ваші зусилля, коштів все одно не вистачає, то настав час звернутися до фахівця, щоб з’ясувати, а чи на своєму ви місці. Нехай грудень вам стане відправною точкою на шляху до вашого призначення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам варто переглянути свої плани: найімовірніше, що грудень їх сильно змінить. Не засмучуйтесь, якщо щось йде не за планом. Просто це не ваш план, і швидше за все великих вкладень він вам не принесе. Зате вистрілять ті проекти, які реально можуть принести великі гроші. Самостійно рішення не ухвалюйте, запитайте думку двох друзів, вислухайте їх і лише тоді вирішуйте, як бути.