fbpx

Фінансовий гороскоп на грудень 2022 року для кожного знака зодіаку

Передноворічні витрати можуть досить сильно позначитися на вашому фінансовому становищі, проте витратити гроші правильно в кінці 2022 року вам допоможуть корисні рекомендації астрологів.

Для багатьох Знаків Зодіаку цей місяць стане часом змін і нових можливостей, однак, не варто нестись стрімголов вперед. Можуть виникнути неприємні робочі моменти і труднощі з грошима, але подолати їх буде не так складно. Для цього важливо сфокусуватися на поточному моменті і на поточних завданнях, щоб закінчити рік без боргів і незавершених проектів. 6 грудня Меркурій увійде в Знак Козерога, чим спровокує занепад фінансового успіху.

Овен

Наприкінці року Овнам терміново потрібно знайти нове джерело доходу і намагатися якомога рідше йти з роботи раніше визначеного часу. Гороскоп обіцяє значні витрати, через що фінансове становище Овнів може змінитися в найгірший бік. Всі покупки краще здійснювати обережно і обдумано. Зараз не можна забувати про робочі обов’язки, адже в грудні потрібно використовувати будь-яку можливість, щоб довести свою спроможність і колегам і начальству.

Телець

Тельцям у грудні, можливо, доведеться зустрітися з численними проблемами у сфері грошей і роботи. Вже на початку місяця Тельці можуть поринути в атмосферу свята, що може негативно позначитися на їхній продуктивності та увазі. Необхідно взяти себе в руки і завершити розпочаті справи якнайшвидше, щоб залишився час на підготовку до Нового року і щоб не нарватися на претензії начальства.

Близнюки

Не виключено, що в грудні хтось із близького оточення Близнюків звернеться до них за фінансовою допомогою, але в цьому випадку краще дати негативну відповідь. Повернення боргу доведеться чекати дуже довго, а відносини з боржником будуть зіпсовані, так само як і новорічний настрій. Це допоможе Близнюкам досягти відмінних результатів у сфері роботи та фінансів. В цілому шанси зберегти фінансову стабільність і уникнути непередбачених розтрат великі, але тільки в тому випадку, якщо купувати все не в інтернеті, а по старому.

Рак

Нині не найкращий час для придбання дорогих речей та нової нерухомості, інакше грошові проблеми дадуть знати про себе вже на початку місяця. У роботі та бізнесі Ракам необхідно покластися на себе і на свій особистий досвід, а не на голу удачу та інтуїцію. Астрологи зазначають, що ймовірність успіху буде досить велика, якщо не ризикувати, а підходити до прийняття фінансових і робочих рішень з холодною головою. У грудні важливим параметром буде самопочуття і витривалість.

Лев

Для Львова грудень виявиться досить складним місяцем у плані настрою та ментального здоров’я. У грудні Леви будуть позбавлені більшої частини енергетичної підтримки зірок, тому їм варто завжди залишатися напоготові і уважно підписувати документи, працювати з грошима і робити покупки. Не виключено, що представникам цього Знаку доведеться зіткнутися з шахраями. Можливості повернути вкрадені гроші може не надатись зовсім.

Діва

Дівам необхідно погасити неоплачені рахунки і повернути борги рідним і друзям, інакше проблеми переслідуватимуть їх протягом всієї зими. Через слабкість головного фінансового покровителям Дев Меркурія цим людям доведеться туго, але вони все одно зможуть ростити грошовий потік. Вплив Венери в Козерозі з 10 грудня послабить енергетику Дів, але не сильно. В цей час можуть виникнути проблеми з витривалістю та продуктивністю, тому краще братися лише за найважливіші проекти.

Терези

Вплив планет послабить енергетику Терезів, тому виконувати робочі завдання буде набагато складніше. Також до цих людей можливі конфлікти з керівництвом, клієнтами та колегами. Щоб покращити матеріальне становище, можна більше працювати, а ось грати в казино, робити ставки або вкладати гроші в цінні папери поки точно не варто. Усі новорічні покупки краще зробити до 6 грудня або в останні 2-3 дні року.

Скорпіон

У наступні сім днів представники цього сузір’я зможуть укласти вигідні угоди, які принесуть гарний прибуток у новому році. На початку грудня до 6 числа можна відправитися в магазин, щоб купити близьким і собі новорічні подарунки. Витрати в цей час ніяк не відіб’ються на бюджеті Скорпіонів, але після 6 грудня краще бути гранично уважними в поводженні з грошима.

Стрілець

Нині ж краще сфокусуватися на поточних справах і не витрачати час на те, що не має жодного сенсу. Цього місяця можуть виникнути проблеми в спілкуванні з начальством і колегами. Від Стрільців вимагатиметься повна віддача. Їхні старання принесуть щедрі плоди і стануть приводом для гарної передноворічної премії або навіть підвищення. Щоб вирішити всі проблеми рівно в термін, цим людям буде потрібна підтримка близьких.

Козеріг

6 грудня розпочнеться несприятливий період для роботи та фінансових справ. Починаючи з першого вівторка місяця в житті Козерогів можуть виникнути неприємності з грошима. У цей період зірки позбавлять їх підтримки, тому це не найкращий час для спонтанних покупок і великих угод. Однак будуть і добрі дні для роботи — наприклад, із 20 числа Юпітер повертається в знак Овна. У кінці місяця Козероги зможуть домогтися якнайшвидшого вирішення безлічі проблем.

Водолій

Фінансовий успіх буде далеко. Думки про майбутні справи і роботу можуть змусити Водоліїв втратити весь оптимізм. Проблеми з грошима, які можуть виникнути вже в першій декаді місяця, будуть сильно бити за самолюбством цих людей. Астрологи попереджають, що кінець року — не найкращий час для ризиків і фінансових авантюр. Щоб фінансові проблеми обійшли Водоліїв стороною, доведеться слідувати за здоровим глуздом.

Риби

Рибам цього місяця буде досить комфортно, оскільки ні Венера, ні Меркурій не впливають на них досить сильно. Біополь Риб буде трохи слабшим ніж зазвичай, але це не загрожує сильним зниженням продуктивності. В кінці місяця роботи стане більше, і виконувати поставлені завдання потрібно буде швидше. Щоб закінчити рік добре в плані грошей і роботи, необхідно роздати борги, а також постаратися дійти згоди в спілкуванні з колегами та клієнтами.

You cannot copy content of this page