fbpx

Фінансовий гороскоп на грудень 2023 року для кожного знаку зодіаку

Останній місяць 2023 року буде відносно спокійним. Настрій буде неробочим, усім захочеться поринути у загадкову атмосферу Нового року: помріяти, загадати бажання, зробити карту бажань, прописати цілі, погадати на майбутнє. Обережно, ретроградний Меркурію!

Ретроградний Меркурій у другій половині грудня теж не додасть робочого настрою, зате начальству доведеться несолодко: потрібно буде все перевіряти ще раз за підлеглими, оскільки через недбалість можуть бути допущені серйозні помилки.

У період ретроградного Меркурія (з 13 грудня до кінця року) не варто звертатися до державних установ, починати судові процедури. У цей час збільшується частка відмов, а розпочаті таку пору справи можуть затягнутися довгий час.

У другій половині місяця краще не подорожувати (можна запізнитися на рейс або сильно затримають виліт), не купувати квитки (зростає ймовірність їх здачі), не вирушати за кордон (зростає ймовірність проблем з митницею, візою), не претендувати на гранти та субсидії (збільшується кількість відмов).

В цей час краще не просити про підвищення, не перекладатися на нову посаду: можуть обіцяти золоті гори, а в результаті виявиться «шило на мило». Важлива порада на другу половину місяця: перестаньте все контролювати та переживати за те, що вам непідвладне. Краще розслабтеся і покладіться на випадок.

Доходи

Представники езотеричних професій у грудні зможуть заробити найбільше. У людей посилюється магічне мислення та дитяча віра в диво та чари, і позбавити цього багатьох із нас буде складно. Друга половина місяця схиляє дорослих покопатися в минулому, змінити щось там, щоб вийти у світле майбутнє, тож психологи, які працюють із дитячими травмами, родовими сценаріями, також будуть затребувані.

Витрати

Весь місяць Венера, планета фінансів, знаходиться в ощадливому знаку Скорпіона, який свої гроші точно витрачати не любить. Зате чужі – це з радістю, тому будьте розважливішими, подумуючи над тим, щоб взяти кредит. Свої, кровно зароблені, витрачати не захочеться, а ось попросити у чоловіка, партнера, батьків, всесвіту – це завжди з радістю.

Тому й підвищується попит на езотеричні та навколопсихологічні послуги. Венера в Скорпіоні знижує якість придбань, а з огляду на період ретроградності Меркурія великі покупки краще відкласти вже наступного року. Для менш значних покупок можна скористатися календарем сприятливих дат.

Сприятливі дні для покупок та угод: 2, 3, 7, 16,18, 21, 22, 27, 28, 30 грудня

Дні, коли краще утриматися від придбань та угод: 6, 8, 10, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 26 грудня

Календар порад 5–7 грудня Венера у Скорпіоні у тріні із Сатурном, Меркурій у Козерозі у тріні з Юпітером. Гарний час для подання документів до держустанов, щоб отримати гранти, субсидії, виплати. 8-

10 грудня

Венера у Скорпіоні в опозиції з Юпітером. Несприятливий час для купівлі, інвестицій, подання документів на візу, оплати освітніх програм.

13 грудня

Молодий місяць у Стрільці, Меркурій стає ретроградним. У цей день послаблюється імунітет, потрібно уважніше поставитися до свого здоров’я: якщо виникне захворювання, то лікування може затягтися. Знижуються інтелектуальні здібності. З’являються люди з минулого.

19–21 грудня

Венера у Скорпіоні в опозиції з Ураном. Не варто займатися інвестиціями, вкладати кошти у проекти, стартапи, робити вклади. Не варто купувати квитки на літаки та потяги. У цей час краще не набувати нового навчання, а пройти непройдене, куплене раніше.

23–29 грудня

Венера у Скорпіоні у тригоні з Нептуном, сектилі з Плутоном. Містичний час, коли хочеться наблизитися до таємничого та загадкового (і витрачати на це кошти, відповідно). Посилюється потяг до езотерики, тому купівля курсів, тренінгів, консультацій астрологів, хіромантів, тарологів тощо практично неминуча. Захочеться краще зрозуміти себе, своє призначення, покращити відносини та фінанси. Способи для цього вибиратимуться, повторимося, езотеричні: від ворожінь на кавовій гущі та тлумачення сновидінь до обрядів та ритуалів.

27 грудня

Повний місяць в Раку. Із цього дня працювати змусити себе буде складно. Виходять на передній план сімейні цінності: захочеться бути вдома, відпочивати, спілкуватися з рідними та близькими, але не працювати. З’явиться бажання з колег зробити сім’ю, святкові посиденьки зі співробітниками з інших відділів відволікатимуть від роботи. Що принесе грудень кожному знаку зодіаку?

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овнам варто зайнятися інвестиціями у свій бренд: вкласти кошти у рекламу, просування, піар. Напишіть професійну статтю, запишіть подкаст або відео. Останній місяць року дає вам чудовий шанс виділитися серед оточуючих. Ще одна стаття витрат – планування майбутніх подорожей, купівля квитків та бронювання готелів.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці у грудні націлені на інвестування, на отримання прибутку без особливих зусиль, формування пасивного доходу. Хороша ідея! Тільки продумайте все до дрібниць, вивчіть всі матеріали, щоб не сліпо вкласти гроші, а з раціональним розрахунком. Вашим фінансовим становищем у грудні цікавляться друзі, партнери та родичі. Вирішуйте самі, чи приховувати від них цю інформацію.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам грудень не принесе надприбутку, але й великих непередбачених витрат теж не варто очікувати. Проте можуть повернути старий борг. Займіться питаннями рефінансування кредитів, вивчіть якнайшвидше закрити поточні зобов’язання. Надлишок можна відкласти на вклад, але краще зробити це у першій половині місяця. Загалом, грудень досить передбачуваний у плані фінансів місяць.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам у грудні захочеться менше працювати та більше думати про планування свят. Настрій посилиться очікуванням дива, і ви справді отримаєте цінний подарунок – може, це буде виконання давньої мрії, заповітного бажання. Це необов’язково буде щось матеріальне, але на дорогий подарунок під ялинкою теж розраховуйте. У грудні всесвіт обдаровує вас, тому що ви весь рік обдаровували своїх близьких.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви з початку грудня зайняті передноворічною суєтою: захочеться щось змінити в будинку, багато грошей піде на прикрасу житла. Грудень для ваших фінансів є нейтральним – не варто очікувати великих доходів. Усі гроші, що прийдуть, ви з радістю витратите на своє здоров’я. Вам захочеться комфорту, тому ви купите все, щоб забезпечити затишну атмосферу.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви багато зустрічатимуться з друзями, родичами, знайомими, тому основна частина витрат – оплата посиденьок у кафе та ресторанах, подарунки до Нового року близьким людям. Не шкодуйте коштів на дітей – їхні радісні особи найцінніше! На роботі чекайте на одноразову премію в сумі, на яку ви не розраховували. Частину коштів відкладіть на подорож у наступному році.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам варто зайнятися накопиченням і не піддаватися спокусам витратити все відразу. Будьте розумними: відкладіть частину коштів на початок наступного року. Не заходьте поки що в тему інвестування, це краще зробити наступного року. А ось відкрити вклад і почати збирати – це слушне рішення. У грудні ваші фінанси в плюсі, щоправда, у другій половині грудня можуть виникнути непередбачені витрати.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам варто зайнятися зміною іміджу: зробити нову зачіску, оновити гардероб, купити дорогі аксесуари. Ви ніби передчуєте, що ваше життя скоро зміниться, внутрішньо і зовні готуєтеся до змін. І вони справді наступлять уже на початку нового року. Притримайте фінанси, вони вам знадобляться. Займіться формуванням подушки безпеки, щоб не нервувати через гроші.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям на цей раз не захочеться купувати численні новорічні подарунки. Навіть на день народження не захочеться витрачати, влаштовуючи пишну вечірку. Швидше за все, ви ухвалите рішення на ці гроші купити собі коханому подарунок: навчання, дорогу прикрасу, поїздку чи відпочинок у заміському будинку. Стрільців більше за інших знаків у грудні тягне на містику, так що покупка якогось цікавого навчання практично неминуча.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерогам потрібно зайнятися інвестуванням у довгострокові проекти. Можуть прийти друзі, розповісти про свої плани, але їм знадобляться кошти на задумане. Запропонуйте їм свою фінансову допомогу, але не забудьте оформити все юридично (який відсоток виплачувати, в якому обсязі повертати). Грудень для вас прибутковий місяць, правда, потрібно буде багато сил і енергії витратити на перевіряти ще раз як своєї роботи, так і роботи співробітників.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії йдуть на підвищення у грудні: можна розраховувати на нову посаду, підвищення у зарплаті або як мінімум на преміальні. Час підвищити вартість своїх послуг, і грудень для цього найкращий місяць. Отримані кошти інвестуйте в нерухомість: купіть нові меблі, зробіть ремонт, відкладіть на будівництво будинку чи купівлю землі.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби у грудні мріятимуть про подорож більше, ніж решта. В останній місяць року захочеться здійснити давню мрію поїхати туди, куди давно хотіли, але весь час відкладали. Заробити на мрію цілком реально, але треба дуже багато спілкуватися з іншими людьми, рекомендувати їм свої послуги, бути помітними на роботі чи соціальних мережах.

You cannot copy content of this page