fbpx

Фінансовий гороскоп на квітень 2023 року для кожного знака зодіаку

Вплив планет багато в чому визначає фінансовий успіх. Враховуючи рекомендації астрологів, ви зможете уникнути проблем з грошима і провести другий місяць весни максимально продуктивно.

Без матеріальної стабільності складно досягти повноцінного щастя, адже проблеми з грошима приносять багато проблем. Щоб зупинити потік проблем і почати свій шлях до успіху, астрологи рекомендують навчитися ефективно використовувати вплив планет, який тісно пов’язаний з фінансовими потоками.

У квітні 2023 року Меркурій спочатку трохи ослабне 3 числа через його переход у Тельця, а 21 квітня стане ретроградним. Також у нас буде мало сил через слабкість Венери, яка 11 числа перейде в Знак Близнюків. Виходить, що всі свої справи потрібно встигнути зробити до 21 числа, інакше потім ви на них витратите набагато більше сил і часу.

Овен

Овнам потрібно перестати вірити в свої необмежені можливості, ставши більш обережними і об’єктивними. Тим не менш, їм важливо продовжити твердити самим собі, що вони гідні найкращого і здатні на все, адже це правда. У цьому і полягає головна умова успіху на квітень. Ці люди можуть досягти визначних результатів на робочому простіше, у фінансовій діяльності. Для цього їм варто сподіватися не тільки на себе. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про допомогу.

Телець

Наступний місяць буде неспокійним і повним дрібних фінансових негараздів. Астрологи рекомендують не загострювати увагу на чомусь одному, а робити все швидко, не втрачаючи уважності. Знайти нові джерела заробітку буде вкрай непросто, тому краще зосередитись на основній роботі. Квітень не дуже сприятливий для накопичення: гроші потрібно витратити на щось дуже важливе і дійсно необхідне.

Близнюки

Вплив ретроградного Меркурія в кінці місяця негативно позначиться на багатьох представниках цього Знака. Інформація, отримана від неперевіреного джерела, може ввести їх в оману. Постраждає і інтуїція: вона може змусити Близнюків прийняти невірне рішення, припустившись помилки. Не варто розраховувати на надійність партнерів. Важливо діяти самостійно з 21 числа.

Рак

Вплив планет у квітні досить неоднозначний, що може викликати хвилювання в матеріальній сфері. Астрологи рекомендують Ракам уникати різних ризиків у своїй професійній діяльності та у фінансах. Насамперед це стосується угод, капіталовкладень, покупок. Не варто брати гроші в борг і давати їх комусь у борг. Необережність може призвести до гострої нестачі фінансових ресурсів у майбутньому. Планети не забороняють виявляти ініціативу, але з 11 числа краще планувати все ретельніше.

Лев

Леви, які можуть самостійно приймати важливі рішення, зможуть досягти фінансового успіху. Експериментувати поки не варто, як шукати нову роботу. А ось удосконалювати старі методи та підвищувати ефективну поточну роботу варто. Підняти свою продуктивність і працездатність Левам допоможе методичність і відсутність поспіху.

Діва

До 11 квітня Діви здивують багатьох, у тому числі і себе, збільшеним рівнем працездатності силах. Негативний вплив Венери з 11 квітня істотно знизить продуктивність, завдяки чому встигати робити все відразу буде складніше. Астрологи радять трохи частіше розслаблятися, щоб не перегоряти: крім ділової активності та посиленої роботи важливо займатися і тим, що приносить задоволення. Після початку ретро-фази Меркурія 21 числа багатьом Діви зустрінуть випробування на міцність. Вплив планети стане джерелом фінансових проблем.

Терези

Терезам варто всіляко уникати ситуацій, які можуть завдати шкоди їхньому авторитету. Це не найкращий час для суперечок з керівництвом, колегами та діловими партнерами. Сильною стороною представників цього Знака виступить вміння залагоджувати гострі конфлікти і знаходити порозуміння з іншими людьми. Краще не ігнорувати це. До 21 числа Меркурій все ще сильний, тому потрібно шукати нові ділові контакти, перспективні знайомства. Під чуйним контролем Венери Терези зможуть зацікавити впливових людей своїми проектами, ідеями чи роботою.

Скорпіон

У Скорпіонів на початку місяця може статися просування кар’єрними сходами. Не виключено і те, що їх захочуть переманити на свій бік конкуренти, запропонувавши приємнішу зарплату. У квітні Скорпіони зможуть суттєво розширити свої можливості через залучення інших людей у свої справи. Небезпеку становлять фінансові заборгованості: потрібно якнайшвидше віддати борги і погасити кредити.

Стрілець

У Стрільців у квітні може бути чимало складних життєвих ситуацій, особливо у справах, що стосуються грошей і роботи. На початку місяця планети встановлять гармонійні відносини в колективі. З партнерами, начальством і підлеглими спілкуватиметься набагато простіше. Астрологи рекомендують якнайбільше бувати в суспільстві, брати участь у колективних заходах, проводити збори, укладати угоди, підписувати договори. Потрібно встигнути зробити все найважливіше до 20 числа включно.

Козеріг

Фінансова сфера не вимагатиме від Козерогов постійного контролю, тож астрологи рекомендують зайнятися тими справами, які мають статус другорядних. Можна спробувати знайти нових ділових партнерів, наставника чи людину, приклад якої зможе надихнути. Слабкі планети не зможуть позбавити Козерогів натхнення, але можуть позбавити енергії.

Водолій

Водоліям в період третьої декади квітня варто остерігатися шахраїв, ошуканців і в цілому людей, які можуть принести чимало проблем. Наступний період чудово підходить для пошуків нових цілей. Вплив планет допоможе зробити кілька кроків назустріч фінансовій меті. Однак для початку зірки радять зосередитися на своїх службових зобов’язаннях. Потрібно встигнути виконати все найважливіше до 20 квітня, бо потім ретро-Меркурій порушить плани.

Риби

Астрологи впевнені: у Риб все вийде. Все, що їм необхідно — це просто бути на хвилі успіху, займаючись тим, що їх надихає. Через ретро-Меркурія в кінці місяця коло наближених людей може негативно вплинути на фінансовий успіх, піддавши критиці шлях, який вибрали для себе Риби. Їхні успіхи можуть залишитися непоміченими. Бажано діяти обережно і продумувати кожен крок.

You cannot copy content of this page