fbpx

Фінансовий гороскоп на квітень 2024 року для кожного знака зодіака

Часто наше з вами везіння чи невдачу у фінансовій сфері є наслідком впливу планет. Навіть легкий фінансовий успіх здатний розбити кайдани бідності, тому важливо зловити його за хвіст. У цьому вам допоможуть поради астрологів на квітень.

Фінансовий гороскоп на квітень 2024 року

Квітень – дуже складний для фінансової сфери період. Причина цього дуже проста — ретроградний Меркурій, який розпочне свій зворотний рух уже 1 числа. На наших з вами справах це позначиться неприємним чином. Планета в хорошому становищі, але через зворотний рух Меркурій викликатиме постійні зриви планів, а те, що відбувається на фінансовому полі битви, не завжди відображатиме реальний розклад. Постарайтеся пам’ятати про ментальні причини безгрошів’я, щоб не давати собі приводу йти невірним шляхом.

Овен

Так, квітень випадає на період ретро-Меркурія – головної грошової планети, але це не буде для Овнів часом тотального грошового хаосу. Загалом це буде непоганий час для вирішення фінансових проблем, боротьби з бідністю та невдачами. Варто шукати способи підвищення прибутку. Основне завдання Овнів на поточний період – менше говорити та більше робити. Така порада підійде всім, хто хоче рідше натрапляти на проблеми.

Телець

Тельцям у квітні потрібно проаналізувати свої минулі перемоги та зрозуміти, що саме допомогло їм опинитися на вершині у той чи інший момент. Це допоможе їм стати багатшими та успішнішими зараз. Венера досі допомагає представникам цього Знаку. Однак треба бути обережнішими з амбіціями. Надмірна амбітність може підштовхнути до необдуманих кроків. Нині важливо розібратися із боргами.

Близнюки

Ретро-Меркурій вкрай небезпечний для Близнюків: у грошовій сфері будуть кардинальні зміни, але поки що не відомо, якими вони будуть за своїм характером. До 25 квітня Близнюкам варто рухатися в рівному та спокійному темпі, без ризиків. Меркурій — головна планета Близнюків, яка керує фінансовими потоками, тому їм посміхнеться успіх на роботі, у справах, під час покупок та угод наприкінці місяця.

Рак

Незважаючи на проблеми з Меркурієм та Марсом, відтік енергетики у Раків буде не таким потужним. У цих людей збережуться всі шанси фінансового успіху. Події квітня сприяють досягненню основних фінансових цілей, тому астрологи рекомендують не чекати, а діяти, щоправда обережно. Можна взагалі зосередитися на досягненні стабільності. Рішучість та працьовитість – ось основний рецепт успіху залучення грошей.

Лев

Щоб підвищити шанси на успіх, Левам краще спрямувати не отримання нових знань, а застосування на практиці вже отриманого раніше досвіду. Це принесе у квітні добрі дивіденди. Астрологи радять Левам включити ту частину особистості, яка здатна передчувати невдачі. Можливості з’являться, але вдасться реалізувати далеко не всі з них. У квітні краще не покладатися на інтуїцію. Передчуття можуть зробити життя Львів набагато складнішим.

Діва

Можливо, саме у квітні Дівам вдасться не лише підвищити дохід, а й передбачити можливі неприємності та уникнути їх. Так, Меркурій у ретро-фазі, але це може зіграти Дівам на руку. Якщо вони не діятимуть безрозсудно. Енергетична підтримка планети слабка, тому Діви можуть почати сумніватися у собі, у власних силах, але давати слабину не можна. Звичка звинувачувати оточуючих — найгірша фінансова помилка квітня.

Терези

Астрологи рекомендують Терезам знизити оберти і переключитися на рутинні справи. Це допоможе їм рухатися далі. Астрологи рекомендують присвятити квітень перегляду системи цінностей, розстановці пріоритетів, постановці нових цілей, плануванню покупок та відпустки, вирішенню фінансових проблем та зміцненню позицій на роботі. Наприкінці місяця Терезам на думку може спасти геніальна ідея.

Скорпіон

Скорпіонам може надійти пропозиція, яка на перший погляд видасться позбавленою всякого здорового глузду. У довгостроковій перспективі воно може принести їм тривалий успіх і серйозне збагачення, але важливо пам’ятати про ефект рулетки. Ризикувати не можна. Потрібний холодний розрахунок і обережність, щоб не впасти на фінансове дно, зробивши необдуманий вчинок.

Стрілець

Представникам Стрільця ретро-Меркурій принесе багато проблем. Дрібні невдачі на початку місяця можуть дуже засмутити, але будуть і приводи для радості. Кінець місяця стане ідеальним часом, щоб прокласти шлях до багатства, тому є сенс виявляти сміливість у справах. Поки Меркурій у ретро-фазі, краще не втрачати поваги колег, клієнтів та начальства. Порожні обіцянки та обман — найгірші вороги фінансового успіху та стабільності.

Козеріг

Венера позитивно вплине на Козерогів, проте, ретро-Меркурій все одно спровокує появу нових неприємностей у фінансовій сфері. Навіть старі емоційні та психологічні проблеми можуть загостритися та набути нової сили. Через це Козероги відчують себе некомфортно. Щоб уникнути фінансових проблем, краще не проявляти себе надто яскраво, уникати надмірної ініціативності та не витрачати багато грошей.

Водолій

Антагоніст-Меркурій становитиме найбільшу небезпеку для Водолія та їх гаманця. Кожна втрачена деталь тепер може призвести до негативних наслідків, втрати грошей та створення умов, які в майбутньому будуть дуже невигідними. Експерти рекомендують створити сприятливий досвід будинку та на роботі, вкладаючи речі в порядок і кидають старі непотрібні речі.

Риба

Повна відданість та наполеглива праця не приведуть рибу до грошового успіху, але вони допоможуть зберегти раніше досягнуті. Крім того, ці люди повинні бути обережними на роботі, покупок і в моменти прийняття рішень. Уважність буде потрібна при обробці інформації. Існує ризики поразки, натрапляючи на хамство інших. У зв’язку з цим краще працювати наодинці у квітні, не контактуючи з ким.

You cannot copy content of this page