fbpx

Фінансовий гороскоп на липень 2022 для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни! Жодної секунди не сидіть без діла у липні! Рухайтеся, спілкуйтеся, мандруйте, навчайтеся. Саме така активність розжене вашу природну енергію, ви відчуєте себе щасливим, а щасливий Овен багатий Овен. Так що витратити трохи, щоб отримати ще більше. У другій половині місяця притримайте гроші, не витрачайте все до останнього рубля.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельцям пощастило: у липні є гроші і можна дозволити собі різні покупки. Вам навіть працювати більше не потрібно, кошти до вас і так прийдуть. У липні вам, Тельці, можна зайнятися інвестиціями, вкласти заощадження в акції, цінні папери, облігації. Подумайте над покупкою земельної ділянки.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам варто витрачати в липні тільки на свої хотілки: купуйте те, чого душа бажає, а не те, що треба купити. Вам краще не економити на собі, інакше сумуватимете весь рік, думаючи про колечку, що сподобалося, з діамантом. Чим більше ви в липні витратите на виконання бажань, тим більше грошей до вас прийде нові мрії.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам треба бути уважнішими у липні, є всі шанси бездумних витрат на миттєві бажання. Усі придбання робіть за схемою: якщо щось захотіли купити, відкладіть на завтра. Якщо після сну бажання все ще залишиться, можна купувати. Але якщо з’являться думки «Ну а навіщо це мені?», то шопінг відкладіть до інших часів.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам цього місяця ні гаряче ні холодно – грошей рівно стільки, скільки й очікувалося. На тусовки з друзями можете витратити набагато більше, ніж розраховували, тому внутрішнього гусара краще відключити на місяць. Зате ті самі друзі можуть і виручити, коли ви вирішите реалізувати свій черговий амбітний план.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам у першій половині місяця доведеться старанно попрацювати: на вас можуть звалити додаткове навантаження, наприклад, попросять поколювати за колегу або начальника, який пішов у відпустку. Але у другій половині місяця, коли отримаєте зарплату, зрозумієте, що все було недаремно. Вам можуть упасти й несподівані гроші – премія, подарунок чи якісь виплати.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези в липні думатимуть лише про відпочинок, тому й майбутні витрати будуть пов’язані з відпусткою. Відпочинок – це, звичайно, добре, але частину грошей все ж таки варто вкласти в навчання для підвищення кваліфікації. Ваші доходи в липні залежатимуть від того, наскільки ви товариські, привабливі та комунікабельні.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони у липні особливих змін у бюджеті не помітять ні у графі видатків, ні у графі доходів. Хоча деяким з вас можуть надійти гроші з різних виплат, як державних, так і інших. Для вас у липні діє правило «добре попрацював – добре і поїв», тож не імітуйте діяльність, а працюйте по-справжньому.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У Стрільців у липні шило в одному місці, і це шило змусить вас витратити дуже великі суми на поїздки та подорожі. Є ймовірність, що не всі поїздки принесуть бажане задоволення, тому вирушайте в подорож одні. Працювати у липні вам буде складно, і саме тому це найкращий час для відпустки.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги в першій половині липня будуть працездатні, а от друга зовсім не створена для праці: якщо не підете у відпустку, максимально відливатимете від справ, та ще й колегам зіпсуєте настрій своїм сумним настроєм. У плані доходів місяць стабільний, без серйозних змін у фінансах.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії успішні у першій половині місяця: якщо ви спілкуєтеся з людьми, то гроші течуть вам у руки. Якщо ж ви замкнулися в чотирьох стінах – і мовчки, то й доходи не збільшаться. Хороші друзі, нещодавні знайомі можуть порадити вас комусь, тим самим забезпечивши роботою. Так що будьте на увазі. Друга половина місяця фінансово нейтральна.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби липень проведуть за ремонтними роботами: у будинку може щось зламатися і доведеться лагодити, або ви вирішите оновити побутову техніку або меблі і теж буде клопіт з її встановлення. Загалом основна стаття витрат липня – ремонт житла. Однак у плані доходів ви не надто просядете, грошей буде достатньо.

You cannot copy content of this page