fbpx

Фінансовий гороскоп на листопад 2023 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий гороскоп на місяць — це чудове керівництво до дії для тих, хто хоче правильно спланувати фінансові та робочі справи, керуючись настроєм зірок. З прогнозом експертів покупки і витрати в листопаді не спустошать ваш гаманець.

Астрологи та експерти відразу попереджають усіх нас про тому, що листопад обіцяє бути динамічним і дуже сприятливим — для покупок, для роботи та укладання угод. Дуже важливо пам’ятати, що найсприятливіший час настане при переході Меркурія в знак Стрільця 10 числа. Останні 20 днів осені виявляться дуже і дуже продуктивними, грошовими і дуже позитивними для роботи будь-якого роду особливо командною.

Овен

Грошові справи Овнів у листопаді багато в чому залежатимуть від соціальних зв’язків. Це той самий період, коли вигідну пропозицію можна зустріти абсолютно випадково — від нового знайомого, від колеги або родича. Не варто відмовлятися від зустрічей, корпоративів, спілкування в соціальних мережах. В цілому в листопаді можна сміливо планувати великі покупки і ділові поїздки.

Телець

Грошова удача та підвищена продуктивність, фізична та інтелектуальна витривалість чекають на Тельців, але більше у другій половині місяця. Це говорить про те, що процес заробітку грошей може стати цікавим. Частину грошей бажано витратити на себе улюблених: можна оновити гардероб, купити щось смачне, оплатити курси, відвідати нове місце. Вкладення в майбутнє — найперспективніша стаття витрат Тельців.

Близнюки

Близнюки зможуть розібратися із фінансовими справами, які давно потребували завершення. Під час підписання паперів та вчинення фінансових угод, краще не покладатися на добропорядність протилежної сторони. Не обов’язково всі Близнюки зіткнуться з обманом, але все ж уважність допоможе їм зберегти гроші і спокій, особливо в перші 8-10 днів листопада. Далі буде легше — дякую Меркурію.

Рак

Початок місяця для Раків буде ідеальним для того, щоб зробити важливі покупки домашнього характеру. Це може бути ремонт, оновлення електроніки, покупка меблів. Нові починання в бізнесі та на роботі краще починати з 8 листопада. У листопаді можлива поява прозрінь, які допоможуть зрозуміти, куди і як потрібно слідувати. Кінець листопада буде дуже стабільним і ідеальним для фінансової активності, відкриття бізнесу.

Лев

Важливі статті видатків у бюджеті Львів — здоров’я та краса. У листопаді бажано вкладатися в ці сфери. Інші витрати можуть мати стихійний характер. Саме час заздалегідь зайнятися собою, а також своєю сім’єю. До Нового року ще далеко, але згідно з прогнозом саме наприкінці листопада буде ідеальним часом для покупки подарунків. Здійснювати покупки найкраще в Інтернеті.

Діва

Дівам астрологи радять у фінансовій сфері орієнтуватися на думку вірних друзів і близьких. Не варто позичати великі суми в борг, а також самим брати в борг. Нічим хорошим це не закінчиться. Астрологи вважають, що за допомогою працьовитості Діви зможуть вийти на новий фінансовий рівень, перемігши грошовий дефіцит. Це прекрасний місяць для просування нових ідей та відкриття бізнесу.

Терези

Терезів чекає досить сприятливий період. Астрологи настійно рекомендують братися за найважливіші справи, вирішувати питання, що накопичилися. Тільки після цього можна буде взятися за щось нове. Головна цінність листопада – час. Його марно витрачати Терезам категорично заборонено. Необхідно поринути з головою в справи і вирішення важливих питань, пов’язаних з грошима.

Скорпіон

Скорпіони, ймовірно, заходять приділити більше часу сфері грошей та роботи. Варто піти з приводу цього бажання. Згідно з фінансовим гороскопом, їм Скорпіонам світить великий успіх у цій сфері. Якщо в недавньому минулому на їхньому шляху виникали деякі перешкоди, зараз їм вдасться їх подолати і стати кращою версією самих себе. Настає сприятливий час для ділової та фінансової активності.

Стрілець

Зірки благоволять Стрільцям, і їх бюджет може суттєво зміцнитися в листопаді. Є шанс заслужити на підвищення, отримати додаток до зарплати, можливість домогтися визнання в бізнесі. Це хороший період у розвиток реклами. Найбільший прибуток отримають ті, хто пов’язаний зі сферою перевезень, а також працює водієм таксі, автобуса або вантажного автомобіля.

Козеріг

Листопад для Козерогів стане часом змін. Перша половина місяця стане часом несподіваних витрат. Після 13-15 числа Козероги зможуть помітити масу сприятливих змін, зорієнтуватися в складній ситуації, розпорядитися грошима зі толком. Цим людям стане в нагоді маса сил та енергії. Астрологи рекомендують Козерогам підтримувати себе в тонусі.

Водолій

Водоліям важливо на початку місяця як слід відпочити або хоча б не перевантажувати себе справами. Якщо що не виходитиме, не варто здаватися. За відсутності мотивації, натхнення та віри в себе важливо продовжувати йти вперед, інакше фінансові справи застопоряться. Зміна енергетики Венери 8 числа благотворно позначиться на мотивації Водоліїв.

Риби

Рибам варто поринути у боротьбу з проблемами на роботі та в бізнесі, але діючи в згоді з собою і не відходячи від прийнятого раніше плану. Обережність у фінансовій сфері не зашкодить на початку місяця. З 10 числа можна і навіть потрібно витрачати більше грошей на себе, на свою родину. Останній місяць осені ідеально підійде для саморозвитку, здобуття нових навичок.

You cannot copy content of this page