fbpx

Фінансовий гороскоп на лютий 2024 року для кожного знака зодіака

Фінансовий гороскоп – незамінний помічник у будь-яку пору року. Астрологи пропонують дізнатися, як не залишитися у збитку та закласти фундамент фінансового благополуччя у лютому.

Фінансовий гороскоп на лютий 2024 року

Не прогаяти великих фінансових можливостей, які відкриє перед нами останній місяць зими, допоможе одна універсальна порада для всіх: не відкладайте робочі та фінансові справи на потім. Згідно зі списком небезпечних днів, Меркурій, який відповідає за ділове життя, кар’єру та гроші, стане негативним 23 лютого.

У такому стані планета провокує пасивність та створює фінансовий застій, тому всі справи краще встигнути вирішити до 23 числа. Тож не шукайте виправдань своєї лінощів у лютому. Те, що ви не встигнете здійснити цього місяця, у березні вже може виявитися вам не під силу. Нові прибуткові перспективи не за горами, але для тих, хто вміє рухатися вперед.

Овен

У лютому Овни можуть почати більше говорити, ніж щось робити, але це варто припиняти на корені. Будувати грандіозні плани можна і потрібно, але говорити про них все одно немає необхідності.

Вдумливість та здатність до самоаналізу – важливе вміння. Через ослаблення Марса 13 числа проекти та завдання, що вимагають енергійності та підвищеної мотивації, проходитимуть трохи важче, так що все найважче краще зробити до 13 лютого.

Телець

Тільці зможуть змінити своє життя на краще у фінансовому плані та в будь-якому іншому, але тільки якщо почнуть змінюватися самі. Настав час відмовитися від негативних установок, які заважають розбагатіти, і повірити в себе і свої сили.

Астрологи зазначають, що сильною стороною Тельців у лютому стане вміння планувати. Аналітичні здібності виявляться на висоті, завдяки чому Тільці зможуть вирішити найважчі завдання. Гроші можна витрачати на розваги, перспективні вкладення.

Близнюки

У лютому представники Близнюків можуть зіткнутися з проблемами фінансового та робочого штибу, але вони можуть мати кілька рішень. Щоб зробити правильний вибір, є сенс проконсультуватися з авторитетними та досвідченішими людьми: самостійні рішення можуть бути необачними.

З 23 лютого стане в нагоді увага до дрібниць. При глибокому аналізі Близнюки спроможні будуть знайти вигідний результат, перспективні можливості.

Рак

Сфера кар’єри та грошей для Раків зазнає кардинальних змін, але не через послаблення Марса 13 числа, а через Венеру, яка перейде до Знак Водолія 16 лютого. Імовірні зміни в умовах праці, зниження продуктивності у другій половині місяця. Саме тому сидіти і чекати, доки удача та гроші самі підуть до рук — це програшна стратегія для кінця зими.

Лев

На тлі слабкого Марса та Меркурія проблеми в кар’єрі прийдуть до Левів досить швидко, але до 13 лютого вони все ще будуть на вершині Олімпу, тому потрібно встигнути купити все найдорожче і вирішити всі найважливіші справи. Леви можуть перевиконати план і вигідно зарекомендувати себе перед керівництвом. Після 23 лютого не варто йти в мінус, позичаючи гроші, оформляючи кредити або необдумані покупки.

Діва

Якщо Діви після 23 лютого візьмуть під контроль свої витрати, ситуація з грошима не зміниться на гірший бік. У лютому головний секрет успіху в кар’єрі та грошах — пошук нових шляхів. Дівам треба перестати боятися нових справ та нових проектів.

Потрібно відмовитися від надто консервативного підходу, поступившись місцем новаторству. Особливо буде, якщо Діви зможуть пробудити в собі творчий початок і знайти нові джерела доходу.

Терези

У лютому Терезів очікує безліч загадкових випадковостей, але це на краще, адже в них може бути приховано те, як можна протистояти негативному Меркурію надалі.

Невеликий струс на початку лютого виявиться дуже корисним. Підвищена ділова активність послужить хорошу службу і для доходів, і для репутації Терезів. А ось робота, на якій немає можливості проявити себе, має бути запланована на кінець місяця.

Скорпіон

За прогнозами астрологів, на Скорпіонів чекають успіхи на робочій ниві, що може призвести до зростання доходів, але в найближчому майбутньому, а не прямо зараз. Під покровительством Марса, який ослабне 13 лютого, Скорпіони продовжать відчувати приплив енергії та мотивації, а отже, зможуть вийти переможцями з будь-якої ситуації. З 13 лютого залучити багатство цим людям допоможе вже не працьовитість, а хитрість та уважність до дрібниць.

Стрілець

Стабільна енергетика початку місяця дасть Стрільцям можливість завершити все започатковане раніше. Обставини швидко змінюватимуться з 13 лютого, а гроші можуть знадобитися в невідповідний момент.

Експерти радять не братися за складні проекти з 16 числа, а з 23 лютого не робити дорогих покупок хоча б до початку березня. Це значно знизить ризик невдач.

Козеріг

Рушійною силою Козерогів на початку місяця буде амбітність. Будь-які плани, креативні ідеї, авантюри та рішучі кроки обов’язково принесуть їм успіх та заохочення керівництва, ділових партнерів, колективу.

Найголовніше, щоб кроки були продуманими, а амбіції не роздмухувалися надміру. Зберегти та примножити гроші допоможе план покупок, а також економія сил з 16 числа та здатність працювати в команді з 13 лютого і далі до кінця місяця.

Водолій

Ослаблення Марса 13 лютого обіцяє Водоліям труднощі на роботі та в бізнесі, зате буде менше конфліктів. 16 лютого Водолії можуть втратити частину енергії, тому вони швидше втомлюватимуться.

Не варто розраховувати на інтуїцію з 16 числа, а також на вдалий збіг обставин. Найкраща лінія поведінки із середини місяця — триматися в тіні і ні в що не втручатися. Приплив грошей Водоліям забезпечить робота на результат, увага до дрібниць.

Риби

Мотивувати Риб на активність і роботу з повною віддачею зможе будь-яке завдання, але цей запал може зникнути до середини місяця, тому потрібно встигнути все зробити доти, доки буде велика продуктивність і мотивація.

Відповідальність це добре, а ось багатозадачності краще уникати, особливо з 16 числа, коли Венера позбавить риб сил. Чим більше риби докладуть зусиль у першій половині лютого, тим стабільнішим буде їхнє фінансове становище у березні.

You cannot copy content of this page