fbpx

Фінансовий гороскоп на лютий 2024 року для кожного знаку зодіаку

Лютий – місяць дуже цікавий, він закладає фундамент для численних змін у майбутньому. Саме від того, як ви станете діяти в лютому, залежатиме, чи виявиться 2024 для вас періодом прориву або часом комфортної стагнації.

Постарайтеся цього місяця докласти всіх своїх зусиль, старанно попрацювати, щоб вийти в 2024 році на більш високий рівень доходу. Найголовніше – не боятися нового. Вам можуть надходити пропозиції про співпрацю, роботу, партнерство. Обміркуйте ці пропозиції, не варто відмовлятися відразу через лінощі.

Так, доведеться попрацювати, але результат того коштуватиме. Доходи Лютий особливо вдалий для фрілансерів, самозайнятих, підприємців. У вас більше простору для реалізації своїх ідей, яких буде дуже багато. Так, не всі спрацюють, але ви точно натрапите на золоту жилу, якщо не сидітимете склавши руки.

Спробуйте нові способи залучення клієнтів, укладайте партнерства. Лютий також вдалий для тих, хто хоче звільнитися з найму та перейти у вільне плавання, стати фрілансером Сміливим зірки та планети допомагають, але це не означає, що вам не потрібно буде працювати.

Може бути непросто, але ви відчуєте ту свободу, про яку мріяли. Незважаючи на те, що першу половину лютого Венера, яка відповідає за фінанси, знаходиться на знаку Козерога, аспект з Ураном схиляє вивчати сучасні джерела доходів. Багато хто зацікавиться інвестиціями, пройде навчання фінансової грамотності.

Витрати

Загалом лютий не про легковажні та необдумані витрати. Навіть друга половина місяця, коли Венера перейде на знак Водолія, також не буде непередбачуваною. Водолій хоч знак і марнотратний, але все-таки розумний, і витрати будуть більше схожі не на марнотрати, а на інвестиції в себе або свою кар’єру, власний професіоналізм.

  • Сприятливі дні для покупок та угод: 7, 11, 13, 18, 27 лютого
  • Дні, коли краще утриматися від придбань та угод: 2, 4, 9, 14, 15, 24 лютого

Календар порад  6–8 лютого

Венера в Козерога в тріні з Ураном. Гарний час для вкладень та інвестицій у кар’єру чи майбутні проекти.

10 лютого

Молодий місяць у Водолії. Найкраще планувати, але не діяти. Можуть прийти ідеї, як заробити, відкриються нові можливості та перспективи.

16 лютого

Венера переходить на знак Водолія. Водолій схиляє до витрат, але їх можна виправдати інвестиціями у себе. Навчання – це інвестиції в експертність, нове вбрання – інвестиції у свій зовнішній вигляд, крем для обличчя – інвестиції в молодість та красу. Тож будь-яку покупку можна буде обґрунтувати як витрати не з забаганки, а заради світлого майбутнього.

16–22 лютого

Венера у поєднанні з Плутоном та Марсом у Водолії. Відмінний час для бізнес-процесів, для переходу з найму на фріланс. Марс дає активність, Венера відповідає за фінанси, а Плутон – за бізнес. Так що в поєднанні ці планети дають багато шансів комерційного починання зрости, але за рахунок нестандартних рішень (символ Водолія все-таки про передовий підхід до справи).

24 лютого

Повний місяць у Діві. Краще провести день у ліжку: виспатися, полінуватися. Простуджуватись у цей день не можна – хвороба може мати затяжний характер, що негативно вплине на працездатність та фінанси. Що принесе лютий кожному знаку зодіаку?

Овен

Для Овнів друга половина лютого буде дуже значущою. Ви зможете побудувати нові плани, створити нові проекти, піти з найму у фріланс, здобути свободу та незалежність, у тому числі й фінансову. Головне – не витати у хмарах, а діяти. Плани на дивані – це, звичайно, добре, але краще встати і прямо в лютому почати втілювати у життя всі свої сміливі ідеї. Прибуток буде майже миттєвим.

Телець

Тельці у першій половині лютого щасливі у фінансовому плані. Гроші течуть до вас у руки, але вже в середині лютого ви зрозумієте, що охочих поділити з вами прибуток чимало. У другій половині місяця кохані, родичі та друзі суттєво полегшать ваш гаманець, вам же важливо вчасно сказати стоп. У другій половині лютого весь ваш час займатиме робота.

Близнюки

Близнюкам лютий принесе дуже багато можливостей та сприятливий збіг обставин. Гроші йдуть до вас у руки, але не прямим способом, а непрямим. Ви можете познайомитися з впливовою людиною (політиком, блогером, вченим, експертом, наставником тощо), який рекомендуватиме вас при кожному випадку. Але знайомство відбудеться несподівано для вас, тож будьте уважні до кожного, з ким спілкуєтесь.

Рак

Для Раків не надто вдала перша половина лютого – вам не варто приймати важливих рішень, вірити на слово людям та вплутуватися у нові проекти. Все це може вдарити по ваших доходах, тому не ризикуйте заради прибутку. Друга половина буде спокійнішою, але цей час не для нових починань, а скоріше для зміцнення позицій. Лютий не ваш місяць, проте наступний буде успішнішим, у тому числі й у фінансах.

Лев

Левам у лютому пощастить найменше: від вас можуть піти ключові співробітники, партнери. Прийде працювати за двох, щоб вийти зі складного становища. У фінансових питаннях краще сім разів відміряти, одне – відрізати, інакше можна наламати дров поспіхом. Вам порада: не ставте фінансову безпеку вище за особисті межі та самоповагу. Тобто, якщо хтось загрожує позбавити вас коштів, не прогинайтеся, зберігайте гідність.

Діва

Дівам варто дуже активно працювати у першій половині лютого – цей період вдалий для вашого заробітку, інвестицій. Дуже ймовірним є отримання премії, одноразової виплати як від державних відомств, так і з місця роботи. Самозайнятим і підприємцям треба не лінуватися: ваш грошовий успіх на підході, але під лежачий камінь вода не тече. У другій половині лютого можете відпочити як слід: у цей час все одно великого прориву в грошах не зробити, так що відпустка буде доречною.

Терези

Терези в першій половині лютого можуть зіткнутися з побутовими проблемами: раптова поломка побутових приладів, обладнання та меблів виведе вас із себе, але змусить задуматися про нове житло. У другій половині місяця ви намагатиметеся зробити все, щоб ваші мрії про прекрасний будинок стали реальністю. Непоганий час для оформлення іпотеки – можете закрити раніше терміну. У другій половині лютого чекайте на подарунки від – дозволимо собі тавтологію – другої половинки.

Скорпіон

Скорпіони багато часу проведуть удома, хочуть вони того чи ні. Беріть роботу додому, просіть собі віддалення хоча б на пару тижнів – так ви і вдома в комфорті будете, і роботу, від якої залежать доходи, не залишите. У фрілансерів у цьому плані проблем немає, але вони зіткнуться або з відсутністю клієнтів, або із щільним передзаписом на місяць наперед. Перший варіант вдарить по фінансах, але другий бодай грошей і додасть, але доведеться потім довго зализувати рани від стресу переробки. Задоволення і в тому, і в іншому випадку буде низьким.

Стрілець

Стрільцям у лютому щастить на поїздки, особливо у справах. Буде багато переміщень, спілкування як у місці проживання, так і за його межами. Деякі поїздки можуть познайомити вас з цікавими людьми, зав’яжуться нові знайомства. Більше спілкуйтеся, не ігноруйте друзів та знайомих, далеких родичів. Намагайтеся тримати зв’язок з усіма, це окупиться вам надалі. Якщо планували придбати автомобіль, лютий ідеально підходить для цього.

Козеріг

Козерогам весь лютий несе прибуток, причому це більше пасивний дохід. Вам не потрібно активно працювати, бути заповзятливими, докладати зусиль – гроші і так вас знайдуть. Лютий вдалий для бізнесу та побудови планів його розвитку та масштабування. Якщо ви давно хотіли зайнятися своєю справою, складіть бізнес-план, пройдіть потрібне навчання. Дуже велика ймовірність, що у лютому у вас все вийде!

Водолій

Водолії в лютому активні, підприємливі та продуктивні. Лютий для вас найкращий час, щоб змінити своє життя на краще. Не сидіть на місці, а навпаки, більше спілкуйтеся, реалізовуйте свої плани, працюйте і не шкодуйте себе. Пізніше ви обов’язково відпочинете, але поки що – час для активних дій, якщо хочете кратно вирости у доході цього року. Будуйте кар’єру, будьте впевнені у своєму професіоналізмі!

Риби

Риби у лютому оберуть дуже хитру стратегію: працюватимуть мало, але грошей при цьому отримають багато. Умова для цього лише одна: ви маєте бути максимально відпочилими. Будьте навіть трохи егоїстичними, не дозволяючи іншим порушувати ваш відпочинок. Справи вдома, наприклад, можуть зробити для вас інші люди. Гроші можуть надходити з пасивних джерел. Лютий також вдалий для того, щоб такі джерела сформувати, якщо ще цього не зробили.

You cannot copy content of this page