fbpx

Фінансовий гороскоп на неділю з 14 по 20 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий гороскоп на тиждень з 14 по 20 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Останні події вашого життя могли позначитися не найкращим чином на вашому фінансовому становищі, проте повернутися на стежку перемог цього тижня зможуть багато знаків Зодіаку. Про те, як це зробити, вам розкажуть корисні рекомендації астрологів.

Для багатьох Знаків Зодіаку наступний тиждень стане часом змін і нових можливостей завдяки вдалому розташуванню Меркурія, який 17 числа перейде в знак Стрільця. Все ще можуть виникати неприємні робочі моменти і труднощі з грошима, але подолати їх буде простіше в другій половині тижня.

Овен

Гороскоп обіцяє значні прибутки працьовитим людям цього Знака. Фінансове становище Овнів може суттєво покращитися, якщо ті перестануть витрачати гроші праворуч і ліворуч. Зараз точно не варто забувати про робочі обов’язки. За бажання в найближчому майбутньому або в кінці вже цього тижня можна буде переговорити з начальників щодо підвищення зарплати. Якщо така розмова давно напрошується, краще її не відкладати.

Телець

Тельцям, як і Овнам, можна сміливо просити підвищення, якщо їм здається, що їхні заслуги варті уваги і заохочення. Необхідно взяти себе в руки й завершити розпочаті справи до кінця тижня, щоб не нарватися на догану. Наприкінці тижня хтось із близького оточення може звернутися за фінансовою допомогою. Повернення боргу доведеться чекати чимало, а відносини можуть зіпсуватися.

Близнюки

Близнюки починаючи з 16 числа будуть трохи менш продуктивними через Венеру в Стрельці, але це триватиме лише пару-трійку днів. З 17 листопада їх головний покровитель в лиці Меркурія теж опиниться в цьому Знакі. На жаль, це не допоможе швидко виправити сформовані раніше фінансові труднощі та неприємні робочі ситуації. Близнюкам варто бути обережнішими і поки не витрачати гроші на те, що може почекати. Обережність на першому місці.

Рак

Цього тижня Раки будуть позбавлені енергетичної підтримки, особливо після переходу Венери в Стрельця 16 листопада. Саме тому їм варто залишатися напоготові і обережно витрачати свої сили та енергію. Також краще уважно підписувати документи. Ще представникам цього сузір’я, можливо, доведеться зіткнутися із шахраями. Повернути вкрадені гроші вдасться важко, тому краще проявити обережність.

Лев

Левам необхідно постаратися до 17 числа погасити неоплачені рахунки та повернути борги рідним та друзям, інакше проблеми переслідуватимуть їх протягом найближчих тижнів. Меркурій хоче, щоб Леви були вільні від заборгованостей. Вплив Венери з 16 листопада почне послаблювати енергетику Львів. У цей час можуть на порожньому місці виникати конфлікти з колегами та клієнтами. Якщо не вдасться швидко залагодити їх, то можна втратити роботу, гроші і авторитет.

Діва

У Дів з 17 листопада настає відмінний час для відряджень та інтелектуальної роботи. У Дів з’явиться шанс звернути фінансову удачу на свій бік. Щоб покращити матеріальне становище, важливо виконувати всі робочі завдання рівно в термін. У наступні сім днів представники цього Знаку зможуть укласти вигідні угоди, які принесуть гарний прибуток, але вже в новому році. В кінці тижня можна відправитися в магазин за новорічними подарунки.

Терези

У фінансовому плані наступний тиждень буде нестабільним, але друга його половина виявиться сприятливішою, ніж перша. З одного боку, з’явиться багато можливостей добре заробити, але з іншого, розтрати можуть сильно вдарити по гаманцю і спричинити додаткові проблеми. Якщо вдасться вирішити швидко якісь проблеми, не варто зупинятися на досягнутому. Чудес чекати не варто, тож для залучення фінансового успіху слід працювати на повну силу.

Скорпіон

Ніщо нове не прийде в їх життя, поки вони не позбудуться старого: від непотрібних спогадів, жалю, жадібності, зневіри і сумнівів. Також важливо позбавлятися старих речей. Якщо дуже хочеться оновити гардероб, потрібно без жалю викинути те, що давно втратило товарний вигляд. Цього тижня події можуть вимагати від Скорпіонів повної віддачі. Не варто переживати, адже старання принесуть щедрі плоди і стануть приводом для хорошої премії чи підвищення.

Стрілець

В кінці тижня Стрільців може чекати приємний і важливий сюрприз: можливо, хтось із найближчого оточення захоче повернути старий обов’язок, або надійде пропозиція про нову роботу. Зараз вона буде дуже сильною, оскільки в Стрельці опиниться відразу дві планети — Венера і Меркурій. Неприємності на роботі і труднощі з грошима зараз малоймовірні, але можливі. Це означає, що Стрільцям поки що не варто розслаблятися. Потрібно бути готовими до всього.

Козеріг

Думки про роботу не відпускатимуть Козерогів навіть у вихідні, але в цьому немає нічого поганого. Астрологи не радять Козерогам брати і давати гроші в борг, оскільки це може збити їх з правильного шляху. Причиною для проблем із грошима може бути жадібність. Астрологи попереджають, що середина листопада — не найкращий час для ризикованих вкладень і авантюр. Краще сфокусуватися на чесному заробітку.

Водолій

Водоліям зараз варто побоюватися шахраїв і в цілому якомога рідше довіряти незнайомим людям. Період з 14 по 20 листопада стане напруженим. Раптові витрати можуть ударити по бюджету. У цей період необхідно набувати лише найважливішого. В силу своєї неймовірної креативності Водоліям пощастить знайти правильне рішення в складній ситуації в бізнесі або на роботі.

Риби

Справа в тому, що Венера і Меркурій поміняються ролями. Венера стане антагоністом 16 числа, а Меркурій почне допомагати людям з 17 листопада. У такі періоди важливо допомагати самим собі психологічно, не налаштовуючи себе на ураження. Енергетичне поле Риб слабшатиме, що загрожує зниженням продуктивності. У кінці місяця роботи стане більше, і виконувати поставлені завдання буде набагато складніше. З іншого боку, це буде чудовий час для відряджень і зміни обстановки.

You cannot copy content of this page