fbpx

Фінансовий гороскоп на травень 2022 року

Травень буде складним місяцем практично у всіх життєвих аспектах, однак, будуть і приємні моменти. Потрібно використати кожен свій шанс у фінансовій сфері, якщо ви хочете досягти високих результатів.

Прості та зрозумілі поради астрологів допоможуть вам швидко відновити зв’язок з центром достатку Всесвіту. Намагайтеся підтримувати в собі стан потоку, щоб залишатися продуктивними і готовими до будь-яких змін. Венера і Ретроградний Плутон постараються вставити нам палицю в колеса, але Меркурій спробує не допустити цього. Фінансова планета зараз у сприятливому становищі.

Овен
Овнам у травні астрологи в першу чергу радять стежити за власними словами. Якщо наговорити зайвого, Плутон цього просто так не залишить. Коридор затемнень у першій половині місяця також може принести нестабільну енергетику: обставини можуть швидко змінюватися, а гроші знадобляться в найбільш невідповідний момент. Експерти радять не братися за нові складні проекти і не приймати поспішні рішення.

Телець
Тельцям необхідно в першу чергу перестати сприймати кожну негативну новину і зрив планів як кінець світу. Енергетика оптимізму істотно знизить ризик появи чорної фінансової смуги та негативних подій у професійній сфері. Складно буде йти робота в колективі: прийти до загального знаменника з керівництвом буде дуже важко. Потрібно якомога рідше просити про підтримку партнерів і колег. На жаль, Тельцов може покинути мотивація. Активізуватися і почати працювати з повною віддачею допоможе лише цілковитий аврал.

Близнюки
Близнюків на початку місяця залишить фінансовий успіх, тому що Плутон і Венера блокуватимуть позитивну енергію Меркурія. Друга половина місяця буде куди спокійнішою за першу. Завершити весну Близнюки зможуть на сприятливій ноті. В кінці травня можна здійснювати дорогі покупки, а в першій половині місяця краще відкласти карти і готівку подалі з очей, щоб не спокушатися.

Рак
Ефективність Раків у травні буде невелика. Успіх і гроші залучить робота в максимально зосередженому режимі. Реалізацію та просування нових ідей краще відкласти до кінця місяця. Людям цього Знака Зодіаку знадобиться відповідальність. Також їм варто уникати багатозадачності. У фінансовому плані не варто розраховувати на допомогу ззовні. Чим більше Раки докладуть зусиль для достатку та достатку, тим стабільнішим буде їхнє фінансове становище.

Лев
Ретроградний рух Плутона обіцяє Львам конфлікти на роботі та в цілому в діловій та фінансовій сферах. Також можуть бути помилки та збитки. В останній місяць весни навряд чи можна розраховувати на своє шосте почуття, на вдалий збіг обставин і розуміння зі сторони оточуючих. Кращий спосіб залишитися на плаву зараз — триматися в тіні і не втручатись. Приплив грошей Левам забезпечить робота на результат, що вимагає чіткості та конкретики, уважність до дрібниць.

Діва
У період сильного Меркурія рушійною силою Дів стане амбітність і творчий запал. Будь-які плани, креативні ідеї, авантюри та рішучі кроки обов’язково принесуть їм успіх і заохочення зі сторони керівництва. Найголовніше, щоб кроки були продуманими до дрібниць, а амбіції не переходили всі межі. Зберегти кошти Девам допоможе складання плану покупок, якого варто дотримуватися: емоційні покупки ризикують пробити дірку в бюджеті.

Терези
Тільки пропрацювавши їх все можна буде стабілізувати обстановку в травні місяці. Негативні Плутон і Венера не принесуть нічого нового. Швидше за все Терезам доведеться зіткнутися з тими фінансовими труднощами, які вже були актуальні раніше. Краще не відправлятися в далекі подорожі на автомобілі в цьому місяці. Потрібно бути обережнішими і уважнішими до дрібниць.

Скорпіон
Скорпіонам вдасться розбагатіти, тому що негативні травневі планети не впливатимуть на них занадто сильно. Це одні з небагатьох людей, яким буде відносно легко будувати своє фінансове життя, заробляти і витрачати кошти. В цілому завершення весняного сезону буде для Скорпіонів вдалим часом, тому що це ці люди зможуть зрозуміти, як можна просунутися кар’єрними сходами і де можна знайти нове джерело. доходу.

Стрілець
Стрільці будуть одними з небагатьох везунчиків травневого періоду. Звичайно, на їхньому шляху будуть зустрічатися труднощі і негаразди у фінансовій та робочій сферах, але їм не варто зациклюватися на невдачах. Декілька кращих технік і практик допоможуть їм продовжити рух уперед. У періоди авралів потрібно буде боротися з внутрішньою дисгармонією. У цьому їм допоможе своєчасний відпочинок. Перевтоми в травні будуть зайвими, тому що вони не допоможуть наблизитися до мрії. Навпаки, втома може викликати апатію і небажання рухатися вперед.

Козеріг
Козерогам потрібно лише залишатись максимально спокійними. Їх можуть спробувати вивести з рівноваги кількома зауваженнями, але астрологи вважають, що цим людям у жодному разі не можна йти на приводу у токсичних людей. Це може зіпсувати робочий настрій і призвести до фінансового краху. Розробку принципово нових ідей краще поки що відкласти на потім, сфокусувавшись на найнагальніших проблемах і звичних справах.

Водолій
Водоліям необхідно подбати про те, щоб їх будинок став магнітом для сприятливої ​​енергії і грошей. Справа в тому, що в рідних стінах Водолеїв буде набагато швидше відновлюватися енергія, з’являтися нові творчі ідеї. Також домашня обстановка допоможе згладити усі внутрішні переживання. Всі ті, хто працює вдома, зможуть суттєво підвищити свою працездатність та ефективність. Від тривалих поїздок поки що краще відмовитися.

Риби
Рибам у травні місяця може посміхнутися успіх, але через слабку Венеру це відбудеться, швидше за все, лише в середині третьої декади. Тим не менше, сумувати і думати, що нічого не вийде, не можна. Потрібно продовжувати працювати над започаткованими раніше справами. Єдине, чого варто остерігатися Рибам – це неробство. Найнебезпечнішим почуттям для представників цього Знака стане заздрість. Нехай конкуренти збільшують дистанцію – в майбутньому Риби зможуть їх наздогнати. Головне зараз — не метушитися.

You cannot copy content of this page