fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 12 по 18 лютого 2024 року для кожного знака зодіака

Зберегти та примножити фінанси цього тижня вам допоможуть поради астрологів. У фінансовому гороскопі відображені підказки та застереження, які допоможуть залучити матеріальний добробут та не залишитися з порожніми кишенями.

Фінансовий гороскоп на тиждень із 12 по 18 лютого 2024 року

Цього тижня починаються довгограючі проблеми — ослаблення Марса переходом у Водолія 13 лютого у вівторок та ослаблення Венери переходом у той самий Знак 16 числа у п’ятницю. Крім цього, на фінансових справах вкрай негативно може позначитися з’єднання Марса з Плутоном у середу та з’єднання Венери з Плутоном у суботу. Таким чином, сприятливим днем для роботи та фінансової активності можна вважати лише понеділок. Це буде останній день тривалого позитивного періоду. Настав час розчехляти талісмани для вдалих покупок і дивитися в обоє.

Овен

Цього тижня астрологи рекомендують Овнам відкласти витрати і по можливості фінансові угоди або серйозні вкладення. Зірки і планети більше шкодитимуть, ніж надавати підтримку, тому існує ризик оступитися і направити свої заощадження в неправильне русло, або зовсім втратити. Цього тижня на роботі бажано зайнятися легкими справами, які не спричиняють труднощів, щоб уникнути неприємностей.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують негайно братися за справи щодо фінансів. По-справжньому відчутні енергетичні труднощі для Тельців почнуться не з 13-го, а з 16-го числа. До 16 лютого вони зможуть знайти спосіб зберегти дохід. Загалом тиждень буде вдалим і для отримання додаткових навичок чи знань, які допоможуть розібратися з фінансовими труднощами у майбутньому. Отримані знання знайдуть застосування з хорошим способом зберегти гроші.

Близнюки

Так, Марс слабшає, а Венера йому вторить, але Меркурій все ще сильний, тому кардинальних і нерозв’язних проблем з фінансами поки не буде. Загалом тиждень з 12 по 18 число може принести успіх Близнюкам у фінансовому плані, особливо якщо вони перестануть ділитися своїми планами з оточуючими. Час виявити завзятість і не відступати від мети. Тиждень буде успішним, якщо присвятити його вирішенню лише найважливіших проблем.

Рак

З мотивацією у Раків будуть труднощі, оскільки Марс відповідає за неї. Якщо вирішення ділових та фінансових питань не буде у пріоритеті, то не варто й витрачати на це купу часу. Можна сфокусуватись на сім’ї, а також звернути увагу на саморозвиток. Наприкінці тижня Раки можуть зайнятися грошовими справами, у тому числі прогулятися магазинами для придбання необхідних речей.

Лев

Левам цього тижня захочеться «брати бика за роги» і досягати успіхів у діловому та фінансовому житті, але потяг уже пішов. Потрібно бути обачними, адже зірки та планети заважатимуть грандіозним починанням та сміливим ідеям. Загалом Леви зможуть залучити до життя матеріальний добробут, але не без проблем. Позитивний настрій допоможе їм упоратися з тимчасовими труднощами та вирішити поставлені завдання.

Діва

Загалом цього тижня Дівам все ще можна активно займатися питаннями фінансів та роботи, бізнесу та реклами. З 12 по 18 число важливо зберігати самовладання та не піддаватися бажанню вкласти заощадження у сумнівні проекти. Ближче до кінця тижня, починаючи із суботи, можна знову займатися як вирішенням нагальних завдань, так і додатковими заробітками. Щоправда, сил на це буде набагато менше.

Терези

Терезам цього тижня може здатися, що справи йдуть не так добре, як хотілося б. Це з тим, що настав час змін. На початку тижня важливо проявити ініціативу, щоб не залишатися осторонь свята життя та отримати подарунки долі в майбутньому. Найвдалішим днем для Терезів, як і для інших Знаків, стане понеділок. Першого дня тижня можна прогулятися магазинами, придбати необхідні товари.

Скорпіон

Скорпіонам грошові питання варто відкласти у далеку скриньку з вівторка. З 13 лютого Марс ослабне, тож ризик розлучитися з частиною накопичень або стати жертвою шахрайських дій. Інші дні цілком підходять для розумних витрат, у тому числі на оновлення іміджу. Крім того, Скорпіони зараз зможуть вигідно придбати дорогі речі за дуже вигідною ціною. Головне не поспішати.

Стрілець

Стрільці цього тижня зможуть уникнути неприємностей, пов’язаних масовим з відтоком фінансів завдяки сильній інтуїції. Вплив планет не буде для них позитивним, але Марс не надто сильно зіпсує плани. Головне зараз не відкривати новий бізнес та не змінювати роботу. Важливо просто бути активними, щоб успіх не пройшов стороною, а привабливі пропозиції не перехопили найспритніші конкуренти.

Козеріг

Козероги зможуть залучити успіх фінансового характеру, якщо зосередяться та перестануть вести кілька справ одночасно. Успіх, пов’язаний з роботою та грошима, не забариться, якщо уважно стежити за розвитком подій і вчасно проявити докладати зусиль. Ближче до вихідних астрологи прогнозують вдалий час для фінансових операцій та взаємовигідних угод із потенційними партнерами, клієнтами чи інвесторами.

Водолій

Водоліям цього тижня посміхнеться успіх. Завдяки підтримці зірок та планет вони зможуть запланувати походи магазинами, придбати необхідні речі, а також зробити вигідні угоди. Не виключено, що надійдуть привабливі пропозиції, яких не варто відмовлятися. Сприятливими днями для вирішення фінансових питань астрологи називають понеділок, середу та неділю. Мотивації через Марс і витривалість Венери стане менше.

Риби

Експерти сайту рекомендують Рибам уважно стежити за своїм самопочуттям, щоб перепади настрою не стали для них джерелом проблем. Через слабкість Марса риби можуть частіше піддаватися спокусі витратити заощадження нераціонально. Наприкінці тижня можна зайнятися розробкою нових ідей, проте для цього важливо зосередитися на конкретній меті та вірити у себе.

You cannot copy content of this page