fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 13 по 19 грудня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень із 13 по 19 грудня 2021 року

Керувати фінансами і працювати стає простіше, якщо заздалегідь дізнатися все про вплив зірок. Щоб зробити середину грудня успішною, враховуйте рекомендації астрологів та настрій планет.

Цей тиждень пройде під егідою Марса у Стрільці та Меркурія у Козорозі. Астрологи попереджають: нам здаватиметься, що оточують нас виключно чесні люди, але це не так. Меркурій зробить людей брехливішими, а ось Марс допоможе нам стати багатшим і продуктивнішим у рази. Дотримуйтесь правил успіху, щоб стати багатшими. Тож ваші шанси на перемогу збільшаться.

Овен

Для Овнів велике значення у період з 13 по 19 грудня гратимуть насамперед слова, а вже потім дії. Можна розпочати пошуки додаткового заробітку. Варто пам’ятати, що поточне становище планет більше сприяє успіху у справах, що потребують організованості, а не креативу. Любителі працювати поспіхом можуть не розраховувати на відмінні результати.

Телець

Тельцям, цілком можливо, доведеться витратити багато грошей. Можливі позапланові покупки, поломка техніки. Щодо конкретно роботи, то Тельцям не варто намагатися тримати все під контролем. Цим людям варто виявити креативність та імпровізацію. Цього тижня нічні світила закликають діяти не за шаблоном. Ви можете змінити роботу або знайти нове хобі. Краще не відмовлятися від нових пропозицій. Тельці можуть знайти добре оплачувану роботу.

Близнюки

Близнюкам у цей період не варто забувати про відпочинок. Іноді сказати собі «стоп» та відпочити дуже корисно для енергетики. Марс сприяє збільшенню фінансового потоку та продуктивності, але він не допомагає відновлюватися, тому про релаксацію забувати не можна. Негативна активність Меркурія говорить про те, що цього тижня на Близнюків чекає боротьба. Важливо вірити у себе та не витрачати гроші на марні речі. Також цей тиждень буде не найсприятливішим для відряджень та далеких подорожей. У неділю, найнебезпечніший день, краще не витрачати жодної копійки.

Рак

Цього тижня все дотримуватиметься правил у житті цих людей. Будь-які неприємні чи дуже сприятливі події, пов’язані з грошима, будуть не випадковістю, а наслідком їхніх минулих дій. Астрологи радять людям цього Знака покладатися на внутрішнє чуття. Під егідою Меркурія у Козорозі можуть відбуватися непередбачені фінансові події. Потрібно побоюватися ризиків та авантюр.

Лев

У Левів починається час, в який варто якомога більше часу працювати пліч-о-пліч з іншими людьми. Само собою, серед колег і потенційних клієнтів можуть виявитися неприємні і жадібні особистості. У якихось нових справах астрологи рекомендують відсунути геть страхи та хвилювання. Якщо щось давно потрібно було зробити, то цього тижня настав час проявити активність. Увага до дрібниць та крапелька впевненості зроблять свою справу, дозволивши Левам нарешті позбавитися вантажу невиконаних завдань та увійти до нового 2022 року без боргів.

Діва

Через енергетичний занепад Меркурія у Знаку Козорога Діви можуть відчути втрату мотивації. Також цей перехід 13 числа суттєво уповільнить мислення Дів. Можливо, варто узяти паузу в деяких не термінових справах, приділити увагу близьким, які будуть цьому дуже раді. Експерти вважають, що настав несприятливий час для підвищення кваліфікації та здобуття знань. Потрібно сфокусуватись на простих справах.

Терези

Терезів очікують непрості будні дні. Можливо, доведеться працювати більше, ніж зазвичай. У зв’язку з цим астрологи рекомендують як слід відпочити на вихідних. Це стосується не тільки суботи та неділі, але й інших днів, в які у Терезів може не бути жодної роботи. Терези зможуть втілити в реальність навіть найамбітніші плани. Марс у Стрільці подарує їм віру в себе та рішучість у роботі. Цей час дуже сприятливий для кар’єрних проривів.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно розібратися з хаосом у своєму житті. Якщо його немає, краще не витрачати час на неробство, витративши весь свій час на роботу. Фінансові справи Скорпіонам варто активно вести у першій половині тижня. Астрологи радять не слухати лицемірних людей, уникати спілкування із заздрісниками. Це може спровокувати появу фінансових проблем. Не треба вірити людям на слово, особливо якщо йдеться про гроші.

Стрілець

Сучасні реалії відрізняються від того, що було раніше, але знання та досвід безцінні та не прив’язані до часу. Астрологи радять не рятувати грошима сторонніх людей, а ось рідним та близьким можна позичати кошти на невизначений термін. Головне, щоб це були посильні суми для Стрільців. Друга половина тижня підійде для паперової роботи, а у понеділок та вівторок можна зайнятися творчістю.

Козоріг

У Козорогів буде насичений тиждень, на якому в жодному разі не можна втрачати віру в себе та оптимізм. Козорогам можна розпочинати нові справи, займатися фінансовими проблемами. Якщо не розпорошуватись на дрібниці, тижня цілком вистачить, щоб закінчити все почате. Щоб тиждень пройшов продуктивно та успішно, потрібно зміцнювати віру себе та не згортати з наміченого шляху.

Водолій

Водолії відносяться до Знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. Цього тижня ситуація не зміниться, якщо не спілкуватись із токсичними людьми. Планети подарують цим людям натхнення та загострять їхнє вміння нестандартно мислити. Астрологи радять більше рухатись, щоб енергетика організму була на висоті. Сприятливо налаштовані зірки допоможуть Водоліям підвищити доходи та оптимізувати витрати. У жодному разі не можна зупинятися, навіть якщо в чомусь вдалося досягти успіху.

Риби

Фінансові та робочі події цього тижня мають розвиватися стабільно, але Риби можуть все зіпсувати, якщо почнуть ризикувати і братися за те, що зараз абсолютно не актуально. Нехай усе йде своєю чергою. Приємні дрібниці стануть гарною підмогою для досягнення бажаного. Астрологи радять ставити сміливі цілі, фокусуватися на професійному зростанні, отриманні нових знань, займатися покупками.

You cannot copy content of this page