fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 15 по 21 листопада 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень із 15 по 21 листопада 2021 року

Керувати фінансовим успіхом простіше, якщо знати все про вплив зірок. Враховуючи рекомендації астрологів та настрій планет, можна зробити другу половину листопада більш грошовою та успішною.

Астрологи попереджають: нічні світила можуть породити відчуття того, що оточують нас виключно чесні люди, але це не так. Насправді буде багато ілюзій та негативного впливу енергетичних вампірів, тому буде потрібна обережність. Вони можуть порушити фінансові плани та позбавити успіху.

Овен

Цього тижня самі зірки візьмуться за успіх та процвітання Овнів. Це означає, що можна нічого не боятися: потужна енергетика нічних світил стане гарною підмогою для досягнення бажаного. Астрологи радять ставити сміливі цілі, робити дорогі покупки, робити вклади та інвестиції.

Важливо не втрачати віри у себе. Також астрологи радять завжди мати під боком запасний план на випадок основного зриву. Обережність – основа фінансової стабільності.

Телець

Астрологи застерігають Тельців, щоб ті не зупинялися, якщо в чомусь вже досягли хоча б малого успіху. Важливо триматися цього напряму: це обов’язково призведе до перемог.

Проте влаштовувати цього тижня справжню фінансову війну не варто. Все має розвиватися розмірено, без грубої сили та конфліктів. Дуже важливо, щоб зароблені гроші було отримано виключно чесним шляхом.

Близнюки

Настав час задуматися не про витрати, а про накопичення коштів. Близнюкам у період з 15 по 21 число краще утриматися від непотрібних покупок, особливо 19 листопада у затемнення.

З четверга по суботу краще не брати кредитів і не давати нікому гроші в борг. У цей час Близнюкам потрібні будуть тиша та спокій.

Рак

Ракам у період з 15 по 21 число варто уникати енергетичного виснаження. Раніше ми розповідали, як із ним можна боротися. Втома — найлютіший ворог фінансового успіху, бо зараз грошова притока залежить лише від старань. Скільки Раки вкладуть сил у роботу, стільки грошей вона й принесе.

Не виключено, що події цього тижня вплинуть наступного року. Якщо раптом у Раків виникнуть складнощі з ухваленням рішень, астрологи рекомендують звернутися за допомогою до друзів та близьких — вони обов’язково дадуть важливу пораду щодо виходу з непростої ситуації.

Лев

Левам цього тижня варто бути трішки завбачливішим. Згідно з фінансовим прогнозом, зараз варто упорядкувати справу. Можливо, доведеться виручити грошима когось із близьких.

Рідні люди можуть потребувати фінансової підтримки. До конфліктів та конкуренції Левів може призвести марнославство. Цей тиждень може стати часом, коли доведеться робити серйозний вибір.

Діва

Велику небезпеку для Дів у фінансовому плані таїть у собі місячне затемнення, яке намічено на 19 число. Воно може призвести до негараздів у сфері роботи та грошей. Астрологи попереджають про лицемірних порадників та заздрісників. Хтось цього тижня будуватиме проти Дів підступи.

Довірливим людям цього Знаку астрологи радять бути обережнішими. Наївність може їм дорого коштувати. Краще не вірити нікому на слово, особливо якщо справа стосується грошей. Рішучість допоможе Дівам у нових справах.

Терези

Терезам, які відчувають гостру нестачу фінансів, вдасться вирватися з фінансової ями. Не варто входити цього тижня з амбітними планами. Протистояння Марса та Урану подарує Терезам віру в себе 17 числа, тому починати активно діяти краще саме з цього дня.

Рекомендується тимчасово приглушити свої фінансові апетити та відмовитися від непотрібних покупок: цей час є вкрай несприятливим для необдуманих вчинків. Астрологи радять Терезам більше працювати і не впадати в прокрастинацію.

Скорпіон

Скорпіонам варто звертати увагу на грошові прикмети, оскільки Всесвіт буде на їхньому боці. Він надсилатиме цим людям особливі знаки, щоб попередити про небезпеку або про наближення грошового успіху.

Скорпіони можуть за бажання взяти паузу у справах, вирушивши у відпустку, приділити увагу близьким. Нічні світила сигналізують про те, що настав сприятливий час для набуття нових навичок, знань, зміни життєвого курсу чи роботи. Скорпіони можуть змінити своє життя або залишити все як є.

Стрілець

Стрільцям вдасться суттєво підвищити доходи, особливо якщо вони почнуть користуватись сильними змовами на гроші. Це час, коли зірки і планети можуть дати їм багатство і визнання, але для цього доведеться попрацювати. Почуття обов’язку має стояти першому місці.

Відпочинок та релакс теж корисні, але лише у вихідні. Якщо не вирішувати своїх прямих обов’язків у робочий час, це може завдати непоправної шкоди репутації. Усі найважливіші покупки краще здійснити до п’ятниці. У п’ятницю та на вихідних зайві витрати можуть бути небезпечними.

Козоріг

Козорогам зірки радять позбутися страхів та сумнівів. У позитивному настрої будь-які фінансові справи почнуть сперечатися. Якщо щось давно потрібно було зробити, то цього тижня час розпочати.

Уважність до деталей та трохи рішучості зроблять свою справу, дозволивши Козорогам набути стабільності у грошовому питанні. На роботі та у фінансових справах цим людям стане в нагоді інтуїція, яку зірки та планети посилять значною мірою. Потрібно бути у всеозброєнні.

Водолій

Водолії можуть відчувати цього тижня брак удачі. На початку тижня успіх у грошових справах багато в чому залежатиме від здорового глузду та логіки. Цього тижня Водоліїв чекає таємна боротьба, зміна курсу.

Важливо не піддаватися негативним емоціям, вірити в себе і свій успіх, не марнувати гроші. Також астрологи радять присвятити себе повністю справам. Тим, хто працює у великому колективі, допоможе уміння вести конструктивний діалог.

Риби

Рибам варто бути обережнішими цього тижня, особливо 19 числа. Життя часто дивує, тому не варто прагнути утримати все під контролем, особливо Рибам – вродженим імпровізаторам.

На цьому тижні для досягнення фінансового успіху не варто діяти за сценарієм. Рибам не варто відмовлятися від пропозицій та співбесід. Можливо, настав час змінити роботу та розпочати новий бізнес.

You cannot copy content of this page