fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 4 по 10 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Тиждень з 4 по 10 число обіцяє бути багатим на події, але загалом складним для фінансової та робочої сфер. Астрологи радять представникам усіх знаків Зодіаку звернути пильну увагу на сферу фінансів.

Фінансовий гороскоп на тиждень із 4 по 10 березня 2024 року

Зірки і планети в цей час розташувалися на небосхилі в цілому не дуже сприятливо – особливо це стосується Меркурія, який в неділю, нарешті, стане творчим. На всіх чекає досить неспокійний тиждень — зараз не час відпочивати, робити безладні покупки.

Овен

Овнам корисно буде перестрахуватися і по можливості відкласти деяку суму на майбутнє. Цілком ймовірні несподівані зміни, які спричинять великі непередбачені витрати. Овнам, які мають борги чи кредити, астрологи радять виплатити їх вчасно. Неділя стане кордоном, після якого ситуація у фінансовій сфері почне плавно виправлятися.

Телець

Тельцям астрологи радять не заглиблюватися в самоаналіз, таким чином можна залучити лише невпевненість у собі, з якою під руку йдуть і осічки у професійній сфері, і неприємності у грошовій сфері. Перспективними будуть довгострокові вкладення, наприклад, в нерухомість або інші цінні придбання, але тільки під чітким наглядом близьких людей. Не варто робити ставку винятково на кар’єру: треба приділити час сім’ї.

Близнюки

Близнюкам експерти радять бути обачливішими і не вплутуватися в авантюри, а також не довіряти будь-кому. Згідно з фінансовим гороскопом, важливо знайти баланс між роботою та відпочинком. Покупки несприятливі, а вкладення потенційно невигідні. У всьому, що стосується грошей, варто прислухатися як до голосу розуму, так і до інтуїції.

Рак

Походи магазинами Ракам астрологи радять планувати на неділю. Речі, придбані цього дня, принесуть успіх. Можливе також укладання угод або підписання договорів, пов’язаних з фінансами, а також знайомство з людиною, яка вплине на грошові можливості Раків у найближчому майбутньому: перспективний замовник, приємний діловий партнер або хороший роботодавець.

Лев

Фінансові успіхи Львів цього тижня дуже залежить від їх настрою. Якщо Леви відчувають себе сильними особистостями і сміливо дивляться наперед, достаток зростатиме. Якщо ж їх подолають сумніви та страхи, цей тиждень може обернутися фінансовим застоєм. Тому експерти рекомендують тим, хто народився під цим Знаком Зодіаку, звертати увагу на свій психологічний стан та підвищувати енергетику.

Діва

Тиждень з 4 по 10 число ознаменується для Дів натхненням та новими ідеями, у тому числі й у сфері доходів. Ось тільки надто амбітні плани поки краще притримати, адже Меркурій слабкий. Необхідно також пам’ятати і про дрібниці. Астрологи радять Дівам вчасно розплачуватись за рахунками, особливо за наявності боргів та кредитів. Ще потрібно проаналізувати найближчі витрати — можливо є речі, які потрібно терміново купити.

Терези

Астрологи застерігають Терезів — зірки можуть підштовхувати їх до ризику. Не варто сподіватися на щасливий випадок у казино чи лотереї. Зараз доля Терезів повністю в їхніх руках, і тільки від їх дій залежить, відкриє їм Всесвіт грошовий канал або позбавить прихильності Фортуни. Краще поки що не робити великих вкладень, оскільки Меркурій стане позитивним лише в неділю.

Скорпіон

Скорпіонам не можна діяти навмання, тому що шосте почуття планети приглушать. У період із 4 по 10 березня важливо не зупинятися на досягнутому. Не отримавши потрібний результат, не варто розчаровуватись і шкодувати себе — ця стратегія не призведе до успіху та багатства. Можливо, заважають негативні установки чи інші перепони, тому Скорпіонам формуватиме у собі впевненість для зростання бюджету.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять зайнятися зміцненням ділових зв’язків. Зараз буде складно, але корисно заводити нові знайомства або підтримувати старі, відвідувати корпоративні тренінги або підвищувати кваліфікацію. Робота у колективі буде непростою. Вирушати у відрядження поки що не варто. Важливо підтримувати свій авторитет та репутацію.

Козеріг

Козерогам, згідно з фінансовим гороскопом, варто остерігатися негативно налаштованих людей, починаючи від шахраїв і закінчуючи приятелями, які люблять повторювати, що заробити в наш час чесним шляхом просто неможливо. Позитивний погляд на майбутнє і на власний гаманець зараз має Козерогів визначальне значення. Потрібно пам’ятати, що думки керують грошима та можливостями — навіть у такий непростий час.

Водолій

Водоліям корисно буде зміцнювати свою робочу репутацію, накопичувати та розвивати професійні навички, виконувати дані іншим обіцянки, пов’язані з фінансами. Це вкрай невідповідний час для того, щоб затримувати платежі або позичати гроші. В ідеалі за покупками краще вирушати лише в неділю — покращення енергетики Меркурія призведе до корисної та вдалої покупки.

Риби

Період з 4 по 10 березня – час, коли Рибам потрібна обережність у фінансовому плані. Потрібно відстежувати стан рахунків. Також потрібно бути уважнішими загалом, щоб не забувати карти, гроші або гаманець на касі. Варто уважніше спостерігати, куди в цілому йде бюджет. Але загалом тиждень обіцяє бути відносно спокійним. Цілком імовірна невелика прибуток.

You cannot copy content of this page