fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 1 по 7 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Гроші — не головний показник людських досягнень, але все ж фінансова стабільність сфера вкрай важлива. Уникнути проблем із грошима і знайти шлях до високого доходу на початку травня допоможе фінансовий гороскоп.

Кожному з нас в першу чергу необхідна моральна підтримка. Всім і кожному хочеться вірити в те, що рано чи пізно вдасться розбагатіти. Це не означає, що, прочитавши астрологічний гороскоп, ви здійсните давню мрію. Це означає, що ви знатимете, як суттєво спростити цей процес, адже планети і сузір’я щодня створюють перешкоди або, навпаки, нові можливості для поліпшення життя.

Овен

Овнам зірки радять визначитися з цілями і розробити план на найближчі дні. Планети позбавлять Овнів організованості, наполегливості та бажання домагатися більшого. У період з 1 по 7 травня не слід приймати важливі фінансові рішення. Домагатися поставлених цілей стане складніше, але можна спробувати обрости новими зв’язками і зайнятися саморекламою, просуванням себе.

Телець

Знаходження Венери в Близнюках подарує Тельцям масу проблем із прийняттям себе та розумінням свого місця в цього життя. Є ризики пустити на самотек грошові та робочі справи, а також закритися від людей. Через затемнення 5 травня знизиться працездатність, а бажання заробляти більше пропаде. Зате з 6 мая ситуація різко зміниться на краще. На вихідних економитися на собі точно не варто. 6 і 7 травня Тільцям потрібно буде зайнятися довгоочікуваним шопінгом. На вихідних важливо витратити частину грошей на цікавий і незабутній відпочинок.

Близнюки

У Близнюків є два варіанти: відпочити як слід, взявши собі цього тижня відпустку, або ж зайнятися залученням грошей, щоб тиждень пройшов з користю. Вони допоможуть знайти нових клієнтів у роботі та підвищити заробіток. У кінці тижня можна сміливо витрачати гроші на розваги. Чекати на швидкі фінансові злети та інтригуючі можливості не варто, адже Меркурій, головна фінансова планета, все ще ретроградна. Багатство не прийде саме по собі.

Рак

Цей період не підходить для розвитку фінансових відносин з іншими людьми або підприємствами. Невдалим виявиться відкриття рахунку в банку, вкладення грошей у нову справу. Всесвіт підказує, що люди, до яких Раки звернуться за матеріальною допомогою, не відмовлять вам, але їхня допомога не буде безкорисливою, тому варто двічі думати, перш ніж брати гроші в борг. Витрат зажадає в першу чергу побут і домашні справи. Не виключено, що з’являться вдалі можливості у сфері нерухомості.

Лев

У Левів з 1 по 7 травня можливі вдалі фінансові угоди, але не зараз, а потім. Нині ж їм потрібно просто прицінюватися і зважувати можливості. Боятися в першу чергу слід необачних рішень, яким Леви будуть схильні в оточенні токсичних людей. На початку травня краще витрачати гроші на рідних і близьких, а не на себе. Зараз не можна діяти з гарячого, кидаючись назустріч всьому новому. Так можна зазнати збитків.

Діва

Дівам у жодному разі не можна сподіватися на вдалий шанс. Занадто амбітні плани можуть з тріском провалитися, призвівши до фінансових втрат. Астрологи рекомендують просити у важкі хвилини про допомогу близьких людей. Це може бути друг, друга половинка чи родич. А ще ці люди зуміють об’єктивно оцінити ситуацію і дати слушну пораду, яка вбереже Дів від майбутніх грошових ризиків, провалів і неприємностей на роботі або в бізнесі.

Терези

Терезам, незважаючи на проблеми з Венерою та ретроградний Меркурій, потрібно рухатися вперед, підвищуючи продуктивність праці. Терезам слід змінити своє ставлення до грошей. Бажання стати багатшим вимагатиме більшої зібраності і мотивації, але цього чекати не варто через слабкість Марса і Венери. Можливо, варто довіряти стандартним методам залучення грошей. Ризики та авантюри приведуть у великих збитків. Є шанс, що Терези отримають унікальну можливість знайти роботу, яка доведеться їм по душі.

Скорпіон

Марс, покровитель Скорпіонів, зараз слабкий, так само як і Меркурій — фінансова планета, а отже, здійснення планів буде утруднено. Скорпіонам зараз абсолютно точно не завадить частка об’єктивності. Для покращення фінансової сфери доведеться покращити самих себе. Здобуття знань і навичок почне сприяти набуттю гарного настрою і віри в себе, а це зараз якраз те, що лікар прописав.

Стрілець

Стрільцям для вдалого навчання, підвищення прибутку або ефективного просування кар’єрними сходами знадобиться красномовство і вміння переконувати. Астрологи повідомляють, що неприємності у фінансовій сфері чекають на тих Стрільців, хто дивитиметься на світ зі збитим прицілом. Важливо правильно розставити пріоритети. Тільки так Стрільці зможуть покращити своє матеріальне життя. Це буде невдалий час для великих покупок. Проте можна сміливо шукати нові можливості для заробітку.

Козеріг

Козерогів чекає дуже стресовий і тривожний тиждень. Астрологи звертають вашу увагу на ретроградний рух Меркурія. Воно збережеться аж до 14 травня і не обіцяє нічого хорошого цього тижня. Можуть спливти забуті і невиконані плани, а також з’явитися несподівані труднощі. У кінці тижня фінансові справи підуть угору. Планети підкажуть, як вирішити грошові проблеми і досягти хороших результатів у справах.

Водолій

Водоліям уникати варто лише імпульсивних вчинків і грубості у стосовно до колег, клієнтів та начальства. Потрібно вести справи м’якше, особливо якщо вони стосуються взаємин із людьми. Це допоможе залишитися на плаву і зберегти авторитет, фінансову незалежність. Водоліям потрібно зайняти лідируючі позиції, причому чим швидше, тим краще. Запал може зникнути вже в понеділок, тому не варто відкладати важливе потім.

Риби

На початку травня самодисципліна для Риб буде в рази кращою за мотивацію і амбіції. Астрологи радять вирішувати все тільки зараз, в даний момент, не відкладаючи нічого на потім. В іншому випадку Риби можуть втратити гроші. Потрібно будувати фінансові плани правильно, не забуваючи про обіцянки, дані іншим людям. Рибам потрібно залишатися далекоглядними та обережними. Так вони залишаться за гроші. Швидких результатів зараз точно чекати не потрібно.

You cannot copy content of this page