fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цього тижня вплив планет буде не найкращим, але для фінансової сфери кардинальних змін не очікується. Незважаючи на це, розважливе поводження з грошима нам точно не завадить. Поставтеся з увагою до рекомендацій астрологів, щоб зберегти або примножити гроші.

Для когось із нас відкриються нові перспективи, але головне вчасно скористатися вдалим шансом. Через ослаблену Венеру, яка з вівторка перебуватиме в Близнюках, у нас з вами може погіршитися пам’ять і уважність. Шість простих методик і порад експертів допоможуть сфокусуватися на головному не упускаючи важливих деталей. Слабкий Марс теж продовжувати давати про себе знати. Його вплив може виражатися в низькій самооцінці та відсутності мотивації.

Овен

Овнам астрологи радять шукати обхідні шляхи, нестандартні вирішення фінансових та ділових питань. Важливо враховувати, що Марс і Венера зараз ускладнюють спілкування з людьми, а отже, всього доведеться домагатися власними силами. Овни вміють це робити, тож нерозв’язних проблем виникнути не повинно. Це частково правда, але тільки тому, що вони не вміють їх розумно витрачати. Цього тижня марнотратство може бути особливо небезпечним, тому краще здійснювати лише необхідні придбання.

Телець

Цього тижня у Тельців можуть ускладнитися відносини з колегами та керівництвом, а також з партнерами з бізнесу. Ініціативи цих людей навряд чи отримають схвалення та підтримку. Астрологи повідомляють, що з високою ймовірністю посилиться пресинг з боку оточуючих. Це ускладнить спроби фінансово збагатитись. Тиждень з 10 по 16 число—час роботи над собою, а також час для виправлення своїх помилок.

Близнюки

Якщо Близнюки хочуть заробити в ці сім днів більше грошей, їм доведеться більше працювати. Підробіток може принести певний дохід понад норму зараз, а також премії та підвищення в майбутньому. У період з 10 по 16 квітня астрологи рекомендують Близнюкам стати гранично обережними по відношенню до людей, грошей і закону. Зросте ризик перевірок, шахрайства. Астрологи радять вчасно погашати позики, а також не оформлювати нових кредитів.

Рак

Ослаблена Венера в Близнюках — найгірше становище планети для Раків, причому не тільки у фінансовому плані. Заздрісники та таємні недоброзичливці можуть почати діяти активніше. Ракам треба бути обачнішими і старатися не виносити на суд громадськості свої плани щодо фінансової та робочої сфери. Це не найкращий час для ініціатив та відкриття бізнесу. У цьому Ракам допоможуть три корисні методи. Тимчасово варто призупинити подорожі та відрядження.

Лев

Цього тижня Леви частіше стикатимуться з несподіваними подіями. В усьому винен негативний вплив Венери і Марса. Покровителі будуть не в кращому настрої, через що Левам, ймовірно, доведеться в швидкому порядку коригувати свої плани і займатися тим, чим вони не планували. Як неприємне доповнення можна відзначити проблеми зі здоров’ям та енергетикою. Ці сім днів краще призупинити великі фінансові операції.

Діва

Астрологи рекомендують Дівам постаратися зміцнити або хоча б не порушити взаємини з керівництвом, колегами або підлеглими. Ці сім днів, ймовірно, доведеться часто звертатися за допомогою, так що краще пам’ятати про те, що один у полі не воїн. Тільки так вдасться досягти поставленої мети рівно в термін. Нічого соромного в цьому немає. Сьогодні допомагаємо ми, а завтра допомагають нам. Дівам в ці сім днів можна сміливо довіряти інтуїції, адже Венера не позбавить їхнього шостого почуття і зв’язку з центром достатку Всесвіту. Вона позбавить Дів тільки сили волі, і не повністю.

Терези

У перший і четвертий дні тижня будуть складатися дуже сприятливі умови для врегулювання та покращення фінансового життя. Потрібно спробувати вирішити всі проблеми і зробити стрибок вперед саме в цей час. В останній час астрологи рекомендують припинити спілкування з людьми на теми, що стосуються роботи, доходу, фінансового стану. Успішними виявляться справи, про які ніхто нічого не знає.

Скорпіон

Варто зазначити, що цього тижня витрати Скорпіонів можуть бути незначними, але досить частими, що в результаті може призвести до фінансового занепаду. Астрологи рекомендують шукати товари за знижками, а також читати відгуки. Потрібно оточити себе тими людьми, які надихатимуть і даруватимуть впевненість. Скорпіонам потрібно доводити до кінця всі свої справи. В іншому випадку на них чекають проблеми з фінансами та роботою.

Стрілець

Стрільці в період з 10 по 16 квітня можуть стати більш тривожними і переживальними, що їм не властиво. Цього тижня Стрільці можуть також зіткнутися з труднощами в робочому колективі. Їм може здатися, що їхня значимість у суспільстві суттєво знизилася, але це не так. Люди не перестануть бачити в них лідерів — просто їх накриє хвилею сумнівів. Зірки повідомляють, що в даний момент не можна займати відсторонену і байдужу позицію. Це може призвести до збитків у майбутньому.

Козеріг

У розпал тижня можуть виникнути складності при вирішенні фінансових завдань. Астрологи радять не братися поки що за складну і незрозумілу роботу. Нестача впевненості може зіграти жарт, завадивши якісному виконанню роботи. Астрологи відзначають, що для Козерогів майбутні сім днів — не найкращий час для введення нововведень і глобальної зміни пріоритетів. Потрібно спробувати спіймати вдалий момент. Можливо, він з’явиться в четвер.

Водолій

У понеділок і четвер Всесвіт подарує Водоліям шанс влаштувати своє матеріальне життя так, як вони цього хочуть. У четвер буде дуже потужний і позитивний аспект між Венерою і Сатурном, тож краще скористатися цим у своїх інтересах. З вівторка астрологи рекомендують припинити спілкування з людьми на теми, що стосуються роботи, доходу, фінансового стану. Найуспішнішими виявляться ті справи, про які ніхто не знають оточуючі. Витрати мають бути незначними. Витрачати гроші бездумно зараз точно не варто.

Риби

Ймовірно, людям даного Знаку доведеться в оперативному порядку коригувати свої плани і займатися тим, чим вони не планували. Астрологи рекомендують зміцнити взаємини з начальством, колегами чи підлеглими. Цього тижня можна здійснювати великі фінансові операції, оскільки Меркурій поки що сильний. А ось міняти роботу поки не варто.

You cannot copy content of this page