fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Матеріальний світ знаходиться під впливом планет і сузір’їв. Грошова удача приходить лише до тих, хто знає, як правильно витрачати і заробляти гроші, взаємодіяти з нічними світилами. Фінансовий гороскоп допоможе вам у цьому досягти успіху.
У період з 10 по 16 липня представникам зодіакального кола слід почати діяти.

Понеділок буде вдалим днем через сильний аспект Меркурія і Плутона, а у вівторок Меркурій переходить у Знак Лева, чим позбавить нас від проблем з грішми, мотивацією, продуктивністю. Цей тиждень буде трампліном з наступним приземленням у світ багатства і достатку, але зараз для цього потрібно буде як слід постаратися. Удача виявиться на боці тих, хто вміє і хоче працювати.

Овен

Овнів чекає досить продуктивний і динамічний тиждень, тому є ймовірність того, що з’явиться не тільки більше грошей, а й більше стресу, нових завдань і проблем. Другий тиждень липня розвиватиметься для Овнів у позитивному фінансовому ключі, якщо постараються нічого не планувати заздалегідь. Нині важливо діяти з натхнення, але без ризиків. У кожній справі можуть виникнути нові приємні обставини, що руйнують плани, але відкривають нові фінансові двері.

Телець

Тельцям потрібно навчитися швидко адаптуватися до нових умов. Це буде час, коли обставини можуть розвиватися непередбачуваним чином. Керуватиме фінансовими потоками Меркурій, що дуже добре, але не можна забувати про Нептун, який продовжуватиме перебувати на піку своєї ретроградності. Тому несподіванки для Тельців можуть бути як хорошими, так і поганими з фінансової точки зору. Можуть статися непередбачені витрати і виникнути вигідні пропозиції.

Близнюки

Близнюкам варто на початку тижня забратися на робочому місці, або зробити енергетику будинку позитивною, якщо вони працюють вдома. Це має спровокувати зростання мотивації та продуктивності. Особливо на тлі Меркурія, що повертається до життя. Це чудовий тиждень для отримання нових знань, для відряджень та фінансових вкладень. Навколо Близнюків можуть часто відбуватися містичні та неймовірні збіги, які полегшать фінансове життя. Якщо Близнюки будуть стурбовані тим, як заробити більше грошей, у них все вийде.

Рак

Раки, можливо, не зможуть зрозуміти, за що їх так щедро нагороджує Всесвіт фінансовим успіхом і успіхами в роботі, але і не потрібно про це думати. Краще просто насолоджуватися фортуною і не намагатися зрозуміти, що зрозуміти до кінця просто не можна. Астрологи попереджають про те, що амбіції цих людей можуть злетіти до небес, але далеко не всі зможуть довести свою спроможність у майбутньому. Щоб заробити більше грошей зараз і в майбутньому, краще не поспішати і бути гранично уважними.

Лев

Левам можна взяти невелику відпустку, щоб відпочити від фінансової та робочої суєти. Всім, хто багато працюватиме і кому буде потрібна допомога, краще попросити допомоги або поради у людей, які займають більш впливовий стан. Меркурій буде сильним, тому Львів не зможуть поглинути проблеми фінансового плану. Зараз можна зайнятися собою, витративши трохи грошей на перетворення зовнішності, оновлення гардеробу, на подорожі та розваги. Також корисно буде вкласти деяку кількість коштів у створення комфорту.

Діва

Дівам цього тижня, ймовірно, доведеться витратити багато грошей. Будуть як важливі і вимушені витрати, так і зайві, непередбачувані. Астрологи радять Дівам грати за правилами. Планети вимагатимуть акуратності та порядку, особливо у питаннях грошового характеру. Прийде стати більш розважливими. Багато чого цього тижня може спокусити представників даного Знака легкими перспективами, але успіх не буває легким — про це не можна забувати. Потрібно зберегти тверезу голову і не піддаватися миттєвим слабкостям.

Терези

Егоїстичні вчинки, які Терези зроблять цього тижня, відштовхнуть від їх творчий настрій Меркурія, а разом з ним і фінансовий успіх. Терезам краще постаратися не відмовляти людям у ці сім днів. Як знати, може, в майбутньому саме від тих, кому вони допоможуть зараз, прийде допомога в тих справах, які забезпечать фінансову стабільність. Всім Терезам, які хочуть розбагатіти, потрібно більше працювати і користуватися частіше змовами на процвітання. Це допоможе їм підвищити доходи, не докладаючи набагато більше зусиль. Гроші люблять Терезів. Потрібно лише полюбити їх у відповідь.

Скорпіон

Наступний тиждень принесе багато фінансових новин, можливостей та подій Скорпіонам. Попереду їх чекає посилена робота над собою і своїм життям. Ці сім днів, які пройдуть під керівництвом сприятливої енергетики планет, Скорпіони зможуть дізнатися, як саме досягти успіху зараз і в майбутньому. Ним відкриються таємні знання. Меркурій матиме сприятливий вплив, якого вистачить із головою, щоб Скорпіони змогли налаштуватися на успіх.

Стрілець

Стрільців на вас чекає багатий на удачу і оптимізм період. Потрібно діяти і не боятися змін. Цього тижня у фінансовому житті Стрільців може відбутися знакова і дуже важлива подія, яка відкриє перед ними нові грошові та ділові можливості. Тому астрологи радять стежити за підказками зірок та інтуїції. Їх чекає достаток і щедрість зі сторони Всесвіту. Планети допоможуть подолати сумніви та протиріччя, що збивають із наміченого курсу.

Козеріг

Наступний тиждень допоможе Козерогам розібратися з фінансовими та діловими планами на майбутнє. Можливо, що їм вдасться знайти нове джерело заробітку, яке дозволить збільшити свій дохід. Звичайно, збагачення не станеться відразу — для цього доведеться як слід попрацювати, що не є проблемою для людей даного Знака. Успіх буде з ними, тому, якщо вони правильно розпорядяться часом, то зуміють закласти хорошу основу для збагачення.

Водолій

Цього тижня у Водоліїв є всі можливості стати багатшими. Щоправда, відчути повною мірою результат своїх праць у вас вийде не відразу. Нині Водолії на порозі відкриттів, які потішать їх трохи пізніше. У ці сім днів потрібно постаратися на благо свого щасливого і безбідного фінансового майбутнього. Можна шукати нові джерела заробітку і не боятися позбавлятися того, що заважає багатіти. Переоцінка можливостей і жадібність можуть позбавити Водоліїв стабільності та твердої впевненості у своїх силах.

Риби

Астрологи радять Рибам у складних ситуаціях не опускати руки і не кидати все в найвідповідальніший момент. Перед прийняттям важливого фінансового рішення потрібно все зважити. Якщо їх долають сумніви, можна звернутися за допомогою до близьких людей. Головне— слідувати творчому мисленню, щоб притягувати гроші силою думки. Астрологи радять Рибам бути соціально активними цього тижня. Важливо робити те, що у них виходить найкраще бути креативними і винахідливими. Так вони отримають визнання, а також можливість підвищити свій фінансовий дохід.

You cannot copy content of this page