fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий астропрогноз допоможе вам запастися підтримкою зірок у період з 10 по 16 число. Це тиждень, який багатьом представникам зодіакального кола обіцяє бути досить важливим у грошовому плані періодом.

За прогнозами астрологів, нас з вами чекає тиждень нових прагнень: багатьох людей тягнути до нових справ і відкриттів. Також з’явиться бажання заробляти гроші і будувати далекосяжні плани. Тяга до рисок злегка згасне через врівноваженого Терезами Меркурія. Це час, коли подвійно важливо бути правильно налаштованими на успіх психологічно.

Овен

Планети вказують на те, що це час для активних дій та ініціативи. Найкраща стратегія на цей тиждень: нові починання, завершення важливих справ, переговори, закидання вудок, пошуки нової роботи. Напористість — найкращий план, який може призвести до зростання. У середу можливий несподіваний сприятливий поворот у грошових питаннях.

Телець

Тельцям можна зайнятися самоаналізом, але поки краще не йти занадто глибоко в себе. Це може призвести до появи невпевненості, яка негативно позначиться на робочих успіхах. Очистивши від них свідомість, Тельці стануть кращими як особистості. В цілому представників цього Знаку чекають відмінні можливості. Для важливих дій найбільше підходить початок тижня. Дуже важливо почати довіряти власної інтуїції. Наприкінці тижня на Тельців чекає багато приємних сюрпризів.

Близнюки

Близнюків чекають нові можливості, але не виключено, що разом з ними до них прийдуть і нові проблеми. Тема грошей може принести багато приємних несподіванок — осяянь і нових відкриттів. Розпал жовтня бажано використати для підвищеної ділової активності. Меркурій не зміцниться, але його спокій дозволить довше залишатися на плаву. Досягати поставлених цілей і підвищувати доходи Близнюкам допоможе спілкування з правильними людьми і своєчасний відпочинок.

Рак

Ракам про себе можуть нагадати їхні минулі фінансові помилки. Щоб не залишитися серед відстаючих, цим людям важливо в будь-якій незрозумілій ситуації не пасувати перед труднощами, а дотримуватися плану і твердо йти до мети. Як би Раки не хотіли забути минуле, воно може дати про себе знати. З іншого боку, це привід зайнятися аналізом своїх вчинків і роботою над помилками. Для покупок найкраще підійдуть понеділок та середа.

Лев

Левам не варто чекати визначеності: планети і зірки зроблять фінансову ситуацію інтригуючою і не зовсім однозначною. Аж до кінця тижня збережеться шанс несподіваного припливу грошей, приємної новини, подарунка, підвищення. Значний момент у житті Львів можливий у середу: саме в цей день аспект Меркурія до Юпітера може сильно вплинути на перебіг подій у діловій та фінансовій сфері.

Діва

У правильній обстановці Дів чекає відмінна продуктивність, високі фінансові результати. Особливо цей відноситься до тих, у кого відкритий свій бізнес. Сприятливі зміни чекають на тих Дів. Які зайняті у сфері туризму або працюють із будинку. Незважаючи на позитивний настрій планет, астрологи не радять Дівам у всьому покладатися на волю випадку. У пріоритеті у них активні дії та сміливі рішення.

Терези

Терезам бажано подумати над тим, як оптимізувати робочий процес і мінімізувати витрати. Старанність і працелюбність окупляться з 10 по 16 жовтня сповна. Цей тиждень запам’ятається Терезам творчих професій. Венера продовжить постачати уяву цих людей величезною кількістю креативних ідей. Тиждень подарує Терезам унікальну можливість позбутися від проблем з грошима, якою астрологи радять обов’язково скористатися. Можливо, хтось запропонує підробіток на вигідних умовах або нову роботу.

Скорпіон

Астрологи радять Скорпіонам якнайчастіше спілкуватися і працювати тільки з приємними людьми. Це допоможе генерувати найчастіше цікаві ідеї, що стосуються вкладення грошей та пошуків нових ідей. Меркурій посилить інтуїцію Скорпіонів, їхню проникливість і, можливо, навіть нагородить даром передбачення. Представників цього Знаку часто відвідуватимуть думки з приводу кар’єри та грошей.

Стрілець

Понеділок, середа та п’ятниця — найсприятливіші дні, щоб досягти бажаного у сфері грошей та роботи. Можна попросити збільшення до заробітної плати або завести розмову про підвищення в посаді. Корисно відкриватиме новий бізнес і вкладати кошти в нерухомість, предмети мистецтва. Не варто забувати про те, що день завжди проходить так, як ви почали ранок. Тиждень вдалий для оптимізації робочого процесу.

Козеріг

Цього тижня астрологи радять Козерогам сфокусуватися на роздачі боргів, якщо такі є. Це допоможе їм змінити своє життя на краще як в цілому, так і в фінансовій сфері. Також експерти рекомендують цим людям розібратися з накопиченими справами. Гармонізований Меркурій з понеділка допоможе знайти ясність розуму і тверезий підхід, а також упорядкувати свої обов’язки, перетягнути на свій бік конкурентів.

Водолій

У Водолеїв у фінансовій та робочій сферах за останній час могло додатися багато нових питань, але відповідей на них так і немає. Народжені під егідою Водолія люди будуть як ніколи сповнені сил і вирішення. Астрологи радять не відступати, приділяючи час роботі та активному заробітку. Здорова практичність та помірна економія врятують Водоліїв від грошових втрат. А ось нав’язливі думки, страхи та комплекси знищать фінансову удачу.

Риби

Самовпевненим Рибам можна буде розраховувати на фінансовий успіх. Астрологи радять їм зайнятися пошуками грошового хобі, підробітком або навіть пошуками нової роботи. Цілеспрямованість і азарт стануть у нагоді, щоб досягти більшого, що, безсумнівно, спричинить збільшення доходу. Вигідні знайомства та пошуки свого призначення можуть залучити удачу. Нові справи будуть даватися легко, однак Рибам точно не завадить стратегічний розрахунок і ретельне планування.