fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 березня 2024 року для всіх знаків зодіака

Гороскоп фінансів допоможе збільшити достаток та не опинитися у збитку. Період з 11 по 17 березня стане сприятливим у багатьох грошових починаннях. Астрологи підкажуть представникам усіх Знаків Зодіаку, як залучити багатство швидше.

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 березня 2024 року

Зірки та планети розташувалися загалом дуже сприятливо: Марс сильний, Венера стане потужною і творчою вже в понеділок, а Меркурій встиг перейти до Овна 10 березня, тож усі ми зараз маємо бути на коні. На всіх чекає досить потужний фінансовий тиждень, але це не означає, що потрібно йти обов’язково з головою у справи. Можна і перепочити, підбити підсумки минулої зими, запланувати бажані покупки. Залучити гроші і удачу в такий сприятливий час можна лише силою думки.

Овен

Настають дні, коли Овнам потрібно робити те, що вони вміють рвати і метати. Так. Обережність теж потрібна у фінансовому плані, але часом. Необхідно відстежувати стан рахунку, а також бути уважнішими з бюджетом загалом. Тиждень обіцяє бути гранично динамічним та цікавим. Всі ті, хто шукають більшого достатку, цілком імовірно його знайдуть. Всесвіт обіцяє великі зміни.

Телець

Тельці, які працюють у творчій сфері, швидше за все стануть дуже багатими. Всім іншим не завадить творчий підхід у звичних справах. Люди цього Знаку будуть в ударі цього тижня. Сприятливі справи, пов’язані з торгівлею, купівлею та продажем будь-яких речей. Головне зараз – не витрачати все одразу. Найбільш вдалі придбання, пов’язані зі створенням домашнього затишку чи романтичною сферою.

Близнюки

Близнюки можуть наголосити на підвищення свого авторитету. Їм корисно зміцнювати свою робочу репутацію, розвивати нові або вже здобуті професійні навички, виконувати дані іншим людям обіцянки, пов’язані з фінансами, вирушати у ділові поїздки. За покупками можна вирушати будь-якого дня тижня, крім неділі — поганий аспект Сонця та Нептуна не дасть зробити це без пригод.

Рак

Ракам, згідно з фінансовим гороскопом, варто остерігатися негативно налаштованих людей, які не вірять у силу думки і не думають, що успіх може прийти будь-якої миті. Особливо це актуально для неділі, коли Сонце та Нептун утворюють з’єднання. Позитивний погляд на майбутнє та на власний гаманець зараз має для Раків першорядне значення. Вони можуть дуже добре заробити.

Лев

Левам астрологи та експерти рекомендують зайнятися зміцненням ділових зв’язків. Зараз корисно заводити чи підтримувати знайомства, відвідувати корпоративні тренінги чи підвищувати кваліфікацію, особливо працюючи у колективі. Також можна їздити на конференції або вирушати у відрядження. Це гарний час для відкриття бізнесу, фінансових вливань у рекламу, зовнішній вигляд.

Діва

Багатьох людей, народжених під Знаком Діви раптово осяє цього тижня — вони зрозуміють, як можна швидко заробити чи вирішити проблему в роботі. Поки оточуючі будуть радіти відпусткам або просто насолоджуватися навесні, Діви можуть вирватися вперед. Не варто піддаватися поганим думкам. Якісний відпочинок є важливим, але робота зараз на першому місці. Потрібно гнати геть апатію. Усі козирі на руках.

Терези

У період з 11 по 17 березня Терезам не варто не зупинятися на досягнутому. Отримавши потрібний результат, не варто думати, що можна розслабитись. Цього тижня межі досконалості просто немає. Відпочинок та спокій не приведуть Терезів до оглушливого успіху та багатства. Рух уперед зараз — запорука зростання бюджету, появи нових фінансових можливостей, зміцнення самооцінки та впевненості у собі.

Скорпіон

Астрологи застерігають Скорпіонів — не варто зараз відпочивати та ледарювати, а також сподіватися на щасливу випадковість. Успіх у фінансовій сфері повністю зосереджений у руках самих Скорпіонів, і тільки від їхніх дій залежить, відкриє їм Всесвіт грошовий канал або позбавить прихильності Фортуни. Можна робити необхідні дорогі покупки (нерухомість, авто) займатися справами по дому, робити ремонт.

Стрілець

Цей тиждень ознаменується для Стрільців підвищеним натхненням та новими ідеями, у тому числі й у сфері фінансів. Щоб не відволікатися від головного, необхідно пам’ятати і про дрібниці. Астрологи радять Стрільцям вчасно розплачуватись за рахунками, особливо за наявності боргів. Можна робити дорогі покупки, вкладати кошти в нові знання, перетворення будинку або робочого простору.

Козеріг

Фінансові успіхи Козерогів цього тижня сильно залежать від їхнього настрою. Якщо вони відчувають себе сильними особистостями і сміливо дивляться вперед, достаток незмінно зростатиме. Якщо ж їх долають сумніви та страхи, потрібно це постаратися виправити. Тому експерти радять тим, хто народився під цим Знаком Зодіаку, звертати увагу на свій психологічний стан та підвищувати енергетику фізичними вправами.

Водолій

Речі, придбані цього тижня, принесуть Водоліям особливий успіх. Можливе укладання важливих угод або підписання договорів, пов’язаних з фінансами, а також знайомство з людиною, яка вплине на грошові можливості Водоліїв у найближчому майбутньому: перспективний замовник, приємний діловий партнер або хороший роботодавець. Зараз можливі приємні несподіванки у сфері грошей та кар’єри.

Риби

Рибам, згідно з фінансовим гороскопом, важливо знайти баланс між роботою та відпочинком. З одного боку, не можна перетрудитись, з іншого — небезпечно пускати справи на самоплив. Покупки сприятливі, вкладення також потенційно вигідні. Прислухатися варто як до голосу розуму, так і до шостого почуття. Риби можуть стати набагато спроможнішими, якщо не стоятимуть на місці і чекатимуть зручного випадку.

You cannot copy content of this page